|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   šef me je posilil
9.3.2007 21:05:59   
Anonimen
Jaz sem čisto na dnu, še zdaj ne morem dojet kaj se je zgodilo, vsa se tresem in gnusim sama sebi. Ne vem kaj naj storim. Iz strahu pred izgubo službe ga ne upam prijavit. Mi je rekel,da mi itak ne bo nihče verjel, ker ima na polociji prijatelji. Ta post pišem ker to ne morem držat v sebi, drugim pa nočem in ne upam povedat. Počutim se tako umazano.
Sem bila prejšnjo no dežurna v službi, je prišel sef po 23 h, ko strank ni več dosti, da je pozabil denarnico. Me je klical v pisarno, potem je pa zaprl vrata, mi je najprej lepo začel govorit, ker sem ga zavrnila in potem odrinilako me je htel poljubit je storil z silo. Nisem se ga mogla ubranit, ker je fizično mnogo močnejši od me. Je rekel, da si me želi, da sem mu všeč in da njegova žena ne mara sexat. Več nisem sposobna pisat.
Naj prijavim in tvegam službo, svoj ugled in da izpadem lažnivka? Se je kateri že kaj podobnega zgodilo?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: šef me je posilil
9.3.2007 21:09:16   
Anonimen
O moj boguser posted image

Prijavi user posted image .

Tvoj ugled ne bo prav nič trpel zaradi tega, kvečjemu njegov, pa službe tud ne moreš izgubit zaradi česa takega.
Verjamem da je težko to narest, ampak tega ne moreš v sebi držat.user posted image

Res mi je hudo zateuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: šef me je posilil
9.3.2007 21:13:33   
Anonimen
Seveda ga prijavi, pa kaj bi lahko še vedno v to službo hodila?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: šef me je posilil
9.3.2007 21:13:45   
total
Prekleti ****user posted image ,takoj ga prijavi,vem da si nemočna ampak stori to za sebe in kaznuj *****,če ga ne boš prijavla,bo še keri tako naredil. Pomiri se in ravnaj pravilno,stabo smo tukaj in te podpiramo,drži se...

< Sporočilo je popravil wahoo -- 9.3.2007 22:38:53 >


_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: šef me je posilil
9.3.2007 21:15:40   
Blejka26
obvezno prijavi,pejd do doktorja...samo prijavi ga.boli te ***** za tako službo,tako pa ja ne moreš delat.

< Sporočilo je popravil wahoo -- 9.3.2007 22:35:27 >


_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: šef me je posilil
9.3.2007 21:16:48   
Strawberrie Cherrie
Nimaš kaj razmišljat. Če je to naredil 1x, bo še večkrat. Toliko pa služba spet ni vredna.

Mi je pa zelo žal. Niti ne morem vedeti kako se počutiš user posted image

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: šef me je posilil
9.3.2007 21:18:30   
lelaval
user posted image user posted image  Saj ne morem verjet user posted image user posted image
Prijavi ga in ob prijavi navedi tudi, kar ti je povedal, če bi ga slučajno hotela prijavit. In na delovno inšpekcijo pojdi in povprašaj kako in kaj - da ti ne bo grozil, da boš ostala brez službe, če ga prijaviš, ker imaš več pravic, kot se zavedaš.
Ne drži pa tega v sebi, saj boš itak vse življenje nosila ta pečat. In le pojdi še h kakšnemu psihologu na pogovor - če ne sedaj, pa boš malce kasneje občutila krizo in boš vedela, kako pebrodit te težke trenutke.
Hudo mi je zate, a upam, da ne boš le tiho, ker sicer mu boš dala le še povod za nova dejanja.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: šef me je posilil
9.3.2007 21:19:28   
lutka
mogoče je to kateri že storil, pa si ne upa povedat. Naredi konec temu in ga PRIJAVI !!!



_____________________________

Kdor hoče najde pot. Kdor noče najde izgovor

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: šef me je posilil
9.3.2007 21:19:42   
Naja31
Ojej, groza!!!!!

Takoj na policijo. Kaj te briga za tako službo.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: šef me je posilil
9.3.2007 21:23:15   
arielca
Prijavi ga user posted image ! In govori o tem! Mislim, da se nimaš česa bati. Njegove grožnje so verjetno le šovinistični obrambni mehanizem, saj s tem še dodatno kaže svojo kvezi moč in prevlado. Bodi močnejša in pametnejša!

Res mi je hudo zate user posted image user posted image user posted image !In srčno upam, da kmalu preboliš!

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: šef me je posilil
9.3.2007 21:26:46   
mala maja
se stinjam prijavi

Sicer pa bolej da te vržejo ven popluvajo(kar se ne bo zgodilo verjavmi), kot pa da hodiš v tako službo.
Pri kolegici so šefa prav tako pregledali in ima tud veze. Bi bil on kamlu ob službo.
vse naj naj user posted image user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: šef me je posilil
9.3.2007 21:27:39   
Nattka
Ojej! Čimprej prijavi in čimprej k zdravniku. Mogoče se da še kaj dokazati. Pohiti!! Pa srečno!

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: šef me je posilil
9.3.2007 21:38:57   
Anonimen
Tako jda si mi letela k zdravniku, dalje se bo vse samo reševalo, zdravniki pokličjo policijo, nič bat. Joj kar tresem se, ko prebereš kaj takega. Drži se. user posted image

(odgovor članu Nattka)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: šef me je posilil
9.3.2007 21:42:24   
marsovcek
Prijavi, pri tem mu ne bodo nobena poznanstva na policiji pomagala. Imajo kriminaliste, ki se ukvarjajo s posilstvi, verjemi da so to ljudje z občutkom do sočloveka. Zberi pogum, naj gre kakšna prijatekjica s tabo.

(odgovor članu Nattka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: šef me je posilil
9.3.2007 21:43:26   
Anonimen
Ko se je to zgodilo meni,storilca nisem prijavila.Ni bil sicer moj šef,vendar je bila situacija vseeno zelo zoprna.Ker je videl,da ne bo dobil za svoje dejanje nobenih posledic,je to nadaljeval pri drugih,pa še hvalil se je  s tem.user posted image Jaz sem bila zelo mlada takrat in nisem vedela ,kako ukrepati.Starši raje niso nič vedeli,da se ne bi morali s tem ubadati.Prijateljice pa tudi...no,čudne prijateljice,ja..so že zdavnaj bivše prijateljice.
In ,ko tako razmišljam za nazaj...kaj bi morala narediti: Vsekakor ga čimprej prijaviti,da bi vedel,da ne bom tiho dopuščala nasilja.Tudi,če policija ne bi nič naredila,vsaj tiho ne bi bila..ne pa,da se je potem,čez čas,s svojim dejanjem še hvalil in mene prikazoval kot eno k***o,ki se z vsakim dol daje..celo z njim,ki mi res ni bil všeč...
No,toliko v razmislek..jaz ti svetujem,da ne bodi tiho.Če ne drugega,se bo mogoče naslednjič malo zamislil in ne bo napadel še kakšne.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: šef me je posilil
9.3.2007 21:44:05   
hariba
Prijavi user posted image ! Drugega si ne zasluži. Pa kaj potem, če je šef, pred zakonom so vsi enaki. Ob službo naj bo on! Ti si žrtev on strrilec-zločinec. Naj bo kaznovan za svojo nagnusno dejanje. Ti nisi kriva zapomni si to! Če drugam ne vsaj k zdravniku pojdi. Če še ni preteklo 48 urše lahko, sledovi sperme so prisotni 24 ur, pa še kake dlake se morda njegove najdejo. Če drugega ne vsaj potrdilo boš dobila in ga lahko prijaviš kdaj kasneje.Posilstvo 10 let ne zastari.Neoprano spodnje perilo shrani v papirnato vrečko in ga odnesi na policijo.
Ko se vrneš iz policije si zapiši vse kar si tam povedala, vse podrobnosti. Naši sodni mlini še zmeraj meljejo zelo počasi , do procesaboš marsikaj pozabila in potem lovijo na finte. Na primer zdaj pravite, da je šlic odprl z levo roko na policiji ste pa rekli z desno. Tudi, če ga nameravaš prijaviti kdaj kasneje to stori.
Če ti je težko it sami na polocijo naj gre s tabo kaka frendica, ki ji zaupaš. Lahko pa za spremstvo na policijo pokličeš tudi 080 1155. To je telefon za ženske in otroke žrtve nasilja. Tam boš dobila še več info in moralno oporo.
Drži se. Bodi močna in čimprej prasca prijavi. Pa naj si ga meče na roke, če mu žena ne da ali pa si na netu prostutko najde.

(odgovor članu Nattka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: šef me je posilil
9.3.2007 21:45:32   
arabela*
pojdi pa takoj prijavi *****,naj bo kaznovan za to kar si je iskal

< Sporočilo je popravil wahoo -- 9.3.2007 22:37:47 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: šef me je posilil
9.3.2007 21:55:39   
lenika
Seveda ga prijavi. Pa k zdravniku pojdi.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: šef me je posilil
9.3.2007 22:27:33   
mama54
Takoj prijavi *****.Nikakor se ne tuširaj ali umivaj.Imej tista oblačila na sebi katera si imela v času posilstva ali pa jih daj v vrečko in jih nesi s seboj. Če ti je težko iti na policijo idi do najbližjega zdravstvenega doma ali kar v bolnico.Tam poveš kaj se ti je zgodilo.Oni bodo orgirali naprej na policijo.

< Sporočilo je popravil wahoo -- 9.3.2007 22:38:13 >


_____________________________

Ne sanjaj svojih sanj, temveč jih živi!

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: šef me je posilil
9.3.2007 22:31:05   
Anonimen
Upam, da boš zbrala pogum ga it prijavit. In da se nisi še umila. No, to je malo verjetno, ker jaz tudi verjetno ne bi zdržala. No, pa vsaj oblek da nisi oprala. Jih obvezno shrani neoprane. Ne vem, kakšen naj bi bil vrstni red - najprej na policijo in potem k zdravniku ali obratno. Vsekakor naredi to. Vem, da je težko. In ustrahovanjem s poznanstvi na policiji se ne pusti. To je lari fari.

(odgovor članu lenika)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: šef me je posilil
9.3.2007 22:32:18   
Anonimen
Aja, načeloma ti na policiji ponudijo žensko kriminalistko ob takih prijavah. Ti bo verjetno lažje.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: šef me je posilil
9.3.2007 22:37:40   
atteya
Prijavi ga!!! Služba ni toliko vredna kot tvoja prihodnost in če ga ne prijaviš, mi verjemi, da te bo prej ali slej to fizično dotolklo.
Vem iz lastnih izkušenj (niso me sicer posilili, sem pa bila nekajkrat prav pošteno nadlegovana - šef se je celo zaprl z menoj v stranišče, a ni storil sile).. PRIJAVI!!!! Tega si vendarle vredna! Klinc pa taka služba, če bo kaj naprej kokodakal, ga pa še stoži! Itak pa vedno vsi grozijo kake veze imajo na policiji, pa na sodišču, pa ne vem kje vse, ko pa pride do tega pa noben nič ne more.
Le pogumno!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: šef me je posilil
9.3.2007 22:37:57   
cmokec
 user posted image user posted image   Boga. Prijava je edina logična pot.



_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: šef me je posilil
9.3.2007 22:41:08   
Anonimen
Kot so rekle moje predhodnice, takoj na policijo! Saj ne moreš itak hodit v tako službo in delati s takim človekom.
Zate pa ena user posted image

(odgovor članu cmokec)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: šef me je posilil
9.3.2007 23:28:39   
alpeli
Prijavi ga,kajti danes si ti jutri že katera druga.To je moški,ki si ne zasluži imena moški ampak.......nimam besed.Kar srh me spreleti in držim pesti,da bi zmogla moč in mu pokazala da si močna in da se ga ne bojiš.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




test
Admin

Katero ime bi izbrali?

Sven (16%)

Svit (15%)

Nejc (42%)

Anže (28%)


Število vseh glasov: 89

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!