|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Šotor queshua
27.6.2009 23:35:25   
Anonimen
Ima kdo tak šotor in kako se obnese? Je res tako preprost za postavit?

http://quechua.50webs.com/
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Šotor queshua
28.6.2009 9:46:12   
al1*
Osebne izkušnje nimam, smo pa lani v Franciji videli ogromno teh šotorov. Postavi se res zlahka, za pospravit pa je tudi trajalo mogoče 10 minut in so imeli pospravljeno. Nas je kar navdušil.

_____________________________

lp


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Šotor queshua
28.6.2009 10:05:36   
mala zirafa
Ta šotor je po moje krasen če ti pogosto  vsak dan menjavaš kamp oz. nepretano potuješ.Da se boš pa s tem šotorom nekje ustalil pa se mi ne zdi dobra ideja.Vsaj po mojem ne.Jaz sem 2x po 1 mesec potovala po ZDA, takrat bi zelo prišel prav en tak, sam jih še ni blo pri nas.

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Šotor queshua
28.6.2009 12:08:12   
skuštrana
Mi ga imamo. Je super. Lahko imaš bazo in okoli več šotorov, tako da je primeren tudi za družino. Mi imamo samo en šotor, razmišljamo pa o nakupu še enega in pa baze. Res se razstavi en, dva, tri, sestavi pa tudi, sploh ko dobiš malo vaje. So pa v Italiji veliko cenejši, no, vsaj bili so.

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Šotor queshua
28.6.2009 16:28:26   
Katjusa
men zgleda super sam to je tak za vikend (1-2 noči) za kej več je pa meni boljše imet malo višjega, da se lahko vsaj oblečeš stoje.....  no kline morš tle tud zabit tak da kar je manj dela je to, da ne rabiš palic sestavljat in čez vlečt in šotora raztegovat..... 

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Šotor queshua
28.6.2009 20:20:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

So pa v Italiji veliko cenejši, no, vsaj bili so.


Kje v Italiji pa se dobijo? Ker sem brala že drugje, da so res zelo cenejši. Pa mogoče bi šle spotoma na morje tja?

(odgovor članu skuštrana)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Šotor queshua
28.6.2009 20:40:26   
mala zirafa
Pojdi obvezno pogledat na Opčine v trgovino  Mobilcasa.Imajo ceneje kot prinas i dobiš vse živo kar je za kap.Znajo tdi slovensko.Trgovina je v dveh etažah.Poglej v rumene strani. (pagine gialle)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Šotor queshua
29.6.2009 10:20:46   
Babsi
Mi imamo ta šotor.  In sicer Air III. Lani smo z njim prepotovale cel Peloponez in je super za postavljat in pospravljat. Edino malo majhen nam je. Zato sem letos kupila tegale:
http://it.decathlon.com/tende-2-seconds-campeggio-base-seconds-42-id_10176_8091844.html
je stojna višina in dovolj prostora, pa postavi in zloži se tudi hitro.
Večino kamp opreme kupujem v Italiji, predvsem v Decathlonu pri Udinah.

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Šotor queshua
30.6.2009 8:32:56   
mala zirafa
Zelo ugodne cene.

(odgovor članu Babsi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Šotor queshua
30.6.2009 12:52:39   
Katjusa
man je pa tale zanimiv http://it.decathlon.com/base-seconds-full-marrone-id_8060140.html sicer to je kao predprostor al kako (tle je tako označen http://quechua.50webs.com/ponudba.html)? sam pomoje se da spat not al ne? na žalost italjansko ne znam... a zna katera kej pomagat?

< Sporočilo je popravil Katjusa -- 30.6.2009 12:55:14 >

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Šotor queshua
1.7.2009 10:25:00   
Babsi
Spat se seveda da. Samo ne vem, kako je s podlogo. Mislim, da je nima in jo je treba dokupit, kar sicer ni problem. Lahko ti pa fajn zamaka v primeru dežja. To je res mišljeno bolj za predprostor.

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Šotor queshua
4.7.2009 11:34:02   
mala zirafa
Kaj nima ta šotor integr. dna?Pa komarnike?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Šotor queshua
4.7.2009 11:41:02   
mala zirafa
Ali obstaja tak šotor stojne višine pa s komarniki?

(odgovor članu Babsi)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Šotor queshua
4.7.2009 13:50:46   
tintin
ja obstaja. Pogleja na decathlonovi spletni strani. Kao družinski šotor pop-up od Quechue. Cena okoli 170 evr.

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?