|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   šotori quechua
1.7.2008 21:24:16   
albert
Pozdravljeni,

pred časom je bil na tem forumu objavljen link za eno trgovino v Italiji, ki prodaja šotore Quechua. Žal si takrat strani nisem shranila med priljubljene, v formumu pa ne najdem te objave pa če se še tako trudim.  Avtorja tistega prispevka lepo prosim za ponovno objavo linka.

Mi imamo že kar nekaj let velik šotor in bomo tudi v bodoče ostali pri tem. Res pa je, da ga bo potrebno počasi menjat. Letos bo verjetno še zdržal, ker ga dobro vzdržujemo, kljub preživelim viharjem. Se pa z možem počasi ozirava za novim in od vsega kar sem do sedaj videla po kampih se mi zdi poleg Fernnota tole ena najbolj trpežnih zadev in mislim, da v primerjavi z Ferinno znamko tudi ugodnejša.

LP

Marjetica

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: šotori quechua
1.7.2008 21:40:56   
tintin
QUechue prodajajo v trgovinah Decathlon. Najbližnje nam so v Italiji - Padova.

http://www.decathlon.it/IT/

(odgovor članu albert)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: šotori quechua
1.7.2008 21:44:25   
tintin
Očitno jih imajo tudi že v Sloveniji:
http://quechua.50webs.com/ponudba1024.html

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: šotori quechua
1.7.2008 21:58:51   
Noel
Ali se ta šotor dobi tudi za več kot tri osebe? Kako se pa obnaša v vetru in dežju?

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: šotori quechua
1.7.2008 22:39:36   
tintin
Ne, šotori so samo za tri. Kako se obnašajo v vetru in dežju nimam izkušenj, so pa sicer fajn.

(odgovor članu Noel)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: šotori quechua
1.7.2008 23:21:45   
Pi-kica 1
Lahko pa kupiš enega velikega in enega malega, pa imaš šotor za pet.user posted image Na njihovi spletni strani izgleda, kot da so povezani

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: šotori quechua
2.7.2008 13:30:13   
beruška
Pi-kica1 kje si vidla, da so kot povezani, bi rada vidla?

(odgovor članu Pi-kica 1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: šotori quechua
2.7.2008 14:52:38   
Babsi
Jaz imam takega za 3 osebe. Smo ga ravno testirale čez vikend. Smo spale kmot, jaz in hčeri. Ni pa za 3 odrasle. Nujno si bom dokupila še tist predprostor, kamor se potem priklopi tamale šotore. Že zato, da lahko imam kramo pod streho.
Sicer pa lahko kupiš pri nas, samo je precej dražje. Ta predprostor je mislim da pri nas 120€, v decathlonu je bil pa 76€.
Dež pa zdrži, je v petek fajn nalivalo, pa ni bilo not nič mokro.

(odgovor članu beruška)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: šotori quechua
2.7.2008 14:57:56   
Babsi
IZVIRNO SPOROČILO: beruška

Pi-kica1 kje si vidla, da so kot povezani, bi rada vidla?


tlele so eni filmčki, pa si mal poglej

http://seconds.quechua.com/index.php5?lg=EN#/produit/14/

(odgovor članu beruška)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: šotori quechua
2.7.2008 15:58:44   
Pi-kica 1
Tukaj
http://www.decathlon.it/IT/video-quechua-33248616/


(odgovor članu beruška)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: šotori quechua
3.7.2008 13:01:59   
beruška
naj mi se ena pove,a dobi se jih po taki ceni (nizji) samo osebnov italiji, internetna prodaja ne obstaja? pr nas so pa res predragiuser posted image

(odgovor članu Pi-kica 1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: šotori quechua
3.7.2008 14:41:11   
Babsi
Ne da ne preko neta. Jo je treba kar tja mahnit.

(odgovor članu beruška)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: šotori quechua
4.7.2008 15:27:02   
.Anonimna.
Jaz sem na našem potovanju videla dve punci + zlati prinašalec, pa so vsi skupaj spali notri v tamalem user posted image
Meni je to tako majhno user posted image

(odgovor članu Babsi)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?