|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   žalostna, ponovno.....
11.9.2005 11:30:35   
mozart
še en mesec upanja, spraševanja, špikanja, slabosti,je za menoj. Kot že mnogo drugih (ne štejem več, mislim pa da jih je krepko čez 12 )mesecev sem se spraševala ali je mogoč pa ta mesec ko nama je uspelo "ustvariti" malo bitje.? Vsa ta razočaranja so me privedla do dejstva, da sem spoznala , da resnično lahko ignoriramo bolečino. Danes je 27. dan mojega ciklusa. Kako imam naporen vikenda vam ne morem opisati. Celo noč sem hodila na stranišče v upanju, da ja ni znakov menstruacije. Vse do zjutraj je bilo krasno, sedaj pa je bolečina (znak menstuacije) tako huda, da je ne morem več ignnorirati. Spet sem padal na izpitu o dojenčkih. Tolaži me samo dejstvo da sem čez en mesec naročena k ginekologu. Že sedaj me je strah vseh teh spoznanj in pregledov. No ja, pa bo že. Bo moralo biti.Tolaži me dejstvo (egoistično) da nisem edina.

hvala da sem lahko del vas in lep žalosten pozdrav,
Neposredna povezava do sporočila: 1
   žalostna, ponovno.....
11.9.2005 11:36:19   
lenika
Razmišljaj pozitivno. Čez en mesec boš mogoče že noseča. Je pa ena včeraj napisala nekaj lepega in vzpodbudnega. Bila sem žalostna, ko sem dobila menstruacijo, samo takrat še nisem vedela, da je to prvi dan moje nosečnosti.

(odgovor članu mozart)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   žalostna, ponovno.....
11.9.2005 15:51:11   
kapica
Zelo mi je zal zate, sama vem kako je tu hudo, razocaranje mesec za mesecem.
Pa nic kaj ne pomaga v tem trenutku, najbolje se zjokat .
Ali pa pejd s svojim kam ven, na sprehod, stiskaj se z njim.
Bos videla da bo cez nekaj dni ze boljse, potem bo pa spet nov mesec prisel in bos lahko znova upala.
V casu, ko pride M smo vse take , potem ko pa je mimo in spet novo upanje, pa posije malo soncka tudi za nas.
Zelim ti vse dobro

(odgovor članu mozart)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   žalostna, ponovno.....
11.9.2005 21:20:50   
SANDRA

JAZ TUDI MISLIM DA JE NAJBOLJE ČIM MANJ RAZMIŠLJAT O TEM....SEJ BO....MALO SE ODKLOPI NE RAZMIŠLJAJ TOLK PA BO..... VELIKO SREČE..

(odgovor članu mozart)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   žalostna, ponovno.....
12.9.2005 6:51:08   
k1
lahko je reči, ja... odklopiti.... želim ti, da se ti čimprej uresničijo želje, pa da zaživiš tako kot je treba.


(odgovor članu mozart)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   žalostna, ponovno.....
12.9.2005 7:02:51   
Maša26
Mozart,

tudi če si jo spet dobila, ni konec sveta. No, saj vem, tisti hip ko pride, za nas je .

Jaz sem se tudi bala pregledov. Saj res niso najlepše, kar se ti lahko zgodi. Ampak po vseh neuspešnih mesecih sem jaz na nek način komaj čakala, da izvem, kaj se sploh dogaja. In potem boš vesela vsakega dobrega izvida, če bo pa kaj slabega, boš pa vsaj vedela, kaj je oziroma zakaj ni in ti bodo pomagali.

Če bo seveda treba...

Upam, da si za silo prišla k sebi!!

(odgovor članu mozart)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   žalostna, ponovno.....
12.9.2005 8:14:34   
TiaSara
Ja, zoprni so tile prvi dnevi! Vsekakor je optimizem na mestu, vendar moram reči, da mene od vsega najbolj potolaži, ko se spomnim, da lahko tudi brez živim lepo življenje. Seveda me potem spet potegne vase in začnem razmišljati samo o tem a sem, a nisem, a bom... Mi je pa najbolj koristil dopust s prijatelji, ki so vsi bolj ali manj samski in o otrocih sploh še ne razmišljajo. Imeli smo se super dobro in v tem času sem res odklopila. Bilo je super.

(odgovor članu mozart)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   žalostna, ponovno.....
12.9.2005 8:54:18   
mozart
Najlepša vam hvala za vaše spodbudne misli, so mi zelo pomagale. Tudi to mi je jasno, da ne smeš peveč razmišljati o tem, a verjemite po letu in več ne gre. Ne moreš. Včeraj sem že imela rjavkast izcedek, danes pa že celo dopoldne hodim v wc preverjat kdaj pride. Vsake toliko časa me kar precej boli pa tudi trebuh imam napet kot da bom eksplodirala, ampak res eksplodirala, počutim se kot bi pojedla slona... Vsi znaki mensruacije so tu, jaz pa kar še fantaziram, da me bo še toliko bolj prizadelo, ko bo zagledala kri(podobno v prejšnjem mesecu). Ja ženske smo res čudna bitja, sanjamo, pa sanjamo, pa fantaziramo, pa.......

lep pozdrav,
mozart

(odgovor članu mozart)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   žalostna, ponovno.....
12.9.2005 9:59:19   
VITA74
Mozart

sem bila ravno včeraj na istem..do zadnjega sem upala...brez veze     danes sem ful potrta..........
nič mi ne pomaga, kot to da bi se nekam skrila....in zjokala svojo nemoč in obup...
Drži se, jaz kljub temu nisem izgubila upanja - ok mogoče ga danes malo slabše vidim

(odgovor članu mozart)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   žalostna, ponovno.....
12.9.2005 10:24:58   
girly
punce, ne obupajte!tud sama sem na istem kot mnoge med vami, mozart, zate celo mislim, da poskušava enako časa...

tud jst sem , ko dobim M totalno na tleh.sicer ne jokam več, tako kot sem na začetku.sem pa nervozna, ne vem kam bi se dala, sitnarim brez potrebe...potem pa spet mine,čas gre naprej in upanje ostaja. Vsak dan, vsak mesec upam, da se bo uredilo in mislim, kako bo lepo, ko bova z mojim končno v rokah držala sad svoje ljubezni...

nikole ne obupajte!mislite pozitivno!če bojo preiskave potrebne...pač bojo.boš vsaj ugotovila kaj je/ni narobe z vama mozart.

poskušaj se sprostiti, pusti čustvom na plan, če ti paše, vse samo zadržuj ne v sebi.Potem pa dvigni glavo in si reci:"uspelo nama bo!" in veselo zakorakaj v nov dan.

srečno

(odgovor članu mozart)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko časa po porodu je nosečnost rizična?
Najnovejša raziskava je pokazala, kdaj mora biti nosečnica še nekoliko bolj previdna, da ne ogrozi svojega zdravja in zd...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?