|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   športnik, star dve leti
17.1.2006 14:40:10   
XANA
Naš mulček zelo rad hodi (3km na dan), z rokavčki plava kot en 4letnik, kolesari na svojem kolesu. sva se odločila, da ga bova vzgajala v špotnem duhu in otrok je zelo navdušen nad vsem, kar predstavlja gibanje. ker nisem zasledila nikjer nobenih informacij, se obračam na vas, da mi napišete, če veste, če se na Obali (relacija Kp- Piran, lahko tudi okoliške vasi), dogaja kaj za malčke, stare 2 leti. Jaz zasledim samo telovabo, planinske krožke, plesne za otroke starejše od štirih let.

< Sporočilo je popravil petka -- 10.2.2007 9:28:42 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ŠPORTNIK, STAR DVE LETI
17.1.2006 14:45:58   
Sibil_
To tudi mene zelo zanima.user posted image
Če kdo kaj ve naj napiše prosim.
Nekaj let nazaj vem da je bila neka športna šola za malčke, ampak po moje da tega ni več.user posted image
Nestrpno čakam kak info,
Sibil

(odgovor članu XANA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ŠPORTNIK, STAR DVE LETI
17.1.2006 14:48:31   
tralala
Tudi naš bo kmalu star dve leti in tudi mi smo z obale, a ti lahko povem le, da tudi mi nismo našli nobene oblike organiziranega gibanja za tako majhne, oz. telovadbo z mamico (razen tista tik po porodu). Žal, nisem dosti pomagala...

(odgovor članu XANA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ŠPORTNIK, STAR DVE LETI
17.1.2006 14:49:30   
XANA
waw, sibil, še 2 taki mamici, pa lahko same naredimo klub, oz. društvo malčkov.

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ŠPORTNIK, STAR DVE LETI
17.1.2006 15:30:48   
tanjapiran
Pozdravljene!
Vaši malčki so še premajhni za organizirano športno aktivnost brez staršev. Mi v Piranu imamo organizirano 1x tedensko telovadno petek popoldne ob 17.00 v telovadnici ob obzidju v Piranu, otroci in mamice skupaj (občina je organizator in plačnik).
Ko bodo vaši malčki imeli 3-4 leta jih  lahko vpišete v  plavalni klub Portorož kateri organizira plavnje 2x tedensko. Vem pa, da tudi plavalni klub Koper ima tečaje za najmlajše ??.

(odgovor članu XANA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ŠPORTNIK, STAR DVE LETI
17.1.2006 19:44:35   
tralala
Tanja iz Pirana: a lahko to vadbo malo bolj opišeš? Predvsem pa me zanima, če lahko pride nekdo iz Kopra? Kakšne vaje se izvaja, katere pripomočke se uporablja?  Hvala

(odgovor članu tanjapiran)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ŠPORTNIK, STAR DVE LETI
18.1.2006 7:37:50   
XANA
Hvala za info, Tanja. Mene tudi zanima ta telovadba v Piranu, in če se jo lahko udeležimo tisti iz kp občine. Nič nimam proti, če moramo biti starši zraven.

(odgovor članu tralala)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ŠPORTNIK, STAR DVE LETI
18.1.2006 15:14:12   
šnucika
Vadba v Piranu v telovadnici je dokaj fajn zadeva,hodita obe moji nečakinji...ena ima 4 leta,druga pa komaj leto in pol.

Glede plavanja pa tole....sama delam v plavalnem klubu Biser Piran....in imamo organizirane tečaje za najmlajše od 3 let dalje.Informacije in razpise glede tečajev damo v vrtce pred začetkom posameznega tečaja.Mislim,da bo naslednji začel enkrat spomladi!


_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!




(odgovor članu XANA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ŠPORTNIK, STAR DVE LETI
19.8.2006 0:25:54   
Noel
Za vadbo za otroke na obali povprašajte v koprskem atletskem klubu. Mislim, da je najnižja starost tri leta.
Pozdravček

(odgovor članu šnucika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?