|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Še en mesec in spet nič
27.2.2006 8:03:27   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image
JA, spet je mimo en mesec in spet sem je pojavila tista presnetauser posted image !!!!!!!!!!!
Tako jezna, razočarana, žalostna,...... sem! In kot za nalašč me vsak mesec M veliko bolj matra in zvija! Kot da mi že ni dovolj hudo!

Imam pa eno vprašanje za vas! Ali mislite, da je lahko problem v tem, ker vsak dan telovadim nekje do 1 ure in naredim kar precej trebušnjakov! Sestra mi je rekla, da to ni prav in da jih ne smem delat in da ni čudno, da ne zanosim!
Ali mi predlagate, naj jo poslušam in nekaj časa ne delam trebušnjakov?

  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Še en mesec in spet nič
27.2.2006 8:13:38   
eva1
Ne trebušnjaki in telovadba nimajo nič pri zanositvi...saj bo,boš videla slej ko prej bo tudi tebe razveselil+ in user posted image !


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Še en mesec in spet nič
27.2.2006 8:15:53   
Anonimen
Hm, mogoče bi morala povedati da naredim okoli 500 trebušnjakov dnevno  + abking pro! Ali je to preveč?

(odgovor članu eva1)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Še en mesec in spet nič
27.2.2006 9:09:32   
vampirka
Trebušnjaki nimajo veze z (ne)zanositvijo - kvečjemu ti bodo kasneje pomagali - saj bo tkivo (mišice) bolje prenašalo raztezanje...jih pa (ko boš končno user posted image ) seveda omeji (oz. delaj tako, kot jih priporočajo za nosečnice)...SREČNO!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Še en mesec in spet nič
27.2.2006 14:32:55   
Anonimen
Res sem si oddahnila,ker me je res zaskrbelo, če je lhako to možno, saj me je sestra res "spucala skup", kaj si mislim, če sem čisto nora in da si bom vse uničla na tak način!
Mogoče res pretiravam s številom sklecov, ampak tudi jaz mislim, da si s tem samo mišice še bolj utrdiš!

Ali naj jemljem tablete Tifol, ali je kaj več možnosti, da bi zanosila?

(odgovor članu vampirka)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Še en mesec in spet nič
27.2.2006 15:58:45   
t_t_y
Ojla, jaz tudi mislim, da ne vplivajo na zanositev, vendar pa je imela kolegica, ki je imela mal preveč "natranirane" trebušne mišice v nosečnosti hude težave - je ležala tudi v bolnišnici, ker se ji mišice niso raztezale, pa bi se zaradi večanja trebuha seveda morala.

pozdravček

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Še en mesec in spet nič
27.2.2006 16:38:13   
Grizo
Hoj, anonimna.
Tifol ne vpiva na plodnost. Vsebuje večinoma folno kislino (od tod ime), ki spada med vitamine skupine B. Je nujno potrebna za razvoj zarodka in je lahko problematično, ce je nimas dovolj. Zato priporocajo, da jo zacnes jemati ze ko nacrtujes user posted image , da je ne bi potem zmanjkalo zate ali zanj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?