|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   šotor quechua 2 seconds xxl IIII
24.5.2010 12:44:12   
mišolinka
Pozdravljeni!

Kaj menite o tem šotoru? Uporabljali bi ga za vikende (2 odrasli osebi + dva predšolska otroka).

LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: šotor quechua 2 seconds xxl IIII
27.5.2010 20:26:53   
suzolinka
Mi smo ga že kupili, ravno za vikende. Ampak smo trije (otrok ima 3 leta). Ne vem kok se radi stiskate, čeprav mislim, da bo dovolj prostora. Na čem pa spite? Mi imamo Dormeo roll up in pridejo ravno 3je eden zraven drugega. Mislim, da je širok 230 cm, zraven pa imaš še malo prostora za prtljago. Drugače je pa fantastičenuser posted image user posted image user posted image Midva bova kupila še bazo in ga bomo imeli kar za glavne počitnice. 

(odgovor članu mišolinka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: šotor quechua 2 seconds xxl IIII
28.5.2010 10:05:49   
mišolinka
Zdravo!

Smo ga že kupili. Upam, da bo o.k. za kakšno noč čez vikende, drugače pa imamo večji šotor.

Mi imamo samonapihljive blazine. Štiri grejo malo na tesno.

Ali lahko tudi na tega montiraš bazo, saj ima že sam šotor večji predprostor in je višji od ostalih 2 seconds???

Lepo se imejte!

(odgovor članu mišolinka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: šotor quechua 2 seconds xxl IIII
28.5.2010 16:12:20   
suzolinka
Kolikor sem jaz primerjala višine tega šotora in baz, bi moglo it. Če ne gre ta majčkena baza, gre pa sigurno ta velika.

(odgovor članu mišolinka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: šotor quechua 2 seconds xxl IIII
28.5.2010 18:07:22   
voznikvozniku
Smem vprašat kje ste kupil ta šotor in po kakšni ceni..so pa drugač, vsaj kakor vidim po kampih, ti šotori zelo popularni predvsem v tujini.

(odgovor članu suzolinka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: šotor quechua 2 seconds xxl IIII
28.5.2010 21:02:37   
nokes
ži'jo,

sama imam podobno dilemo: želimo imeti šotor/-a, ki bi bil primeren za vikend oddihe 4,5 (pes) članske družine. razmišljam o 2 manjših "kuečkah" (no, če je tak prav, tut ne vem user posted image ) in enem predprostoru za unga 0,5 strašnega čuvaja + prtljaga.user posted image  2 manjša bi imela zaradi hitrejšega postavljanja ali to ne drži? boljše en večji? no, saj potem sem že skoraj na našem "družinskem" šotoru, ki ga imamo za daljše kampiranje.

ker vem, da so "kuečke" user posted image  kar priljubljene tudi pri nas, bi bila vesela vsakršnega nasveta. tenks.user posted image  aha: ste ga kupili v italiji?

_____________________________

nokes

(odgovor članu voznikvozniku)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: šotor quechua 2 seconds xxl IIII
29.5.2010 8:18:49   
suzolinka
Ma men je super, ker je res hitro postavljen in sestavljen.
Midva sva sicer imela v mislih kupiti še en večji šotor za daljše počitnice, ampak je ta zakon!!! Zdej bova dokupovala in bo ta za vednouser posted image
Edina stvar, ki me skrbi je (pa sem že spraševala) kako ti potem računajo v kampu npr. 2 šotorčka in bazo? Ali to šteje pod en šotor al mi bodo vsak šotor posebej šteli?

Aja! Kupili smo ga v Italiji za malo manj kot 100EUR


< Sporočilo je popravil suzolinka -- 29.5.2010 8:19:56 >

(odgovor članu nokes)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: šotor quechua 2 seconds xxl IIII
31.5.2010 11:47:47   
voznikvozniku
Verjetno je to ta ponudba http://it.decathlon.com/tende-2-seconds-campeggio-tente-quechua-2-seconds-xxl-iiii-id_MAN_11975_8129414.html

(odgovor članu suzolinka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: šotor quechua 2 seconds xxl IIII
31.5.2010 15:15:02   
mišolinka
Ja, točno tega smo kupili.

LP

(odgovor članu voznikvozniku)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: šotor quechua 2 seconds xxl IIII
31.5.2010 18:20:42   
Lianna
Mi ga imamo za 3 osebe in je kar ok. Sestavi se res hitro, ampak pospravit ga je pa meni kar težko. Pa sem zraven filmček gledala. Upam, da bo naslednjič lažje.

(odgovor članu mišolinka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: šotor quechua 2 seconds xxl IIII
1.6.2010 13:54:53   
voznikvozniku
IZVIRNO SPOROČILO: mišolinka

Ja, točno tega smo kupili.

LP


Jaz sem si rekel, da si ga letos kupim za rojstni dan...ali ste že probali zlaganje, ki se mi zdi precej težje od postavljanja.

LP
KLemen

(odgovor članu mišolinka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: šotor quechua 2 seconds xxl IIII
1.6.2010 15:08:14   
suzolinka
Mi smo ga probali in sploh ni težko, če si vsaj malo spreten, je hitro pospravljen. Itak so pa na šotor prišita navodila, ki so zelo jasna. Moj sicer to kar obvlada in ga ima v 2 minutah pospravljenega. Jaz bi rabila pa kakšnih 6 minutuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu voznikvozniku)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: šotor quechua 2 seconds xxl IIII
1.6.2010 20:48:45   
nokes
IZVIRNO SPOROČILO: suzolinka

Edina stvar, ki me skrbi je (pa sem že spraševala) kako ti potem računajo v kampu npr. 2 šotorčka in bazo? Ali to šteje pod en šotor al mi bodo vsak šotor posebej šteli?



eee, vidiš, to se tudi jaz sprašujem, ker bi tudi mi, zaradi vse logistike, nabavili 2 manjša šotora + en predprostor. no, če bi šteli po kosih, je to 3 šotori in bi bilo to zame finančno nesprejemljivo.

kje si to spraševala? v kampih? me prav zanima....user posted image

_____________________________

nokes

(odgovor članu suzolinka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: šotor quechua 2 seconds xxl IIII
1.6.2010 22:03:52   
suzolinka
Ne user posted image samo na RR pa ni bilo odgovora.
Ampak kaj pa npr. takle šotor  http://www.sun-fun.si/slo/katalog/str_sotori/garda.htm   Zasede namreč isto prostora kot 3 male quechue in baza??? In če so sestavljene, ne vejo, da gre za 3 šotore ... se je res za pozanimat direkt v kampu.

(odgovor članu nokes)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: šotor quechua 2 seconds xxl IIII
7.9.2010 20:31:17   
nokes
eto, mislim, da sem dolžna kakšen odgovor!!!user posted image

kupili smo eno "kvečko": TOTEGA . NORO!

z 2 otrokoma, oba 1,5 leta in enim res nervoznim psom, ma ni blema!! postavljen takoj, sestavljen takoj, takoj. no frks!user posted image  8 klinov, to je vse! pa 2 fršlusa.

priporočam fuuul, aber, ni preizkušen na dež, veter in ostale naravne katastrofe.user posted image

v glavnem, mi smo v preprostoru imeli dovolj prostora za psa, prtljago, tudi za mizo, če bi bilo potrebno, spanje pa za 4 ni nobenega problema. edini moj pomislek je ta, da ima izhod samo naravnost ven, ne pa ob strani.... bi bilo bolj praktično, če bi še ob straneh našili en (no, 2) fršlus user posted image  aja, pa še, nima ful hudega ventialcijsko- klima-hladilnega sistema, torej, nobenih odprtin v spalnem delu, kar me malo moti. kak naj rečem: lufta mi manjka, no, pa zaradi otrok glih nimam vse odprto (pa zaradi komarjev tut)

glede na to, da mi radi menjamo place na dopustu, mislim, da je zelo dober nakup. letos so nas vikendi malo zafrknili, ker smo želeli več kampirat, pa je bil pogosto dež.  bomo videli naslednje leto. komaj čakam.

ima še kdo kakšno, morda bolj mokro,user posted image izkušnjo s kvečkami? ajd.

_____________________________

nokes

(odgovor članu suzolinka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: šotor quechua 2 seconds xxl IIII
6.4.2011 9:21:51   
viv_
Jaz tudi razmišljam o telem šotorčku... res mi je všeč, tako za eno/dve noči!

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu nokes)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: šotor quechua 2 seconds xxl IIII
6.4.2011 10:52:13   
latris
A to tega ki notr lahko stojiš ali unga, ki ima samo 150cm višine? Tud jest gledam šotore za samo en ali dva dni in tole je res videt super. Samo bi bilo pa fino, da not lahko stojiš. Al za dva dni niti ne rabiš?

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: šotor quechua 2 seconds xxl IIII
6.4.2011 11:27:00   
viv_
IZVIRNO SPOROČILO: latris

A to tega ki notr lahko stojiš ali unga, ki ima samo 150cm višine? Tud jest gledam šotore za samo en ali dva dni in tole je res videt super. Samo bi bilo pa fino, da not lahko stojiš. Al za dva dni niti ne rabiš?


Tega tega, 150 cm višine... unga "stojnega" mamo...

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu latris)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: šotor quechua 2 seconds xxl IIII
6.4.2011 12:23:59   
latris
Ja saj za 2 dni itak veš da bo lepo vreme in ne rabiš stojno višino. Mi je pa všeč, ker je tako hitro postavljen. Samo ne vem če se ga da kupit tudi pri nas. A kdo ve?

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: šotor quechua 2 seconds xxl IIII
6.4.2011 12:27:19   
viv_
IZVIRNO SPOROČILO: latris

Ja saj za 2 dni itak veš da bo lepo vreme in ne rabiš stojno višino. Mi je pa všeč, ker je tako hitro postavljen. Samo ne vem če se ga da kupit tudi pri nas. A kdo ve?


en tip prodaja v mariboru kečue... lani je bila cena 120€, letos je pa že 150€. Če vtipkaš na najdi.si šotori quechua je to prvi link, ki ga vrže ven...

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu latris)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: šotor quechua 2 seconds xxl IIII
6.4.2011 12:33:32   
latris
Hvalauser posted image !

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: šotor quechua 2 seconds xxl IIII
6.4.2011 15:27:03   
al1*
Mi smo tudi hoteli naročit pri tem v Mariboru, pa jih ni imel na zalogi, zato smo ga kupili na Madžarskem v Dechatlonu. 

_____________________________

lp


(odgovor članu latris)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: šotor quechua 2 seconds xxl IIII
6.4.2011 16:38:29   
viv_
al1* kok ste dal na madžarskem?

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: šotor quechua 2 seconds xxl IIII
6.4.2011 16:40:47   
al1*
Tudi tam je bil 150€.
Mi je pa res všeč - v praksi še nismo sprobali, samo doma na dvorišču in je res simpl za postavit in pospravit.


_____________________________

lp


(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: šotor quechua 2 seconds xxl IIII
12.4.2011 16:00:22   
voznikvozniku
Mi ga tudi imamo, smo ga lani kupili v Mariboru, ker je povsod drugod že pošel. Tudi zdaj gledam italijanski Decathlon, pa ga ni na zalogi: http://www.decathlon.it/tende-campo-base-campeggio.html.

Drugače pa je šotor odličen, vsaj za nas, ki smo bili prej navajeni na manjše igluje. Samo doma je treba prej mal naštudirat postavljanje in zlaganje, potem gre pa na terenu vse zelo hitro.

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?