|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   šotor high peak dakota 2008 4
9.8.2008 22:28:57   
mala zirafa
A ga je kdo že sprobal?Nam se ful dopade ker ima spredaj velik predprostor in ne rabiš pavilijona.Stane pa 173 evrov.Je za 4 ljudi.
Malo nas je strah da bi počasi vso to camp opremo nabavli in nam kampiranje ne bo preveč všeč.Meni je nazadnje blo ampak smo bli v prikolici in je čisto drugo.Skoraj kot doma.
Ne poznamo pa nobenga ki bi nam ga posodil za sprobat z vso opremo.
Pa kaj moraš še vse imet poleg mize stolov pribora...Rabiš tudi kakšne zložjive omarice?Kam daste vso hrano, razen v hladilnik?Oz. kako se zorganizirate?
Hvala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: šotor high peak dakota 2008 4
10.8.2008 2:43:46   
MIHAMARINKO
Najprej se moraš vprašati ali  ti je kampiranje všeč. Kajti kampiranje v šotoru se kar dosti loči od kampiranja v prikolici. Glede kamp opreme pa ti povem, da te stane cca 1000 euro, kar v današnjih časih tudi ni malo. Kaj potrebuje to je odvisno čisto od tebe.
Mi imamo za kampiranje šotor malo boljši (ker pravijo nismo tako bogati, da bi poceni kupovali!) potem še potrebujete : blazine za v šotor, cerada za pod šotor, omaro za oblačila, kuhinjo (omara, plinska jeklenka,plinski štedilnik, ploščo za žar, posode in jedilni pribor, hladilnik) armafleksi, akumulatorsko tlačilko, plinsko svetilko, električno svetilko, stoli, miza, spalne vreče, ležalnik, visečo mrežo...
V kolikor želiš ,da ti je na morju udobno potrebuješ kar nekaj stvari.

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: šotor high peak dakota 2008 4
10.8.2008 9:05:42   
mala zirafa
Hvala.Kaj pa če npr. mizo in  stole kupiš druge roke?Recimo mi ne bi šli dajat 30 evrov al še več za en brižen zložljiv stol.Kupiš ko so na akciji glavno da je manjši in zložljiv.Blazino dvojno in eno singl imava že od mojga brata, roštil je mali dol na vrtu, potem ostane še hladilnik, ki sem ga vidla včeraj v italiji za 35 evrov na 12 V od giostyla.Lučke in kuhalniki na plin so po 15 evrov v sportlerju, mreža tudi.Namesto kuhinje bi kupili pavilijon prek spleta je 27 evro al pa pri nas med30 in 40.Mislim da se da vseeno tudi izpod 1000 evrov pridet.Odvisno če češ imet vse od camp. znamke.Spalk ne maramo vzamemo raje kak kovterček.krožnike, kozarce, pribor iz plastike za 4 ljudi imamo nerabljen, set loncov za kamp. pa pride 20 evrov. 
Glede nnotranjih omar, bi jaz raje kupila viseče vreče zarazne stvari, pa pri italjanih se dobi marsikaj ko tu nimajo.Tudi zložljive košarice niso napačne pa kak zaboj.
Glede šotora, ali veste za kakšnega od 3-4 osebe s pavilijonom spredaj v skupni dolžini 4, 5 metrov?

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: šotor high peak dakota 2008 4
10.8.2008 9:32:28   
Talika79
Alora.

Midva sva letos prvič kampirala (bila sva na Krku, FKK Konobe). Seveda sva morala kupiti vso opremo.

Kljub temu, da sva šla na morje popolnoma sama, sva kupila Dakoto 5 (zaradi udobja predvsem). Testno sva šotor postavila kakšen teden preden sva šla na morje (in uničila travo prijatelju user posted image ) in kar nisva mogla verjeti, kako velik šotor imava. Glede na to, da sva bila 2 tedna na istem mestu, nama je velikost še kako prav prišla. Dvakrat je bilo namreč slabo vreme in sva lepo sedela v predprostoru in čakala, da se nebo sčisti. Pri šotoru nama je najbolj všeč to, da je spalnica vpeta v konstrukcijo šotora (v bistvu popolnoma ločena enota od šotora) in ker sva v spalnico vstopala previdno, nisva imela nobenih problemov z žužki raznih vrst. Pa še zračila sva lahko brez skrbi (ima spalnica zakon vrata - lahko temna ali pa samo kot mreža proti komarjem).

Kar se tiče ostale opreme, nisva pretiravala. Imela sva dve plastični zložljivi mizi (vsaka je stala 11 € v Šparu, eno za odlaganje krame, eno za kuhanje in igranje kart user posted image ), dva zložljiva stola (prvič sva jih kupila v Leclercu, pa je zadeva v 2 dneh začela razpadati, pa nisva težka), imela sva majhen električni štedilnik (22 € v Merkurju), 50 m kabla na kolutu (50 €), posoda je bila kar domača dobra (sploh pa nisva veliko kuhala, zjutraj kavo in trikrat pašto). Kupila sva tudi napihljivo blazino za v spalnico (20 €).

Rekla si, da si gledala hladilnik od Giostyle. Mislim, da je to električna hladilna torba in ne priporočam nakupa. Zadeva namreč ne hladi kot hladilnik ampak samo na nek način vzdržuje temperaturo (cca 15 stopinj pod temperaturo okolja - kar sicer zadostuje za kakšen dan, ampak za 2 tedna si pa težko predstavljam, da bi kaj veliko hladila notri (čeprav imajo nekateri dobre izkušnje s torbami).

Midva sva že zdaj odločena, da za naslednjo sezono kupiva majhen hladilnik (trenutno se prodajajo po 100 €), ker je fino za zelenjavo in podobno. Načrtujeva tudi nakup kakšne viseče omarice (čeprav je v bistvu niti nisem preveč pogrešala, ampak nikoli se ne ve).
Skratka, nama je bilo kampiranje všeč, kamp je bil fenomenalen, kopalnice zakon. In komaj čakam, da se spet podamo kampirat (še 45 tednov user posted image user posted image ).

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: šotor high peak dakota 2008 4
10.8.2008 10:00:30   
hella
Tudi mi smo šli letos prvič. Moža sem komaj prepričala ampak na koncu smo uživali. Sem se pa z nabavo opreme začela ukvarjati že marca, tako da sem počasi kupila nujne stvari.
Šotor sem naročila preko e-bay-a in ni mi žal. Res je velik 4x6 metre ampak v slabem vremenu ( smo letos probali vse - naliv -burjo ) je super, ker smo v predprostoru vsi trije komot uživali. Tudi mizo in stole smo v slabem vremenu imeli noter in seveda ni se premaknil in niti vode nismo imeli not.
Od omaric nisem komplicirala, samo tisto za kuhat smo imeli, za pokrti pa domače tanke kovtrčke ( so prišli prav )
Nismo porabili 1000 EUR  za prvič, bomo pa morali še do kupiti opremo za drugo leto, da bo še bolj komot.
Ravno zato, ker smo šli prvič in nismo vedeli kako in kaj, smo kupili samo osnovno opremo.
Če se ne obremenjuješ in počasi kupuješ lahko vse dobiš na znižanjih. Omarico in mizo imam kvalitetno ampak sem počakala na znižanja in je bilo vse dosti ceneje.
Torba  mora biti kvalitetna; torej biti mora res hladilnik. Mi smo imeli hladilno torbo vendar smo se mrzle pijače napili šele ko smo šli ven na pijačo. Hrano smo kupovali sproti, ker ta torba res samo vzdržuje temperaturo ne pa hladi.
Če pa koga zanima kako zgleda šotor kupljen preko e-bay ( ceneje kot doma ), lahko pošljem sliko.
Mi  komaj čakamo drugo leto da gremo spet kampirat. Pa čez tele kratke praznike gremo tudi.

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: šotor high peak dakota 2008 4
10.8.2008 14:24:58   
mala zirafa
Hvala vsem.Naj se vam malo považim da sva danes z možekom za 130 evrov nabavila:
2 alu zložljivi mizi iz merkatorja, večji plinski kuhalnik, 1 dvojna blazina ena enojna,Viseči žepi (12), zložljiva ograja pred sosedovimi pogledi,alu  lonci v setu(5), 3 zložljive košarice ena nad drugo, 2 zložljiva zaboja iz obija(3+2evra), hladilna torba 12V od 20 l, pic nic deka.

Večinoma je blo vse na znižanju, najbolj pa me je šokirala ful lepa alu miza, ki se minimalno zloži in je komot za 4 ljudi.

Čaka naju samo še šotoruser posted image .Spalk in stolov ne bomo kupili, ker stoleže imamo od prej.Še set krožnikov in kozarcev že imamo, nikoli rabljeno.
Glede roštilja bomo upor tistega za 1xtno uporabo, pa tudi nekaj krožnikov za enkratno.

Šotore so v šport 2000 takoj vse prodali in to sploh niso bli tako zelo dragi.Tako da ne vem kje bi ga kupila po najugodnejši ceni?

Kaj ste pa najbolj pogrešali v šotoru?morda odlagalne površine?Zato smo vzeli 2 mizi (vska po 12 evrov)user posted image , za vsak slučaj.Moj razmišlja o šotoru za 5 ljudi, pa se mi zdi da je malo prevelik.Tako da bi v eni spalnici imeli obleke in par stvari, v drugi pa spali.
Zdej sva se fuuul zagrela in komaj čakamo it.

(odgovor članu hella)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: šotor high peak dakota 2008 4
10.8.2008 14:26:14   
ZmajTolovaj
Če šotora še nimate in cvikaš kupiti novega, se dobi kakšna stvar tudi na Bolhi ali, kot je že ena napisala, na ebayu. Za probat po moje je.
Pa tudi hladilno torbo so ti odsvetovali, kot bi ti jo tudi jaz; samo ohranja temperaturo, torej not moraš dat že ohlajene stvari. Mi imamo hladilnik 50x50x50cm približno, stal je 100 evrov. Je zelo fajn. Spimo na turbomaksimusu, ki ni nek hud strošek, je pa tudi malo manj zanesljiv (lahko poči) kot npr. samonapihljive blazine - pri teh moraš malo pazit na debelino, jaz sem prvo noč spala na 2-centimetrski in odsvetujem.
Ni treba vsega kupovat, če ne veste, kako bo v prihodnje s kampiranjem. In vso opremo lahko konec koncev tudi prodate. user posted image


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu hella)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: šotor high peak dakota 2008 4
10.8.2008 14:42:58   
mala zirafa
Sam hladilnik ti tudi ful placa zavazame v avtu.Mislim da se mleko ne bo skisalo pa kak jogurt in paradajz.Sej ne mislimo imet nekega mesa v torbi, če pa že ga  bi sproti kupili za na žar.Ledene vod e pa tudi nikoli ne pijemo, jaz jo kar iz pipe, me ne moti.Cene so se mi zdele zelo ugodne in bi blo res škoda ne izkoristit popustov.
Mislim da bomo uživali, predvsem ta mala.Glede šotora sem brskala tudi po ebayu in na bolhi, bomo vidli če se še kak prodajalec najde.Pomembo nam je da ima spredaj velik predprostor in par oken.

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: šotor high peak dakota 2008 4
10.8.2008 15:21:19   
Marogica
Mi gremo na morje sicer v prikolico, vendar pa imamo tudi šotor(družinski), za vikende po SLO. Kar se tiče "postelj", sama zelo kompliciram, ker enostavno na blazinah ne morem spati. Tako imava midva z možem "postelje", lahko pa kupuš tudi oblazinjenje ležalnike(glej sliko). Otroka pa uživata na napihljivi blazini, ki jima čez dan služi tudi kot igralo.user posted image  Ležanike pa lahko čez dan uporabiš tudi zunaj, pred šotorom, na plaži....
Pa copate lažje pospraviš pod ležalnok, mar ne?user posted image

user posted image

Kar se hladilnika tiče, vedno bolj razmišljam, da bi s seboj vzeli normalni mali hladilnik, ga imeli kar v avtu in ga v kampu priključili na elektriko. Res je, da zavzame malo več prostora, je pa res, da ga ne rabiš voziti praznega, torej nadevaš hrano noter in s tem nič kaj ne izgubiš na prostoru v avtu, pa še hladilnik imaš, ki konkretno hladi. Ti "camping-hladilniki" glede na izkušnje ne hladijo kaj prida, pa tudi niso toliko manjši od hladilnika, katerega sem mislila. Torej mi imamo enega takšnega doma(kot je slika spodaj), vendar ga za kampiranje še nismo uporabili. Kot sem rekla, razmišljamo pa...

user posted image

Kar se tiče oblek. Smo očitno čudaki, saj jih (kljub prikolici, ko kampiramo, je enako), stvari sploh ne dajemo iz kovčka.Torej v prikolici ga imamo kar v predšotoru na tleh, ko pa smo kampirali, pa kar v avtu. Torej, več prostora v šotoru, in manj pospravljanja, ko se gre domovuser posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: šotor high peak dakota 2008 4
10.8.2008 15:33:25   
Marogica
Mogoče še to...za shranjevanje ostalih stvari ali pa tudi oblek, so pa variante iz Ikee tako ali tako zakon, pa še najbolj poceni so.

Kaj takega za 4,99

user posted image

ALi takega..ta je krajša varianta za 0.90 ( v tem lahko tudi shranjuše sadje in zelenjavo, obesiš zunaj na drevo-moj predlog)

user posted image

Ali "maxi" varianta za 1,79

user posted image

In to v 6 barvah.

Se mi zdi, da za kampiranje ni potrebno, da je vse res drago. Saj konec koncev to potrebujemo za 2-3 tedne. Sčasoma pa tako ali tako vidiš, kaj potrebuješ, koliko potrebuješ, kaj bi lahko nabavila bolje in s čim si zadovoljna. Mi ne kompliciramo. Bi rekla, da se kar znajdemouser posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: šotor high peak dakota 2008 4
10.8.2008 15:40:29   
Marogica
Še ti bom malo zatežilauser posted image

Toaletne potrebšline imaš lahko kar v torbici, ki je lahko zaprta oz. izgleda kot torbica, kot se greš umivat, v šotoru pa jo lahko obesiš in ti služi kot "omarica" za toaletne stvari. Tu je slike  oz. primer ene "odprte" torbice. Stane pa taka stvar okrog 8€. Malo boljše imajo celo prvo pomoč integrirano in so nkeje okrog 19€

user posted image

< Sporočilo je popravil Marogica -- 10.8.2008 15:41:25 >


_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: šotor high peak dakota 2008 4
10.8.2008 16:10:09   
Marogica
Še enkrat...user posted image  Se vidi, da vsi trije fantje (mož in sinova) spijo...user posted image

Za šagete pa imamo kar to..Imenuje se Pasta Maxx.Torej posoda, v kateri imaš spravljene špagete, pa tudi skuhaš jih kar v njej.
user posted image

Dodaš prevreto vodo na špagete
user posted image


Pustiš 10 min in vodo odliješ s cedilom, ki je zraven

user posted image

In to je to.  DOber tek.





_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: šotor high peak dakota 2008 4
10.8.2008 18:03:09   
mala zirafa
Marogica, ful ti hvala, res.Ja tisti špageti so kar zanimivi.Kje se to dobi?Ni mi čisto jasno, če na škatli pašte piše da jo moraš kuhat 5-10 minut, kako je pol s tem?Al so to kaki extra špageti?Druače ikea res ful raztura!En večji obešalnik smo kupli danes v merc.za 5 evrov, otroški roza tudi 5, ampak ima kontejnerčke trdne in ne žepaste.V šparu jih imajo.Primerno tudi za otr. sobo.Mogoče ve kdo do katere vrednosti lahko naročiš pri ikei po spletu?Verjetno bi mepoštnina stala več kot sam artikeluser posted image .Imamo znance v Trstu, pa bi prek njih v Italiji naročili.Pa še to za kateri šotor bi se raje odločili med high peak Dakoto 5 ali ancono 5?Prek e-baya se ful splača.Ancona pride stat 139 evrov+potni stroški in ima vključena tla.
pa lp

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: šotor high peak dakota 2008 4
10.8.2008 19:06:41   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: mala zirafa

Marogica, ful ti hvala, res.Ja tisti špageti so kar zanimivi.Kje se to dobi?Ni mi čisto jasno, če na škatli pašte piše da jo moraš kuhat 5-10 minut, kako je pol s tem?Al so to kaki extra špageti?


Nič niso extra špageti. Pač stojijo v vreli vodi, namesto, da bi se kuhali. Rezultat je na koncu isti.  Jaz sem to dobila od enih Nemcev, ki so mi to podarili, tako, da najbrž v Avstriji jih dobiš ali pa na e-bayu.

Kar pa se Ikee tiče, pa je najbolje, če si enkrat naredite izlet, najprej si pa na njihovi strani oglej, kaj bi rada oz. kaj ti je všeč. Jaz si ponavadi kar napišem, s cenami vred....pa gremo.user posted image  Pa odkrila boš še marsikaj, kaj ti na spletu "uide"...tako, da le pojdite enkrat, ob priliki.

Njihova stran

http://www.ikea.com/at/de/catalog/allproducts/

Pa ni zakaj.user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: šotor high peak dakota 2008 4
10.8.2008 19:48:56   
hella
Saj imate skoraj vse. Odlagalne površine nismo pogrešali ker smo tudi mi imeli vse v kovčku. Pa ni bil problem, saj smo bili ves dan v kopalkah, tako da veliko za oblečt sploh nismo rabili. Prednost šotora - smo ugotovili - si sproščen in neobremenjen z oblačili, kaj kam pade ( če imaš majhne otorke ),...
V hladilni torbi se vam ne bo skisalo nič, če bo za dan ali dva. Smo letos preverili na 35 stopinj ampak je vseeno bolje imeti hladilnik.

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: šotor high peak dakota 2008 4
11.8.2008 10:01:57   
mala zirafa
Komaj čakam naslednje leto!Mogče katera ve kolko bi na stali potni stroški iz nemčije k nam?Zagledali smo se v ta šotor H.P. Dakota ki ima tudi tla.stane 139 evrov.Zelo ugodno ker je pri nas malo pod 200.Pa me zanima če pridem na isto.

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: šotor high peak dakota 2008 4
11.8.2008 10:04:35   
Marogica
To misliš transport iz Nemčije? Najbolje, da povprašaš dotično firmo. Če ti bo predrago, pa se pozanimaj, če jih imajo v Avstriji. Da ne bo na koncu vse skupaj več kot 200€user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: šotor high peak dakota 2008 4
11.8.2008 10:08:34   
mala zirafa
Sem jim že vprašala po meilu včeraj, pa mi še niso odgovorili.Če sem dobro razumela ( ker je vse v nemščini, žal). stane do deset kg 18 evrov.Zdej pa če šotor tehta 12kg, kaj doplčaš razliko al kako gre to?Bom pobrskala tudi v A.
Gor pa nimam žal nobenih vez.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: šotor high peak dakota 2008 4
11.8.2008 10:10:32   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: hella

Saj imate skoraj vse. Odlagalne površine nismo pogrešali ker smo tudi mi imeli vse v kovčku. Pa ni bil problem, saj smo bili ves dan v kopalkah, tako da veliko za oblečt sploh nismo rabili.


To je bilo pri nas isto.

Sicer pa smo dali za kamping stole 8 evrov za enega, pa za blazine enako. Stole smo kupili v Sport 2000, blazine pa v Lecrecu (in eno v Itnersparu). Po eni sezoni je vse O.K., drži, kot mora.

Kupili smo še eno sestavljivo omarico za posodo (15 evrov), štedilnik (električni na 2 plošči - msilim da okrog 25 evrov)) imamo na mizici (10 evrov). Za veliko plastično mizo (ki se ji odstranijo noge) smo dali 15 evrov, za mini hladilnik pa 100. Šotor je bil 200 evrov. Za spalke smo dali okrog 30 evrov za eno, se mi zdi (ena je bila cenejša, 20 evrov - skupaj so bile 3 torej 80 evrov). Potem smo kupili še plastične kroćnike in kozarce, pa jedilni pribor, to pa je tudi vse. Aja, pa še no plahto za pod šotor, ampak to tudi stane tam okrog 6 evrov. Za nepokvarljivo hrano imamo zložljive Obijeve plastične škatle, te imamo potem v predprostoru v šotoru.

Drugače pa kar se tiče tistih visečih omaric, v teh šotorih nimaš tega kam obesit, razen na tiste zanke, ki so ponavadi za svetilke namenjene. Samo svetilke so čisto lahke, tako da jaz kakne večje teže tja gor raje ne bi obešala. Ker te palice od šotorov so zelo tanke, lahke, upogljive.
Hladilnik imamo pa tudi mi pravi, ta majhen. Imeli smo zraven priklopljeno tudi električno torbo, ampak tares ne hladi, bolj ohranja temperaturo. Tam smo imeli kruh, pa kakšno sadje, toliko, da ni zgnilo. Pa potem pri vožnji z ene lokacije do druga, ali pa domov, damo pokvarljive stvari v el. torbo, ki jo nato priklopimo v avtu.

Po mojih izkušnjah (pa smo tudi vse novo nabavili) taborjenje ni nek velik strošek.

Šotor imamo pa Ancona 5 in je fajn (ne sicer toliko kot Amalfi z intergriranim dnomuser posted image ), ima velik pedprostor in visoko, prostorno spalnico (ki se sicer da pregradit).

Stroški:
stoli po 8 evrov x 3 = 21 eur
mizi (mala + velika) = 30 eur
blazine 8 eur x 3 kom = 21 eur
hladilnik = 100 eur
omarica = 15 eur
šotor = 200 eur
plahta = 6 eur
spalke (3 kom) = 80 eur
potem je še par stvari, za ketere ne vem, koliko stanejo: el. pumpa, pretvornik, kroniki, pribor - ampak v glavnem vse skupaj ni več kot 100 eur

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu hella)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: šotor high peak dakota 2008 4
11.8.2008 10:10:44   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: mala zirafa

Sem jim že vprašala po meilu včeraj, pa mi še niso odgovorili.Če sem dobro razumela ( ker je vse v nemščini, žal). stane do deset kg 18 evrov.Zdej pa če šotor tehta 12kg, kaj doplčaš razliko al kako gre to?Bom pobrskala tudi v A.
Gor pa nimam žal nobenih vez.


Kaj pa od 10 kg naprej? Saj tudi morajo imeti kakšen cenik, brez panike. Saj ti bodo odgovorili, včeraj je bila nedelja.
Lahko pa mi daš link, pa prevedem....

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: šotor high peak dakota 2008 4
11.8.2008 10:14:45   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: mala zirafa
Zagledali smo se v ta šotor H.P. Dakota ki ima tudi tla.stane 139 evrov.Zelo ugodno ker je pri nas malo pod 200.Pa me zanima če pridem na isto.


Mogoče imaš v mislih Ancono
http://www.sun-fun.si/slo/katalog/str_sotori/ancona.htm

ker Dacota nima tal. Ampak tla so minimalni strošek, tam okoli 6 evrov pridejo.

Ancona je meni boljša, ker so spalnice višje, kar pomeni več zraka, pa tudi preoblečeš se npr, lahko notri, ker tista vrata so zdaj pri teh šotorih tako široka, da se vidi celoten predprostor. Jaz sem se večkrat v spalnicah preoblekla.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: šotor high peak dakota 2008 4
11.8.2008 11:02:56   
mala zirafa
V glavnem bomo po vsej verjetnosti kupili dakoto, glede prevoda greš na e bay austria pol pa vtipkaš ime šotora.Bom probala prilepit.

Glede šotora so mi všeč tla, da not ne zamaka.Pa vzeli bi ga za 5 oseb ke stane 149 evrov.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: šotor high peak dakota 2008 4
11.8.2008 11:05:24   
mala zirafa




var _GlobalNavHeaderUtf8Encoding=true;

var _GH_Bta_PC=true;






Function vbCheckActiveXControl (pActXName)
aX = false
on error resume next
aX = IsObject(CreateObject(pActXName))
vbCheckActiveXControl = aX
End Function


(function () {
var _r = vjo.Registry;
_r.put('bta',new vjo.darwin.core.bta.BuyerTransactionAlert("bta", 60, 2, 2, "http://bmsgs.ebay.at/ws/eBayISAPI.dll?GetBuyerTransactionAlerts", "http://pics.ebaystatic.com/aw/pics/de", "http://cgi.ebay.at/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem", "Das Angebot, das Sie beobachten, endet bald!", "Sie wurden überboten!", "Sie haben ein Angebot an unterlegene Bieter erhalten", "Sie haben ein Kaufangebot erhalten.")); _r.put('gnh_1',new vjo.darwin.core.express.ExpressCrossLinking("divCrossLink", "b_close", "()", new Array('0','1','77','3'), new Array('ebay.com','ebay.com','ebay.de','ebay.co.uk'), new Array('from=R44','fromZR44'), "Sie haben eBay Express verlassen.Zurück zu eBay Express|Warenkorb##2##")); })();
(function(){
var _d=vjo.dsf.EventDispatcher;
var _r=vjo.Registry;
_d.add('body','load',function(event) { this.onRefresh(); },_r._bta);_d.add('body','load',function(event) { this.init(); },_r._gnh_1);})();







var svrGMT = 1218445459351;

div.pnav td#buyitem a:active, div.pnav td#buyitem a:link, div.pnav td#buyitem a:visited {background:url(http://pics.ebaystatic.com/aw/pics/globalHeader/imgHdrMainNavBgHighlight.gif) repeat-x bottom right;}div.pnav td#buyitem.fc a:active, div.pnav td#buyitem.fc a:link, div.pnav td#buyitem.fc a:visited {background:url(http://pics.ebaystatic.com/aw/pics/globalHeader/imgHdrMainNavLftHighlight.gif) no-repeat bottom left;}div.pnav td#buyitem.lc a:active, div.pnav td#buyitem.lc a:link, div.pnav td#buyitem.lc a:visited {background:url(http://pics.ebaystatic.com/aw/pics/globalHeader/imgHdrMainNavRgtHighlight.gif) no-repeat bottom right;}div.pnavEx td#buyitem a:active, div.pnavEx td#buyitem a:link, div.pnavEx td#buyitem a:visited {background:url(http://pics.ebaystatic.com/aw/pics/globalHeader/imgHdrMainNavBgHighlight.gif) repeat-x bottom right;}div.pnavEx td#buyitem.fc a:active, div.pnavEx td#buyitem.fc a:link, div.pnavEx td#buyitem.fc a:visited {background:url(http://pics.ebaystatic.com/aw/pics/globalHeader/imgHdrMainNavLftHighlight.gif) no-repeat bottom left;}div.pnavEx td#buyitem.lc a:active, div.pnavEx td#buyitem.lc a:link, div.pnavEx td#buyitem.lc a:visited {background:url(http://pics.ebaystatic.com/aw/pics/globalHeader/imgHdrMainNavRgtHighlight.gif) no-repeat bottom right;}





user posted image
Hallo! Einloggen oder Neu anmelden


Sicherheitsportal | Kontakt | Übersicht




























Kategorien user posted image
Motors

Regionale Suche

user posted image










Erweiterte Suche




Kaufen
Verkaufen
Mein eBay
Community
Hilfevar includeHost="http://include.ebaystatic.com/";




Function vbCheckActiveXControl (pActXName)
aX = false
on error resume next
aX = IsObject(CreateObject(pActXName))
vbCheckActiveXControl = aX
End Function




ebay.oDocument._getControl("headerCommon")._exec("writeStyleSheet");

.clBox {visibility:hidden}
.clTable {border:2px solid #0098cf; margin-bottom:15px}
.clCell {padding:0 10px}
.clMsg {padding-right:10px}
.clSep {margin:0 10px}
.clLogo {padding:0 20px}






##1##

user posted image
##2##
user posted image
var _oGlobalNavRTMInfo={};_oGlobalNavRTMInfo.aRTMPlacementData=[];_oGlobalNavRTMInfo.aRTMPlacementData[_oGlobalNavRTMInfo.aRTMPlacementData.length]={"dblclkUrl":null,"minHeight":"0","oracleId":null,"isUserSignin":false,"minWidth":"0","defaultUrl":"","maxHeight":"22","pid":"433","GUid":"ea99576d1150a0e4f3212021fffe111b","userId":null,"htmlId":"rtm_html_433","rtmUrl":"http://srx.at.ebayrtm.com/rtm","maxWidth":"122","ord":"1218445459351"};













  • Startseite
  • >
    Kaufen
  • > Suchergebnisse für '
    high peak ancona'



     


    Alle Artikel
    Auktionen
    Sofort-Kaufen




  • Alle Kategorien-----------------------------------Antiquitäten & KunstAudio & Hi-FiAuto & Motorrad: FahrzeugeAuto & Motorrad: TeileBabyBeauty & GesundheitBriefmarkenBücherBüro & SchreibwarenBusiness & IndustrieComputerFeinschmeckerFilme & DVDsFoto & CamcorderGartenHandy & OrganizerHaushaltsgeräteHeimwerkerKleidung & AccessoiresModellbauMöbel & WohnenMünzenMusikMusikinstrumentePC- & VideospieleReiseSammeln & SeltenesSoftwareSpielzeugSportTicketsTierweltTV, Video & ElektronikUhren & Schmuck-----------------------------------Alle Kategorien  Erweiterte Suche
    Artikelbezeichnung und Beschreibung durchsuchen






     
    Grenzen Sie Ihre Suchergebnisse ein


  • Sport(19)

     
    Suchoptionen
    Ort

    ÖsterreichEuropaWeltweite
    Artikel in Umkreis von 10255075100150200250500750100015002000
    km von  
    var DEFAULT_DISTANCE_RANGE="200"; var DEFAULT_ZIP_TEXT="Postleitzahl";

    Nur anzeigen:

    Zahlungsmethode PayPal
    Kaufoptionen
    AuktionenSofort-Kaufen
    Weitere Kaufoptionen
    Shop-Artikel hinzufügenNur Shop-ArtikelAnzeigenSonderaktionen
    Artikel mit SchnellVersand
    „Sofort & Neu“-Artikel
    Angebote
    Enden innerhalb vonEnden in mehr alsBeginnen innerhalb von
    5Minftrv2210Minftrv2330Minftrv241 Stunde2 Stunden3 Stunden4 Stunden5 Stunden12 Stunden24 Stunden2 Tagen3 Tagen4 Tagen5 Tagen6 Tagen7 Tagen
    Artikel mit Preis
    bis

    Oben angegebene Optionen anpassen
    Ratgeber zu ähnlichen Produkten

     

     

    var relatedStores = 1;


  • user posted image Passende eBay Shops

  • strandmoewe33 (9)
  • Heidisfreizeitwelt (8)
  • Maxstore Camping&Outdoorw... (1)
  • Auktion and more (1)

    Alle gebräuchlichen Suchbegriffe anzeigen


     

     

      



      19 Artikel gefunden für: high peak ancona  
      document.write("(");
      (
      function Localize(s){return s;};document.write(Localize("Diese Suche speichern"));
      Diese Suche speichern
      document.write(")");
      )







       



      ListenansichtBildergalerie
      Sortieren nach: Bald endende Angebote zuerstNeu eingestelltPreis inkl. Versand: niedrigster zuerstPreis inkl. Versand: höchster zuerstPreis: niedrigster zuerstPreis: höchster zuerstEntfernung zum ArtikelstandortLand/Region: Sortierrichtung nach obenLand/Region: Sortierrichtung nach untenBeliebteste ArtikelKategorie  Ansicht anpassen














      user posted image

      Artikelbezeichnung
      Preis*
      Gebote
      Land/Region
      Versand
      nach AUT

      Restzeit





      user posted image

      High Peak SIMEX Zelt, ANCONA 5, silbergrau / nachtblauuser posted image  
      [size=-1 xmlns=""]EUR 209,00

      user posted image
      Deutschland
      Siehe Beschreibung
      user posted image  
      1T 03Std. 43Min.




      user posted image

      Familienzelt,Tunnelzelt,Zelte,Ancona 4 von High Peakuser posted image  
      [size=-1 xmlns=""]EUR 139,00

      user posted image
      Deutschland
      EUR 16,90 
      user posted image  
      1T 08Std. 42Min.




      user posted image

      Familienzelt,Tunnelzelt,Zelte,Ancona 4 von High Peakuser posted image  
      [size=-1 xmlns=""]EUR 139,00

      user posted image
      Deutschland
      EUR 16,90 
      user posted image  
      2T 08Std. 21Min.




      user posted image

      Familienzelt,Tunnelzelt,Zelte,Ancona 5 von High Peakuser posted image  
      [size=-1 xmlns=""]EUR 159,00

      user posted image
      Deutschland
      EUR 16,90 
      user posted image  
      2T 08Std. 21Min.




      user posted image

      Familienzelt,Tunnelzelt,Zelte,Ancona 5 von High Peakuser posted image  
      [size=-1 xmlns=""]EUR 159,00

      user posted image
      Deutschland
      EUR 16,90 
      user posted image  
      2T 08Std. 46Min.









      user posted image

      Familienzelt,Tunnelzelt,Zelte,Ancona 4 von High Peakuser posted image  
      [size=-1 xmlns=""]EUR 139,00

      user posted image
      Deutschland
      EUR 16,90 
      user posted image  
      2T 08Std. 51Min.




      user posted image

      Familienzelt,Tunnelzelt,Zelte,Ancona 5 von High Peakuser posted image  
      [size=-1 xmlns=""]EUR 159,00

      user posted image
      Deutschland
      EUR 16,90 
      user posted image  
      4T 08Std. 23Min.




      user posted image

      Familienzelt,Tunnelzelt,Zelte,Ancona 4 von High Peakuser posted image  
      [size=-1 xmlns=""]EUR 139,00

      user posted image
      Deutschland
      EUR 16,90 
      user posted image  
      4T 08Std. 23Min.




      user posted image

      Familienzelt,Tunnelzelt,Zelte,Ancona 4 von High Peakuser posted image  
      [size=-1 xmlns=""]EUR 139,00

      user posted image
      Deutschland
      EUR 16,90 
      user posted image  
      5T 09Std. 12Min.




      user posted image

      Familienzelt,Tunnelzelt,Zelte,Ancona 5 von High Peakuser posted image  
      [size=-1 xmlns=""]EUR 159,00

      user posted image
      Deutschland
      EUR 16,90 
      user posted image  
      6T 08Std. 59Min.




      user posted image

      Familienzelt,Tunnelzelt,Zelte,Ancona 4 von High Peakuser posted image  
      [size=-1 xmlns=""]EUR 139,00

      user posted image
      Deutschland
      EUR 16,90 
      user posted image  
      6T 09Std. 00Min.




      user posted image

      Familienzelt,Tunnelzelt,Zelte,Ancona 5 von High Peakuser posted image  
      [size=-1 xmlns=""]EUR 159,00

      user posted image
      Deutschland
      EUR 16,90 
      user posted image  
      6T 09Std. 21Min.









      user posted image

      Familienzelt,Tunnelzelt,Zelte,Ancona 4 von High Peakuser posted image  
      [size=-1 xmlns=""]EUR 139,00

      user posted image
      Deutschland
      EUR 16,90 
      user posted image  
      6T 09Std. 21Min.




      user posted image
      user posted image
      High Peak ANCONA 5 Personen Zelt 3000mm Wassersäule Neuuser posted image  
      [size=-1 xmlns=""]EUR 149,90

      user posted image
      Deutschland
      Siehe Beschreibung

      6T 10Std. 55Min.




      user posted image

      Familienzelt,Tunnelzelt,Zelte,Ancona 5 von High Peakuser posted image  
      [size=-1 xmlns=""]EUR 159,00

      user posted image
      Deutschland
      EUR 16,90 
      user posted image  
      8T 08Std. 47Min.




      user posted image
      user posted image
      Familienzelt,Tunnelzelt,Zelte,Ancona 5 von High Peakuser posted image  
      [size=-1 xmlns=""]EUR 159,00

      user posted image
      Deutschland
      EUR 16,90 
      user posted image  
      9T 08Std. 34Min.




      user posted image
      user posted image
      Familienzelt,Tunnelzelt,Zelte,Ancona 4 von High Peakuser posted image  
      [size=-1 xmlns=""]EUR 139,00

      user posted image
      Deutschland
      EUR 16,90 
      user posted image  
      9T 08Std. 34Min.




      user posted image
      user posted image
      Familienzelt,Tunnelzelt,Zelte,Ancona 5 von High Peakuser posted image  
      [size=-1 xmlns=""]EUR 159,00

      user posted image
      Deutschland
      EUR 16,90 
      user posted image  
      9T 09Std. 25Min.




      user posted image
      user posted image
      Familienzelt,Tunnelzelt,Zelte,Ancona 4 von High Peakuser posted image  
      [size=-1 xmlns=""]EUR 139,00

      user posted image
      Deutschland
      EUR 16,90 
      user posted image  
      9T 09Std. 25Min.

      user posted image Wenn Sie einzelne Angebote nebeneinander angezeigt bekommen möchten, um sie besser vergleichen zu können, markieren Sie bitte die entsprechenden Kontrollkästchen und klicken Sie dann auf Vergleichen.





      user posted image









      user posted image

      Gesponserte Links





      user posted image
      user posted image
      user posted image

      Günstige Zelte
      Automatik- und Familienzelte Markenqualität von Grizzly Pyle®
      www.maxstore.de/Zelte



      High-peak
      High-peak in super Qualität Gibt's hier zu günstigen Preisen!
      www.mixshops.at



      Unsere Miet Klätterwände
      Hoch hinaus mit unserern bundesweiten Miet High Mountain
      www.xtreme-events.de



      PEAK+Muscle Tech
      Bestpreisgarantie ...VIP Products
      www.vipsportnahrung.at



      Hotels in Ancona (IT)
      Schnell und sicher ein Hotel buchen Alle Hotels mit Spezial-Angeboten.
      www.booking.com


      user posted image

      user posted image



      Seite 1 von 1
      10 Artikel gefunden für high peak ancona in eBay Shops user posted image . Mehr zum Thema eBay Shops.













      Artikelbezeichnung
      Preis

      eBay Shop





      user posted image

      Familienzelt,Tunnelzelt,Zelte,Ancona 4 von High Peakuser posted image  
      [size=-1 xmlns=""]EUR 139,00

      user posted image
      strandmoewe33




      user posted image

      Familienzelt,Tunnelzelt,Zelte,Ancona 4 von High Peakuser posted image  
      [size=-1 xmlns=""]EUR 139,00

      user posted image
      Heidisfreizeitwelt




      user posted image

      Familienzelt,Tunnelzelt,Zelte,Ancona 4 von High Peakuser posted image  
      [size=-1 xmlns=""]EUR 139,00

      user posted image
      Heidisfreizeitwelt




      user posted image

      Familienzelt,Tunnelzelt,Zelte,Ancona 4 von High Peakuser posted image  
      [size=-1 xmlns=""]EUR 139,00

      user posted image
      strandmoewe33




      user posted image

      Familienzelt,Tunnelzelt,Zelte,Ancona 4 von High Peakuser posted image  
      [size=-1 xmlns=""]EUR 139,00

      user posted image
      strandmoewe33




      user posted image

      High Peak ANCONA 4 Personen Zelt 3000mm Wassersäule Neuuser posted image  
      [size=-1 xmlns=""]EUR 139,90

      user posted image
      Auktion and more




      user posted image

      Familienzelt,Tunnelzelt,Zelte,Ancona 5 von High Peakuser posted image  
      [size=-1 xmlns=""]EUR 159,00

      user posted image
      strandmoewe33




      user posted image

      Familienzelt,Tunnelzelt,Zelte,Ancona 5 von High Peakuser posted image  
      [size=-1 xmlns=""]EUR 159,00

      user posted image
      Heidisfreizeitwelt




      user posted image

      High Peak 4-Personen-Touren-Tunnelzelt, ANCONA 4, grauuser posted image  
      [size=-1 xmlns=""]EUR 179,00

      user posted image
      Maxstore Camping&Outdoorwelt




      user posted image

      High Peak SIMEX Zelt, ANCONA 5, silbergrau / nachtblauuser posted image  
      [size=-1 xmlns=""]EUR 209,00

      user posted image
      Maxstore Camping&Outdoorwelt


      Tools:Favoriten | Suchanzeigen | user posted image  Mehr zum Thema RSS-Feeds* Bei allen Artikeln, die nicht in Euro eingestellt wurden, erscheint der umgerechnete Betrag in Kursivschrift. Die Umrechnung der Beträge basiert auf dem von Bloomberg zur Verfügung gestellten Wechselkurs. Wenn Sie die aktuellen Wechselkurse in Erfahrung bringen möchten, gehen Sie bitte zu unserem Währungsumrechner
      Offizielle eBay-Zeit 11:04:19 MESZHinweis: Die Anzahl der Gebote sowie die Betragshöhe sind unter Umständen nicht auf dem neuesten Stand. Angaben zu den internationalen Versandoptionen und -kosten finden Sie auf den jeweiligen Angebotsseiten.

      Diese Seite wurde zuletzt aktualisiert am:  11. Aug. 11:03























      user posted image








      ebay.oUtils.oPrefetch.load("http://include.ebaystatic.com/js/e575/at/features/viewitem/view_item_e5751at.js");




      Sparen Sie Zeit bei der SucheSpeichern Sie diese Suche, und eBay sendet Ihnen eine E-Mail, wenn Artikel eingestellt werden, die Ihren Suchkriterien entsprechen.Loggen Sie sich ein, um diese Suche zu speichern.


      ebay.oDocument.oPage.createConfig = function()
      {
      cfg = ebay.oDocument.addConfig(new EbayConfig("SavedSearch.ShowTooltip"));
      cfg.aLink = ["a_link_savethissearch","a_link_savethissearch_2"];
      cfg.sTipLayer = "tip_layer";
      cfg.sSigninLink = "link_option";
      cfg.tracking = "http://sofe.ebay.at/ws/eBayISAPI.dll?SojPageView&sp=464919";
      }

      ebay.oDocument.oPage.createConfig();








      Einkaufstipps | Testberichte | eBay Motors | eBay Shops | Suchbegriffe | Produktsuchbegriffe | Marktplatz
      Kijiji | Deutschland | Schweiz | Belgien | China | Frankreich | Grossbritannien | Italien | Polen | Spanien | USA





      user posted image
      Über eBay | Anmelden | Grundsätze | Sicherheitsportal | Bewertungsportal | Verkäuferportal | Community | eBay News | eBay kontaktieren







      AT Copyright © 1995-2008 eBay Inc. Alle Rechte vorbehalten. Ausgewiesene Marken gehören ihren jeweiligen Eigentümern. Mit der Benutzung dieser Seite erkennen Sie die eBay-AGB und die Datenschutzerklärung an. eBay übernimmt keine Haftung für den Inhalt verlinkter externer Internetseiten.
      user posted image



      Offizielle eBay-Zeit


      user posted image




      var un="undefined";if(typeof(vjo)!=un && typeof(vjo.darwin)!=un && typeof(vjo.darwin.core)!=un && typeof(vjo.darwin.core.ebayheader)!=un && typeof(vjo.darwin.core.ebayheader.rtm)!=un && typeof(vjo.darwin.core.ebayheader.rtm.GlobalHeaderRtmCall)!=un)vjo.darwin.core.ebayheader.rtm.GlobalHeaderRtmCall.submitRTMCall("http://include.ebaystatic.com/v4js/de_AT/e573i/GlobalNavVjoOpt23_Rtm_e573i6914840_1_de_AT.js")

      (odgovor članu mala zirafa)
    • Neposredna povezava do sporočila: 23
         RE: šotor high peak dakota 2008 4
      11.8.2008 11:06:52   
      mala zirafa
      Sem se zmotla, kupili bomo ancono.Sorry, ne znam delat linkovuser posted image .

      (odgovor članu mala zirafa)
      Neposredna povezava do sporočila: 24
         RE: šotor high peak dakota 2008 4
      11.8.2008 16:07:28   
      Mišni
      IZVIRNO SPOROČILO: mala zirafa
      Glede šotora so mi všeč tla, da not ne zamaka.Pa vzeli bi ga za 5 oseb ke stane 149 evrov.


      Tukaj si se pa (še) malo zmotila.user posted image  Ta tla z zamakenjem ali nezamakanjem nimajo nobene veze, ker niso integrirana, kar pomeni, da tla in pa šotor niso iz enega komada.
      Tla so čisto lepo posebej, kot jih lahko dokupiš pri šotorih, ki jih nimajo.
      Sicer pa šotor preverjeno ne zamaka.

      Ti pa jaz ta šotor lahko prodam za 149 evrov, rabljenega dobrih 14 dni.

      Prodajam ga pa zato, ker mi je gospod Marinkouser posted image  zadnjega Amalfija (ta pa ima integrirano dno, ampak stane 300 evrov) odnesel izpred nosa, pa bi ga zdaj vseeno rada kupila.

      _____________________________

      Velika rit je velika stvar.

      (odgovor članu mala zirafa)
      Neposredna povezava do sporočila: 25
      Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
      Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
      Pojdi na:





      Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
      Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
      Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
      Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
      Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
      Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
      Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
      Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
      Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
      photo
      Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




      Plenice.
      пеперутка16

      Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?