|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Železo
8.1.2005 17:13:22   
puri
Moj :duda:ima malo premalo železa in so mu predpisali sirup LEGOFER!
Zanima me,če ste ga ve tudi kdaj dobile in če ste to:duda:dajala, kajti slišala sem da ta sirup ni dober za zobe, tudi če jih otrok še nima, da ima potem slabe zobe!

Nam so rekli, da mu manjka res samo malenkost železa,zato se mi zdi ta sirup čisto nepotreben, saj bi mu jaz raje dajala več take hrane, ki je bogata z železom, pa tudi jaz bom jedla več takih stvari, da bo potem dobil z dojenjem več železa! Pomojem, da bi se to popravilo tudi samo s prehrano:zmeden2:.

Kaj ve mislite? Ali ste ve dajale ta sirup?

lp:rozica:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Železo
8.1.2005 18:49:29   
Seven*
Jaz bi ga ze med nosecnostjo morala jest, pa se mi je zdel tako zelo sinteticen. :(( :((

Veliko zeleza je v temnolistnati zelenjavi, rdecem mesu, jetrih, suhe marelice, sok rdece pese.. Kljuc do uspeha pa je, da vedno pojes poleg tudi nekaj kislega (pomarancni sok), ker je na tak nacin zelezo bolje absorbira.

Jaz nebi dajala sirup oz. bi omejila na ful majhne kolicine. Sploh ce je bila njegova vrednost mejna in ne kriticna. :)

(odgovor članu puri)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Železo
8.1.2005 18:50:09   
SILVA
Mi smo ga dajali,ampak ga je pojedel samo,če se ga zmešala s sadno kašico,samega ni hotel.
Po enem mesecu in pol se mu je raven hemoglobina popravila.
lp

(odgovor članu puri)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Železo
8.1.2005 20:07:02   
Gina
Seveda mu ga daj v hrano, sam je tolk zanič. Sem ga morala jest med nos.:zmeden2: Pa še slabo ti je, če ga ješ pred obrokom, kaj ne bi bilo otročku.

(odgovor članu puri)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Železo
9.1.2005 2:37:48   
mehurčica
Mi smo dobili Ferum Lek in sem ga mešala v sadje(sadne kašice). So mu bile še bolj všeč, ker je sirup sladek.:)-Sem naredila tako, da je pojedel v prvih par žličkah.

(odgovor članu puri)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Železo
11.1.2005 2:00:52   
Annny
Res je- železov sirup naj nikar ne pride na zobke!!
Jaz sem Legofer dobivala v porodnišnici, ker sem bila po porodu kar precej slabokrvna- okus je, hehe, milo rečeno...nagravžen:)-:( Osebno mi je bil veliko boljši (po okusu) Floravital sirup, Nutrilite žvečljive železove tablete pa so slabokrvnost odpravile tako rekoč čez noč.
LP

(odgovor članu puri)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Očetje, častite žensko, ki vam je rodila o...
Dragi očetje, tole je za vas: pomembni razlogi, zakaj morate postaviti spomenik ženski, ki vam je rodila otroka oziroma ...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?