|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Še katera v OPB?
6.9.2006 21:16:41   
Anja**
Evo, sem pa vabim vse učiteljice, ki ste v oddelku podaljšanega bivanja user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Še katera v OPB?
6.9.2006 21:36:19   
hnovak6
Tudi jaz delam v oddelku opb, prvi in drugi razred. lahko se kaj zmeniva...

(odgovor članu Anja**)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Še katera v OPB?
6.9.2006 22:35:54   
Noel
Tudi jaz sem v OPB.user posted image

(odgovor članu Anja**)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Še katera v OPB?
6.9.2006 22:51:54   
Katrin
Letos sem tudi jaz pristala v OPB user posted image  (3 razred/9)

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu Noel)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Še katera v OPB?
7.9.2006 11:32:19   
Anja**
Tudi jaz sem 3/9 user posted image

No, me zanima kako se pripraviš na delo v opbju? Imate kak natančen urnik, ki se ga držite?
Kaj še delate razen domačih nalog? Katere igrice se igrate?

Lp, anja

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Še katera v OPB?
8.9.2006 8:45:31   
Katrin
Anja,

ko pridem ob 12 gremo na kosilo. Po kosilu se usedemo v krog (malo pogovorimo o vsakdanjih stvareh, težavah, šolskem redu, ...) ali preberemo pravljico. nato gremo na igrišče. Okoli dveh pišemo domačo nalogo (30 min), nato se igrajo v razredu (kotički, namizne igre...). Enkrat do dvakrat na teden pa tudi ustvarjamo (različni likovni izdelki...). Seveda ne gre vsak dan vse po tem vrstnem redu, zato urnik obrnemo ali prilagodimo "potrebam".

Ta teden smo npr. delali ribice 2x  (origami, risanje s flomastri)
Naslednji teden bomo prebrali Gal v galeriji, nato pa sami izdelali sliko in jo uokvirili.

Moj urnik: KO, SD, SU, UPČ, SD

Kakšne so pa tvoje izkušnje?

Veliko prijetnih uric še naprej.

lp user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu Anja**)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Še katera v OPB?
13.9.2006 8:43:09   
zlatolasska
Jaz sem tudi letos prvic v soli in prvic v OPBju.. user posted image user posted image Tako kakor sem si zelela... user posted image
In sicer imam 1/9, zaenkrat v bistvu oba prva razreda, dokler ne dobimo se ene uciteljice (sicer ne vem al jo bomo al ne)... Sta pa itak obe vzgojiteljice vsaj do 14h z mano, tako da mi dosti pomagata...
Smo imeli do zdaj predvsem spoznavanje razreda, pa označevanje kotičkov, pa dokončevanje nalog, pa veliko smo zunaj, ker je tako lepo. Se itak tudi jaz sele navajam pa lovim okoli... Tako da bo kmalu zalaufalo.. user posted image



_____________________________

http://elly-zlatolasska.blogspot.com/

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Še katera v OPB?
19.9.2006 20:20:37   
Anja**
Pri nas pride kosilo na vrsti ob 13ih.
Do takrat imam po navadi samo 15 otrok pa se gremo kako igrico ali pa se igrajo v kotičkih, potem pa jih pride še 11 in gremo na kosilo.

Po kosilu imamo šolsko uro za domače naloge, nekateri jih hočejo delati doma. Tem dam pobarvanke ali pa tiste igrice: od pike do pike, od številke do številke ipd. Do zdaj smo še zgibali čestitke za rojstne dneve (govorečo žabo, duhca ipd.) Potem pam gremo na dvorišče.

Tako bi bilo na grobo. Če ima katera kakšen predlog za ustvarjanje (za deževne dneve in mraz) pa kar z idejami na plan user posted image

Lp, Anja

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj starši poljubljajo svoje otroke na u...
Odgovornost staršev je, da otroku pokažejo pomembnost poljuba. Poljub je dejanje, s katerim pokažemo, da nekoga ljubimo,...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?