|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   žalost, žalost
31.12.2004 2:15:52   
simonas
Pozdravljene punce!

Ja, saj vem, da sem rekla, da se ne bom javljala do drugega leta, a sem morala danes prit domov nekaj porihtat in čeprav bom samo prespala, pa ga šibam jutri nazaj, sem se vam morala malo javit.

Tak sem žalostna. :hudicek:M me je spet ulovila in to en dan prehitro:((:((:(( (očitno jo imam po novem na 27 dni). Sicer nisem imela pogojev biti preveč žalostna, ker družbi nič nisma omenila, da imama kaj v planu, ker ljudje tako preradi tiščijo nos tja, kjer jih nič ne peče, vendar pa mi je vseeno hudo.:((:(( Sicer res nisem imela znakov razen nekih čudnih vmesnih krvavitev in zelo žilnatih prsi a vseeno. Vsak mesec znova sem :(:((:(.

Mogoče je tudi res, da je bil ta mesec malo preveč stresen zaradi :muca: in zaradi zaključka leta, a sem vendarle upala da me kaj preseneti.

Pa drug mesec v nove boje...

Lepo in lahko noč vam želim, in vse najlepše v novem letu!

Simona
Neposredna povezava do sporočila: 1
   žalost, žalost
31.12.2004 8:20:44   
pety78
Nič ne bodi žalostna.
Te pa popolnoma razumem. Tudi mene je včeraj obiskala teta. :( Pa sem upala, da bo letos Dedek Mraz radodaren......
Pa očitno nič ne bo.

Kot si rekla....v nove boje. :)

Lep silvestrski večer in z nasmehom v novo leto. :)

Petra

(odgovor članu simonas)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   žalost, žalost
31.12.2004 16:48:02   
Anitka
Draga SIMONCA!

Ne bit preveč žalostna. Zažuraj danes, potem gremo pa v novo leto, novim bojem naproti.

Anitka:metulj:

(odgovor članu simonas)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   žalost, žalost
31.12.2004 16:50:43   
Pia73
simona kar sproščeno mislim, da bo to vajin 5. poskus, kajne,.. :miska: Tak, da še ni panike,...

(odgovor članu simonas)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   žalost, žalost
31.12.2004 21:33:22   
Sulfinija
Simona pogumno naprej,ko se leto obrne bo to za naju z možem skoraj dve leti odkar se trudiva za najino :duda:,ti si komaj na začetku,tako da ni še velike panige za nprej!

M mi zamuja že dva dni,ponavadi so zelo redne,če me jutri točno za novo leto preseneti bom spet :(:((:(,vendar se tolažim s tem,da me meseca marca čaka prvi poiskus inseminacije,oziroma razgovor 25.02.in takrat izvem kateri datum v marcu začnemo s pripravami za medicinski nain,da dobiva :duda:.Vam vsekakor javim če bo potrebno ali ne!

LP še naprej!!!!!!!

(odgovor članu simonas)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?