|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   šola za starše
21.8.2007 12:53:06   
Spark
Dajte mi povedati, vi ki ste v drugo noseče ali ste obiskovale šolo za starše?
In kako je s prisotnostjo očeta pri porodu. Moj mož je bil pri prvem porodu prisoten. Takrat je imel tisto potrdilo iz šole za starše.  Ampak tistega potrdila nimamo več, in me zanima ali mora še enkrat obiskovati šolo oz.  če je ne bo sedaj obiskoval, ali bo smel biti prisoten pri porodu. Rodila pa bom v Ljubljanski porodnišnici.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: šola za starše
21.8.2007 13:03:48   
abc100
za očeta potrdilo velja pet let.

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: šola za starše
21.8.2007 13:16:38   
kjava
Jaz je drugič nisem obiskovala, za moža pa itak ni noben vpraša. Mislim, da mora brez potrdila nekaj več plačat, ampak midva sva prišla ponoči, ko blagajna ni delala in ni pol tud noben več reku, da mora kaj plačat.

(odgovor članu abc100)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: šola za starše
21.8.2007 13:23:48   
tecka_nosecka
Pri nas na Ptuju ati ne rabi met nobenega potrdila in tudi nosečka ne. Se pa plaša 10 EUR, če želi biti ati poleg.

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: šola za starše
21.8.2007 13:59:18   
Spark
IZVIRNO SPOROČILO: abc100

za očeta potrdilo velja pet let.


Ma ne vem kje imamo tisto potrdilo, mogoče smo ga oddali v porodnišnici ali pa zgubili. Sem že iskala pri starih papirjih pa ga ni.

(odgovor članu abc100)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
21.8.2007 16:45:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Spark)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: šola za starše
19.1.2021 13:16:48   
Anonimen
Živjo, ima mogoče kakšno informacijo kako je z izvajanjem šole za starše v teh časih? 


(odgovor članu Spark)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: šola za starše
22.1.2021 21:20:54   
LoniRR
Zivjo. Kot je bilo meni receno naj bi potekala virtualno. Mogove povprasate pri svoji ginekologinji, ki vam bo lahko podala informacijo iz prve roke.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: šola za starše
29.4.2021 8:19:11   
mojcy1
Pozdravljene.
Se je katera lotila virtualne zadeve? Kolikor sem sama zasledila gre bolj za videe in članke? Je katera našla kaj drugega? 


(odgovor članu LoniRR)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: šola za starše
8.6.2021 22:27:58   
Tasykaa RR
Jaa kolikor je meni znano še vedno samo preko videev potekajo šole za starše 🙈  ni enako kot če ti nekdo v praksi kaj pokaže, sploh v pričakovanju prvega otročička 🥰  saj tudi brez tega gree 🤣 sam pač določene stvari bi pa mogoč prav prišle 😀 jaz sem si na youtubu kaj pogledala 🤣 




(odgovor članu mojcy1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: šola za starše
16.8.2021 20:05:26   
mojcy1
Meni osebno je online vse brez veze, ker sr mi zdi, da tudi sama nisem prevec skoncentirana.... V zivo je veliko vecja kvaliteta... Nekako lazje... Mogoce pa samo problematiziram 🙄🙄🙄


(odgovor članu Tasykaa RR)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: šola za starše
18.8.2021 9:42:29   
Tasykaa RR
mojcy1 se strinjam s tabo 👍 sama sem se vedno navajena "stare šole" pri vsem 🙈 ceprav je zadnje case tezko, ker je tehnika tak naprej in zdaj se korona poleg 😔 nee ne problematiziras 😀 samo ni enako kot ce meni nekdo v praksi nekaj pokaze 😀👍 jaz sem malo pogresala šolo, sploh ker sem prvič mamica ☺ pač boljse mi je vseeno blo pač tisto nekaj osnovno pogledat na you tubu kar, kot pa nic 🙈


(odgovor članu mojcy1)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Je mogoč naravni porod po carskem rezu?
Kako pogost je naravni porod po carskem rezu, ali se priporoča in kako se na njega pripraviti, smo govorili z izr. prof....




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?