|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   šotori Outwell
15.7.2010 14:09:33   
tea
A kdo pozna šotore danskega proizvajalca Outwell?
S partnerjem sva leta in leta kampirala, zadnjih 7 let - odkar so se nama pridružili 3 fantjeuser posted image  pa smo bili predvsem v apartmajih. Zdaj imamo pa vsi skupaj, predvsem fantje, spet lušte po kampiranju. Midva sva prej imela Ferrinov šotor, vendar je za vse nas premajhen - no, za vikend variante je še vedno primeren, za letni dopust bi si pa privoščili pravi družinski šotor. Mikajo nas predvsem modeli Maryland in Michigan. Baje se ta firma pri nas prodaja v Merkurju?
lpt
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: šotori Outwell
16.7.2010 13:39:47   
viv_
Outwell so zelo kakovostni šotori, so tudi višjega cenovnega razreda.

Kar me pri njih moti je edino to, da so precej težki in torba za prenašat velika.

Poglejte še tole spletno stran www.doorout.com, imajo običajno kakšne modele znižane. Z njimi se super posluje!

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu tea)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: šotori Outwell
17.7.2010 22:43:57   
mišolinka
Zdravo!

Mi imamo outwellov šotor in je zelo kakovosten. Postavi se hitro in enostavno, pa še znižani so v Merkurju.

Res priporočam.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: šotori Outwell
19.7.2010 9:45:50   
tea
Hvala vama za odgovore, menim da se bomo kar odločili zanjuser posted image  Samo še model je vprašanje. Jaz bi rada velikega, moj se pa ne strinja, zdaj moramo pa najti kompromisuser posted image  Kakšne imate pa izkušnje z nakupom preko spleta iz UK? Me skrbi zaradi možnih reklamacij. Kako malenkost že kupim po netu, ampak to je pa kar konkretna stvar.
mišolinka - v katerem Merkurju ste ga pa kupili? Ker v Litiji jih nimajo, bo treba it kam drugam pogledat:)

(odgovor članu mišolinka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: šotori Outwell
19.7.2010 14:52:55   
Katjusa
tea lani sem jih vidla v merkurju celje.... jst bi vzela tud velikegauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tea)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: šotori Outwell
19.7.2010 15:07:24   
mišolinka
Zdravo!

Mi smo ga kupili v Merkurju v BTC-ju v Ljubljani. Je outwell oakland xl, stal pa je cca. 270 eur. Mislim, da ga na spletu ne najdeš ceneje. Je pa ravno prav velik za štiričlansko družino, lahko tudi pet.

LP

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: šotori Outwell
19.7.2010 21:36:01   
livia
Jaz bi pa ful imela Wolf Lake model za 7 oseb. Samo je drag ko pes, ker je material polycotton.
Sem pa letos v kampu v Čatežu videla Dance z modelom Vermont in je bil videt carski za 5 člansko družino.

(odgovor članu mišolinka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: šotori Outwell
20.7.2010 10:13:14   
tea
Mojmu je tudi Wolf Lake zelo všeč - so mu bolj pri srcu "tunel"varianteuser posted image , meni je pa bolj všeč takšen model, ki ima spalnice vsako na eno stran. Saj veste, malce intime pa tudi prav prideuser posted image

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: šotori Outwell
10.5.2011 9:53:48   
blablapupa
Pozdravljena,

kako ste opravili nakup? Sama se namreč ravno zdaj odločam za nakup šotora Outwell Montana 6 in se zanimam za nakup preko spleta iz UK, saj so cene dosti nižje od tukajšnjih. Me pa tudi skrbi glede reklamacij. Ve kdo, kako je s plačilom?

lp

(odgovor članu tea)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: šotori Outwell
10.5.2011 11:48:51   
livia
Mi smo kupili tu http://www.campingworld.co.uk/
Plačaš s kartico, nobenih problemov.

BTW, če koga zanima prodajam nov Outwell Florida 6 za 700€. Kupili smo ga lani na tej spletni strani za 750€, še nikoli ga nismo postavili. Se pa ta model ne prodaja več, samo še za 5 in 8 oseb obstaja.

(odgovor članu blablapupa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: šotori Outwell
30.6.2011 15:02:47   
mici79
Livia,mene pa zanima način plačila s kartico,a moraš imeti bankanet,al je možno plačilo na banki ali pošti?In koliko je bila poštnina?Hvala že v naprej za odgovor,ker bi res rada naročila en šotor,saj so ceneuser posted image user posted image

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: šotori Outwell
30.6.2011 17:16:50   
Tocko
Za plačilo na campingworld.co.uk potrebuješ mastercard, visa ali visa electron kreditno kartico. Podpirajo pa tudi servis paypal. Direktno nakazilo preko IBAN/SWIFT ni možno, razen če se morda posebej zmeniš. Na spletni strani ta opcije nisem zasledil.

(odgovor članu mici79)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: šotori Outwell
11.7.2011 12:14:41   
blablapupa
Hvala za nasvete. Kupili smo Outwellov šotor Montana 6 ter še nekaj druge opreme preko Campingworld.uk - dosti bolj ugodno kot pri nas. Zelo so bili prijazni, dobili smo vse potrebne informacije. Plačala sem preko Paypala. Priporočam.

(odgovor članu tea)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: šotori Outwell
11.7.2011 16:03:52   
Tocko
Mi smo na koncu vzeli Kampa Croyde 6. Je zelo podoben Montani 6, vendar skoraj 200€ cenejši. Prav tako smo kupili na campingworld.co.uk, pačilo preko paypal, dostava v enem tednu.
So pa dimenzije zloženega šotora kar velike ... bo potrebno kupit (ali si sposoditi) strešni kovček (trugo) za ostalo prtljago.

< Sporočilo je popravil Tocko -- 11.7.2011 16:05:23 >

(odgovor članu blablapupa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: šotori Outwell
20.7.2011 21:55:17   
tintin
mi mamo tud outwell šotor -model oregon 5 (iz leta 2009), super, zelo zadovoljni.

(odgovor članu Tocko)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: šotori Outwell
23.7.2011 23:08:00   
Peli
Tudi mene mika Outwellov šotor oakland xl, pa me zanima če kdo ve - ima kakšen zračnik, al so okna samo za svetlobo?

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: šotori Outwell
24.7.2011 20:00:00   
tintin
konkretno za ta model ne vem, samo praviloma so outwelli kar fajn zračni

(odgovor članu Peli)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: šotori Outwell
16.4.2012 23:17:20   
wiking
Pozdravljeni vsi ki vas zanimajo OUTWELL šotori.
Lani avgusta sem sam kupil OUTWELL SALINAS L za pet oseb za katerega sem dal 175 € preko Danske spletne strani .http://www.outletcamping.com/eu.aspx?sc_lang=en . Preverite drugje, vendar ne vem če boste ga našli pod 500€. Seveda je ogromno drugih modelov in dodatne opreme. To internetna stran kjer odprodajajo zaloge. Sedaj aprila še ni veliko, lani avgusta pa je bilo ogromno. Plačate lahko le z kartico, vendar se ni treba bat je zelo varno. Po mailu ti pošljejo link in vsak trenutek vidiš kje se pošiljka nahaja. Edini problem je bil da iz Danske v Slovenijo ne pošiljajo. Jaz sem zato dal naslov od najbližje pošte v Avstriji takoj čez mejo in pošiljko tam dvignil ko sem videl na linku da je prispela. Seveda smo še isti mesec šli na morje in ga sprobali. Zelo smo zadovoljni z kvaliteto in prostornostjo. Res je da za ta večji šotor porabiš več časa pri postavitvi, vendar se splača saj je kasneje luksuz. Na OUTWELL YOUTUBE najdete posnetke za vse modele kako se postavi in predstavitev, prev tako pa teste šotorov. Naj dodam še komentar sina iz sosednjega šotora v kampu.:" Mami gremo sosedom v hotel."
Komaj čakam na 30. junij - ga že sibamo na morje.

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: šotori Outwell
16.4.2012 23:21:25   
wiking
Pozabil sem dodat da je po kvaliteti če ga primerjamo z avtomobili to Mercedes.

(odgovor članu wiking)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?