|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Šotor Hihg Peak Amalfi
4.8.2008 15:25:14   
Mišni
Tiste, ki ste ga kupile, kak se je obnesel? To je tisti z integriranim dnom. Jaz ga ne morem pozabit, ker so mi zadnjega pred nosom prodali.

Enkrat smo imeli naliv, res fuuul naliv, in sem na kolenih s cunjo hitela brisat potočke, ki so tekli v predprostor. Pa skozi sem na moje Amafija mislila zraven user posted image

_____________________________

Velika rit je velika stvar.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Šotor Hihg Peak Amalfi
4.8.2008 15:53:45   
Pi-kica 1
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

Tiste, ki ste ga kupile, kak se je obnesel? To je tisti z integriranim dnom. Jaz ga ne morem pozabit, ker so mi zadnjega pred nosom prodali.

Enkrat smo imeli naliv, res fuuul naliv, in sem na kolenih s cunjo hitela brisat potočke, ki so tekli v predprostor. Pa skozi sem na moje Amafija mislila zraven user posted image

Nam je tudi malo zamakal, tam, kjer so spalnice obešeneuser posted image . Tam je en delček, ko šivi niso privarjeni, ker je pač tista obešanka za spalnico gor in nam je malo noter teklo. Kaj ta Amalfi pa misliš, da ne zamaka?

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Šotor Hihg Peak Amalfi
4.8.2008 16:22:40   
Mišni
Aja, Pikica, vam je prav zgoraj notri teklo. Ne, nam je spodaj, pač na vogalih. Saj če bi bil skopan jarek in kamni na tistem polivinilu spodaj, bi bilo vse v redu, samo kdo bo pa kopal jarke na vsake par dni, ko se mi selimo?user posted image
Drugače šotor ne bi smel zamakat, tako da če bi jaz imela takega, kot ga imate vi, bi z lažjim srcem tega Amalfija kupila.

Mi je ful všeč Amalfi, ker ima integrirano dno, kar pomeni, da je cel šotor iz enega komada in nima kje notri tečt.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Pi-kica 1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Šotor Hihg Peak Amalfi
4.8.2008 20:47:27   
MIHAMARINKO
Šotor amalfi sem kupil na razprodaji kot razstavni eksponat. Šotor je bil postavljen na prostem (4 tedne) pred trgovino Sun-Fun. Preden sem šel po šotor je par dni zelo dobro deževalo (začetek junija) a v njem niti kaplice dežja.Tudi sam prodajalka mi je zatrdila, da je močno deževalo in da v sam šotor ni prišlo nič dežja. In ker sem se želel prepričati pred samim dopustom ali je to res sem pred hišo postavil šotor Amalfi in ga v  obdobju (15.7.-31.7.) tudi testiral in prišel do zaključka. Šotor je vreden nakupa in svojega denarja.
lp.Mihamarinkouser posted image user posted image

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Šotor Hihg Peak Amalfi
4.8.2008 22:25:02   
Pi-kica 1
Vidim, da ga eni res obvladate. Koliko pa stane?

(odgovor članu MIHAMARINKO)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Šotor Hihg Peak Amalfi
5.8.2008 0:08:55   
ZmajTolovaj
Halo, da se spet jaz malo oglasim, mi smo tudi kupili amalfija, super je, samo glede dežja pa žal (v bistvu hvalabogu user posted image ) ne morem nič povedat, ker smo imeli fenomenalno vreme. Šotor je pa zakon; stane približno 300 evrov. user posted image

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Pi-kica 1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Šotor Hihg Peak Amalfi
5.8.2008 10:40:21   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: MIHAMARINKO

Šotor amalfi sem kupil na razprodaji kot razstavni eksponat. Šotor je bil postavljen na prostem (4 tedne) pred trgovino Sun-Fun. Preden sem šel po šotor je par dni zelo dobro deževalo (začetek junija) a v njem niti kaplice dežja.Tudi sam prodajalka mi je zatrdila, da je močno deževalo in da v sam šotor ni prišlo nič dežja. In ker sem se želel prepričati pred samim dopustom ali je to res sem pred hišo postavil šotor Amalfi in ga v  obdobju (15.7.-31.7.) tudi testiral in prišel do zaključka. Šotor je vreden nakupa in svojega denarja.
lp.Mihamarinkouser posted image user posted image


Kdaj si ga pa kupil? Da nisi ti slučajno tisti gospod Iz Velenja ali kje že, ki nam je ta razstavni eksponat (zadnji Amalfi) izpred nosa odpeljal konec junija?user posted image

Sicer so še eno rundo dobili potem v začetku julija, ampak zdaj tudi teh nimajo več.

Ma jaz bi ga res ful rada. Samo kaj naj pa potem z Ancono nardim? Saj je drugače ful fajn šotor, samo Amalfi mi je pa res zakon.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu MIHAMARINKO)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Šotor Hihg Peak Amalfi
5.8.2008 10:43:01   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: ZmajTolovaj

Halo, da se spet jaz malo oglasim, mi smo tudi kupili amalfija, super je, samo glede dežja pa žal (v bistvu hvalabogu user posted image ) ne morem nič povedat, ker smo imeli fenomenalno vreme. Šotor je pa zakon; stane približno 300 evrov. user posted image


Zmajtolovaj, daj mi povej, a to ima 4 loke palic, a ne? A pa se ga kaj težko postavi? Apalico so čisto običajne, take črne, tanke, kot so pri večini ostalih šotorov?
Malo me namreč skrbi, ker je veliko težji npr. od Ancone, čeprav sta približno enakih dimenzij. Edino da ima Ancna 3 loke palic, to je res. Pa sem videla ene šotore, ki imajo palice par precej aluminijaste, sploh se mi niso zdele te tanke, lahke, kot so sedaj pri večini. Pa ne vem, ali je zdaj pri Amalfijo to to s temi aluminijastimi palicami ali kaj. Da ni prav neroden za postavljat, me skrbi.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Šotor Hihg Peak Amalfi
5.8.2008 10:53:01   
tanikaa
Mišni. Jaz sem ta šotor gledala pri nas v MS pred dvema dnevoma. Če hočeš ga grem kupit, seveda če ga še majo. Midva sva se na koncu odločila za nakupi samos 6 http://www.mckinley.es/tent/samos_6/panorama_samos_6.html

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Šotor Hihg Peak Amalfi
5.8.2008 11:01:33   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Mišni. Jaz sem ta šotor gledala pri nas v MS pred dvema dnevoma. Če hočeš ga grem kupit, seveda če ga še majo. Midva sva se na koncu odločila za nakupi samos 6 http://www.mckinley.es/tent/samos_6/panorama_samos_6.html


U hvala, tanikaaa, zaenkrat se še borim s tem, da ga ne bi kupila. Vsaj letos ne, ker itak ni znižan. Razen če bom klonila in mi ne bo razalo nazaj se držat.user posted image
Kje si ga pa gledala? V kateri trgovini? Ker kolikor sme videla na netu, so ga imeli v Sun&fun, pa na enaanakupi ali kaj je že ga imajo. Drugje ga pa nisme našla. Pa če imaš kje blizu to trgovno, bi te prosila, če bi lahko ob priložnosti za ceno pogledala.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Šotor Hihg Peak Amalfi
5.8.2008 11:13:34   
tanikaa
Mišni se ne spomnim točno, v kateri trgovini sem to videla. Blizu pa mi je itak, tak da za pogledat ni problema. Samo moram moža vprašat, kje sva ga videla. Je bil med favoriti. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Šotor Hihg Peak Amalfi
5.8.2008 11:15:42   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Mišni se ne spomnim točno, v kateri trgovini sem to videla. Blizu pa mi je itak, tak da za pogledat ni problema. Samo moram moža vprašat, kje sva ga videla. Je bil med favoriti. user posted image


O super. Ker bi znalo biti, da je pri vas kaj ceneje. No, mogoče. Upam. user posted image

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Šotor Hihg Peak Amalfi
5.8.2008 11:16:20   
Mišni
U, še nekaj sem hotela.

Tanikaa, a pri vas torej tudi šotorite? Kam boste pa kaj šli?

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Šotor Hihg Peak Amalfi
5.8.2008 11:24:37   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

U, še nekaj sem hotela.

Tanikaa, a pri vas torej tudi šotorite? Kam boste pa kaj šli?


user posted image user posted image  Letos ne. user posted image user posted image  Moj stari ne dobi več dopusta. In do zdaj nismo šotorirali. user posted image  Smo letos dobili totalni navdih. Jaz sem čisto hin. Smo bili pri sestri v Uliki pri Poreču in sem čist notri padla. user posted image  In tako zdaj nabavljamo opremo. Pa še znižanja so. Največ preglavic nama dela hladilnik, ker hočeva meti tistega z ventilatorjem, ki hitro hladi. Pa žar hočeva meti takega na stojalu. Mogoče komplicirava, ampak zdaj sva se odločila ... samo še šotor. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Šotor Hihg Peak Amalfi
5.8.2008 11:33:23   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

U, še nekaj sem hotela.

Tanikaa, a pri vas torej tudi šotorite? Kam boste pa kaj šli?


user posted image user posted image  Letos ne. user posted image user posted image  Moj stari ne dobi več dopusta. In do zdaj nismo šotorirali. user posted image  Smo letos dobili totalni navdih. Jaz sem čisto hin. Smo bili pri sestri v Uliki pri Poreču in sem čist notri padla. user posted image  In tako zdaj nabavljamo opremo. Pa še znižanja so. Največ preglavic nama dela hladilnik, ker hočeva meti tistega z ventilatorjem, ki hitro hladi. Pa žar hočeva meti takega na stojalu. Mogoče komplicirava, ampak zdaj sva se odločila ... samo še šotor. user posted image


U, ful dobro. No, škoda zaradi dopusta, to itak. Mi smo tudi letos prvič, pa nam je bilo res super. Prej smo sicer bili v prikolici, ampak vedno na istem mestu in to je čiso nekaj drugega. Tak svoboden občutek, res.
Kakšen hladilnik pa je to? Ker mi smo potem kupili pač en majhen navaden hladilnik, ampak ne tak kao torba, čisto običen hladilnik je, samo da je majhen. Tam okrog 100 evrov pride, pa je kul. Edino brez zamrzovalnička bi lahko bil, ker tisto samo prostor jemlje.

A stole sta že kupila?

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Šotor Hihg Peak Amalfi
5.8.2008 11:38:32   
tanikaa
Moj vztraja pri tem prenosnem hladilniku. Ma fajn ročaj za nositi in notri je placa za hrano in pijačo za en dan. In če je vgrajen ventilator, potem se celotna vsebina hladilnika ohladi v desetih minutah. Res fantastična stvar.

Mišni, kot sem že napisala sva zdaj komaj začela nabavljat opremo. Kupila sva šotor in podloge za spanje. Včeraj sva letala za hladilnikom in žarom, vendar nisva našla nič. Bo treba iti v Lj ali pa v Mb. Stole mava že približno nagledane. Take hočeva meti kak jih ma moja sestra, ker so res udobni. Imajo tudi tisto podlogo za noge in se dajo napravit v super ležalnike. Stanejo nekje 70 €/kos in imajo tri leta garancije.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Šotor Hihg Peak Amalfi
5.8.2008 11:45:36   
Mišni
Aha, torej imata že izbrano in preverjeno je v redu. Potem je O.K. Ker jaz sme se s stoli malo zaj..., ker niso ravno udobni, pa sme ti hotela svetovat, da kupi kar take, kot so bili včasih, in ne teh, ki so zdaj moderni za kampiranje. Ampak očitno so različni ali pa so naše riti različne.user posted image

Kakšne sta pa podloge kupila? Mi imamo kar blazine, pa so G premehke, ga križ boli. Potem je spal kar na navednem armafleksu.
Je pa pri nas še ta problem, ker imamo dva šotora, enega še majhnega. In potem moramo tako skombinirat, da nam blaine v oba pašejo. Po dimenzijah namreč. Da sezide.
Mali šotor je npr. širok 2 metra, potem je pa ena blazina široka 137 in tako ostane za G samo še čist mali prostorček tam na tleh, ki ga sicer napihnjena blazina širine 80 cm kar malo razširi, ampak zdaj, ko spi samo na armafleksu, je pa tako ozko, da se niti na hrbet ne moe vlešti, ima preširoka ramena.user posted image  Tako bi morali nekaj novega pogruntat.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Šotor Hihg Peak Amalfi
5.8.2008 12:01:14   
tanikaa
Midva sva kupila one samonapihljive blazine. Baje se super spi na njih. Vsaj tako je rekla moja sestra in jaz ji verjamem. Ker ona pa je res občutljiva na vsak prdec. Kak se tem blazinam pravi nimam pojma, so pa tiste spužvaste in ko odpustiš ventil se same napihnejo. Moja sestra je za eno plačala nekje 70 €, midva pa sva jih kupila v Lidlu za 15€. Sva si rekla, da bova probala, pa če se ne obnese bova pač drugo leto te ta dražje kupila.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Šotor Hihg Peak Amalfi
5.8.2008 12:07:28   
tanikaa
Aja. Veš, včeraj sva kupila tudi omaro za v šotor. Kovinsko, lahko sestavljiva, visoka nekje 1,5 če ne več. In sva dala v Šparu 28 €. Predvčeraj sva pa gledala v Merkurju isto veliko, plastično za 60 €. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Šotor Hihg Peak Amalfi
5.8.2008 23:09:50   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Aja. Veš, včeraj sva kupila tudi omaro za v šotor. Kovinsko, lahko sestavljiva, visoka nekje 1,5 če ne več. In sva dala v Šparu 28 €. Predvčeraj sva pa gledala v Merkurju isto veliko, plastično za 60 €. user posted image


Zakaj pa bosta imela omaro v šotoru?

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Šotor Hihg Peak Amalfi
6.8.2008 0:17:16   
MIHAMARINKO
Mišni kako si pa vedela da sem iz Velenja?
Moram ti povedati, da mi je zelo žal, ampak tudi sam sem iskal preimeren šotor za kampiranje. Moram ti povedeati, da mi šotor vzel zelo veliko časa preden sem sem se  odločil katera varianta mi najbolj ustreza. Ker se mi je zdel šotor primeren in cenovno ugoden sem se  kljub razdalji zapeljal  do Škofje Loke in mi res ni bilo žal. Vem pa tudi, da je za ta šotor zelo veliko povpraševanje. Na e-bay-ju se je eden prodajal in še tisti je bil dražji kot pri nas. Drugače pa drugo sezono bodo verjetno boljše in novejše serije tako da ne obupaj.
lp.mihamarinko

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Šotor Hihg Peak Amalfi
6.8.2008 9:57:23   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: MIHAMARINKO
Mišni kako si pa vedela da sem iz Velenja?


A potem si res to ti!user posted image  Prodajalka iz Sun&fun mi je povedala, da je zadnji šotor ravnokar odpeljal en gospod, ki se je prav iz Velenja pripeljal ponj.

A misliš, da bodo res še kakšne izboljšane verzije? Pa kakšen je ta? Kakšne so palice? A so tiste "navadne", tanke, lahke, ali so bolj kovinske in težje?

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu MIHAMARINKO)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Šotor Hihg Peak Amalfi
6.8.2008 14:02:05   
ZmajTolovaj
Helou, kar se tiče amalfija, ni ga težko postavit, samo midva sva na začetku zabluzila in sva najprej vse kline zabila in šele potem palice napeljevala, tako je bilo pač pri prejšnjem šotoru user posted image No, potem ko sva pogruntala, pa ni bil problem. Druga varianta je tudi, da najprej prebereš navodila user posted image
Ko pravi tanikaa zaradi omare - mi bomo tudi za drugo leto definitivno nabavili še kaj takega, ker enostavno pogrešaš nekaj, kamor bi odlagal stvari; imam še tisto visečo IKEA mrežo s predali, upam da veste, kaj mislim, in to je to, drugače pa vse po tleh leži in je razmetano v eni uri, sploh ko se tamala prebije do potovalk in začne cunje ven vleč.



_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Šotor Hihg Peak Amalfi
6.8.2008 22:32:05   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

midva pa sva jih kupila v Lidlu za 15€.

-------------------
Kdaj pa? Ali so trenutno v Lidlu?

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Šotor Hihg Peak Amalfi
7.8.2008 8:03:06   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: ZmajTolovaj
Ko pravi tanikaa zaradi omare - mi bomo tudi za drugo leto definitivno nabavili še kaj takega, ker enostavno pogrešaš nekaj, kamor bi odlagal stvari; imam še tisto visečo IKEA mrežo s predali, upam da veste, kaj mislim, in to je to, drugače pa vse po tleh leži in je razmetano v eni uri,


Jaz imam vse v kovćčku v predprostoru in sem samo jaz pooblaščena za dajanjje cunj ven, tako da res ne rabim nobene omare. Midva z malim imava cunje v enem malo večjem kovčku, dec pa v majhnem, pa je.
Sem mislila, da bom vsaj kakšen stol rabila za iodlaganje cunj, pa niti tega ne rabim.
Je pa gajn, ker je v šotoru v predprosturu prostoru na tleh prostor za 2 kovčka, neseser, nahrbtnik (za comp.), potem pa še za celo kuhinjsko kompozicijo (hladilnik, mizica s štedilnikom, el. hladilna torba) + TV, če je slučajno dež. To je pa res fajn v tem našem šotoru, pri Amalfiju je pa prostora še malo več.

A da postavi se pa potem Amalfi tako, kot vsi drugi, nič težje. Ma malo me skrbi, ker sem na morju ene Nemce gledala, ki so se kar namatrali, ko so en podoben šotor postavljali, pa je imel po moje kar kovinske palice, vsaj izgledale so. In je bil res ful težak.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?