|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   šotorska prikolica
8.7.2008 9:06:35   
Krista28
Pozdravljeni,

Pri nas smo začeli kampirati in ugotovili da imamo premali šotor. Po kampih sem opazilo veliko nizozemcev, italijanov in dancev s temi šotorskimi prikolicami. Jih kdo pozna? Kako se obnesejo? Zdijo se mi bolj praktične kot klasične prikolice glede shranjevanja, več komoditete od klasičnega šotora, spiš dvignjen od tal.....V sloveniji je malo rabljenih, nove so kar drage....Če kdo kaj več ve o tem, bi prosim prosila info. Kje se da vidt, sprobat....


_____________________________

Otroka sta moja sreča in skrb. Ničesar ne zamenjam! Kristjan april 2006, Nadja - april 2008
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: šotorska prikolica
15.7.2008 20:29:40   
Tejči
Šotorske prikolice so dejansko bolj praktične od šotorjev. Na njih lahko naložiš tudi prtljago, zato ne rabiš vse tlačit v avto. Res je problem v tem, da v Sloveniji ni dosti rabljenih, a se lahko obrneš na "handlerje" z rabljenimi avtomobili. Večina jih lahko pripelje rabljene iz tujine-za ugodno ceno. Pri nam so večinoma še na voljo makedonske, ki jih je uporabljala jugo vojska. Nekaj se jih da videt tudi na avtonetu. Mi smo kempirali z njo, ampak smo ugotovili, da je prava rešitev počitniška prikolica-je pa dosti dražja varianta.

(odgovor članu Krista28)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: šotorska prikolica
16.7.2008 7:49:58   
laruska
Sem zdaj mal po netu pobrskala in ugotovila, da obstajajo tut ene zložljive prikolice, ki so kot prave, le da jo pri prevozu zložiš v tako "brako" prikolico. Zanimivo. Nisem še nikol prej vidla. Je pa po moje fajn, ker recimo nimaš problema s skladiščenjem čez zimo, taka zložljiva gre komot v garažo. Me pa zanima zakaj sem nove zložljive zasledila samo na ameriških in kanadskih straneh, evropskih pa sam stare - a se ne obnesejo, al kaj in jih ne proizvajajo več.
Glede tistih šotorskih pa ne vem, po moje je to že tako staro in preparelo, da sigurn vodo prepušča, če maš kak naliv (pri rabljenih seveda).

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: šotorska prikolica
19.7.2008 9:58:34   
skuštrana
Laruska, na ebayu jih imaš full in to res dobrih za dobro cenouser posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu laruska)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: šotorska prikolica
20.7.2008 14:48:10   
laruska
Hvala, sem pogledala in čist not padla. Me je ful povleklo, da bi mela eno takouser posted image . Sam, ne vem, če bi hodila kam daleč po njo. No pri nas sem zasledila par oglasov, ampak so cene čist pretirane. A ima kdo info kako se sploh obnesejo take zložljive prikolice? 

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: šotorska prikolica
20.7.2008 19:59:58   
skuštrana
Laruska, isto se je zgodilo nama z možem...Sva gledala in čisto noter padlauser posted image user posted image

Baje se da dogovorit s preprodajalci avtomobilov da ti jo pripeljejouser posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu laruska)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: šotorska prikolica
18.8.2008 14:39:05   
LUKAJAN
ŽIVJO. MOJE IME JE ANDREJA IN PRIHAJAM IZ OKOLICE CELJA. MI PRODAMO ŠOTORSKO PRIKOLICO NOVA DVAKRAT RABLJENA REČE SE JI RACLET IRIS380. CENA2500 EUR.

(odgovor članu Krista28)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: šotorska prikolica
18.8.2008 14:41:07   
viv_
Prodajo naprej preko zs. Ko no prodano me obvestite, da zbrišem post!

Hvala!

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu LUKAJAN)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: šotorska prikolica
19.8.2008 11:39:21   
mala zirafa
Kako pa se ji reče po angleško?Ker prvič slišim za zložljive prikolice.Se pa navadne poč. ohranjene prikolice druge roke dobi kar po ugodni ceni.

(odgovor članu Krista28)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: šotorska prikolica
19.8.2008 14:38:25   
LUKAJAN
NE VEM KAKO SE JI REČE PO ANGLEŠKO. TA PRIKOLICA KI JO IMAMO MI JE RACLET IN JE FRANCOSKA

(odgovor članu Krista28)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: šotorska prikolica
20.8.2008 11:04:27   
mala zirafa
Trailer van se ji reče.Ko je sestavljena ima stene iz platna al kako to zgleda?

(odgovor članu Krista28)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?