|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   močna bolečina
6.9.2005 17:48:23   
SANDRA

Imam kar hudo bolečino v levem jajčniku.Najbolj jo čutim
ko hodim.Ko sedim ne čutim nič, ko pa hodim pa kr ornk.
A je imela katera podobne težave? To se mi je pojavilo
danes dopoldne.....pa še kr boli....

     LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   močna bolečina
6.9.2005 17:59:14   
tejčica
Jaz sem imela zelo močne bolečine v jajčnikih prejšnji mesec. Sem komaj sedela in komaj hodila. Po dveh dneh so bolečine popustile. Sem pa med zakrvavela. Potem sem pa čakala na tetko in že upala da nama je uspelo in bomo pričakovali četrtega člana družine, pa je s 6-dnevno zamudo prišla . Res sem bila že skoraj prepričana da bo to to, saj mi nikoli ne zamuja, kvečjemu prehiteva. Bomo pridno delali na novem članu še naprej.

(odgovor članu SANDRA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   močna bolečina
6.9.2005 18:06:15   
SANDRA


MI TUDI DELAMO NA TEM DA DOBIMO ŠE ENEGA ČLANA...
RES NE VEM KAJ JE TO....DO IMAM ŠE 10 DNI...

(odgovor članu SANDRA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   močna bolečina
6.9.2005 20:53:50   
lenika
O točno takšnih težavah sem jaz pisala pred približno 14. dnevi, sedaj pa si poglej moj trakec odspodaj.

(odgovor članu SANDRA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   močna bolečina
6.9.2005 21:07:04   
SANDRA


LENIKA ČESTITAM

KOLKO ČASA PRED TE JE PA BOLELO?
JAZ TAKIH BOLEČIN ŠE NISEM IMELA NIKOLI.A TE JE BOLELO TUD SAMO EN DAN?

     LP

(odgovor članu SANDRA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   močna bolečina
7.9.2005 20:09:51   
lenika
SANDRA je napisal/a:



LENIKA ČESTITAM

KOLKO ČASA PRED TE JE PA BOLELO?
JAZ TAKIH BOLEČIN ŠE NISEM IMELA NIKOLI.A TE JE BOLELO TUD SAMO EN DAN?

     LP


Mene je bolelo približno dva dni in sicer deset dni pred nepričakovano.Pa tudi potem me je še večkrat špiknilo, še vedno me špika.

(odgovor članu SANDRA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   močna bolečina
7.9.2005 21:56:06   
SANDRA

HELLO!

NO MENE DANES NIČ VEČ NE BOLI.ZJUTRAJ SEM ČUTILA SAMO RAHLO BOLEČINO POTEM PA NIČ VEČ. UPAM DA JE TO TO . BOMO VIDLI....

KAKO SE PA DRUGAČE POČUTIŠ? SI ŽE BILA NA PRVEM PREGLEDU?
                      LP

(odgovor članu SANDRA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   močna bolečina
8.9.2005 7:15:04   
metka11
Živjo!

Tudi mene že par dni špika v levem jajčniku, sem pa 8 dni pred M.
Bomo počakali, pa bomo videli, kaj to je.
Lep dan vsem skupaj.
metka11

(odgovor članu SANDRA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   močna bolečina
8.9.2005 7:38:04   
Kato
Pozdravljene,
tudi mene v levem jajčniku "špika", pa me do sedaj še nikoli ni. Do M imam še 12 dni. Z možekom upava, da naslednjih 9 mesecev ne bo.

(odgovor članu SANDRA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   močna bolečina
8.9.2005 7:59:21   
Bety
Sandra....iz lastnih izkušenj ti bom povedala...

Imela sem močno bolečino v desnem jajčniku takoj po O...mislila sem, da sem napeta...ta bolečina je trajala ravno 3 dni...štela sem 16.dan po nastanku bolečine in naredila test, ki je pokazal ...

To se mi je dogajalo vedno ob zanositvi....

Tako da zdaj, če ni tiste napetosti z gotovostjo vem, da mi ni uspelo. Malo sem se pozanimala in vem, da 20 ur po oploditvi se jajčece v jajcevodu začne deliti...to počne tiste tri dni in ko doseže 16 celic, zdrsne v maternico, kjer kroži še nekaj dni, se hrani in išče najbolj ugodno mesto za vgnezditev. Ko se vgnezdi(kar lahko traja 3 dni) pa začne izločati hormon ßhcg, ki se vsak drug dan podvoji. Naši testerji so občutljivi na njegovo vrednost 10 tako, da rahla črtica pomeni manjšo vrednost od 10.

Prepričana sem, da bo tvoja pikica imela uspešno vgnezditev.

Srečno,

Bety

(odgovor članu SANDRA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   močna bolečina
8.9.2005 12:09:56   
anabanana
Joooj zdaj ste mi pa dali upanje ... isti simptomi kot Bety , isto trajajoči , sam še nek rjavkast izcedek zraven. Ne smem se preveč veselit, da ne bo potem

(odgovor članu SANDRA)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   močna bolečina
8.9.2005 13:25:24   
hati
Joj punce tole se vse tako lepo bere in upam, da boste vse čist res noseče. Mene je tudi špikalo ta mesec in bolelo in danes me kr močno, tko da vem da je rdečka na pohodu. Pri meni se špikanje v jajčnikih žal ni obneslo, ampak stiskam pesti pri vas da se je.

SREČNO!

(odgovor članu SANDRA)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   močna bolečina
8.9.2005 17:27:38   
SANDRA

Hello!!!

Jaz tudi upam da bomo vse srečke .
Upam da niso te bolečine kr tko....

Hati mogoče pa ne bo . Mene je drugo nosečnost tud
zvijalo kot da bo prišla pa ni..

     lp

(odgovor članu SANDRA)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   močna bolečina
8.9.2005 17:43:59   
lucika
mene je tudi enkrat, kak teden pred m, ko smo meli noro v sluzbi, vsekalo nekaj, prav speklo nahitro, nekje pod popkom, ne glih v jajcnikih, ma cudno ful, sem mislila, tak, zdaj se bo pa vlilo.

pa se ni...moram si pa tak trakec kot lenika naredit

(odgovor članu SANDRA)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   močna bolečina
8.9.2005 18:07:27   
SANDRA


Kolk si pa noseča lucika?A so te prsa tud kej prej bolela predno bi mogla prit ....pa pol ni na srečo....

(odgovor članu SANDRA)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   močna bolečina
8.9.2005 18:08:48   
PIKA
16. dan ciklusa (med ovulacijo), sem v jutranjih urah imela take krče v levem jajčniku, da sem nekajkrat morala počepniti, zaradi bolečine. Naenkrat je vse minilo. Ker delamo na , nepričakujem 16.09.05. Bomo videli, držimo pesti.

(odgovor članu SANDRA)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   močna bolečina
8.9.2005 18:18:15   
SANDRA
HELLO!

NO PRI MENI PA JE BIL 17 DAN CIKLUSA(sem takoj zračunala).RES ČUDNA BOLEČINA....UPAM DA BO
DRŽIMO PESTI...

(odgovor članu SANDRA)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   močna bolečina
8.9.2005 19:28:26   
lucika
bolele so me, ja. se mi je zdelo, da prej kot ponavadi. no, saj me se kar. samo, da sem zdaj skoraj vesela, da me.

upam, da se bo trakec prikazal spodaj...

(odgovor članu SANDRA)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   močna bolečina
8.9.2005 19:33:58   
lenika
Lucika, me pa sva na istem, a ne? A si jo nepričakovala 2. 9.? Kdaj si pa naredila test?

(odgovor članu SANDRA)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   močna bolečina
8.9.2005 19:46:34   
lucika
ne lenika 4.9.
sem pa naredla test 4. (takrat ste se tu gor ugibale kaj pomeni senca na bc;, pol pa se v torek, takrat pa je bla crtica ze lepa


(odgovor članu SANDRA)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   močna bolečina
8.9.2005 19:50:05   
lenika
lucika je napisal/a:

ne lenika 4.9.
sem pa naredla test 4. (takrat ste se tu gor ugibale kaj pomeni senca na bc;, pol pa se v torek, takrat pa je bla crtica ze lepa



Jaz bi jo pa mogla dobit 2.9, pa mi je tudi ta tester odzgoraj izračunal ta PDP. To je pa čudno.

(odgovor članu SANDRA)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   močna bolečina
8.9.2005 19:52:10   
lenika
O pa res, tiste sence se pa spomnem.

(odgovor članu SANDRA)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   močna bolečina
8.9.2005 20:16:37   
SANDRA
JA TISTE SENCE SE TUDI JAZ SPOMNIM...JAZ PA JO NEPRIČAKUJEM 17.09....ŠE KAR NEKAJ DNI DO TESTIRANJA...

LUCIKA IN LENIKA VAMA PA ŽELIM LEPO NOSEČNOST.

(odgovor članu SANDRA)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   močna bolečina
9.9.2005 8:22:59   
MATEJA
Pozdrav vsem skupaj!
Jaz sem imela o oz. plodne dni od 30.08.(torek) do 04.09.(nedelja).Medtem smo kr aktivno in v soboto so bile bolečine kr hude.Sicer jaz med o čutim rahlo bockanje ali krče ampak tokrat je bilo drugače.rsa so me pa bolela še tri dni po tem.Upam, da so to dobri znaki za in da ne bo , ker si res želiva !Sej vem, da je v prvo skoraj nemogoče, ampak jaz upam v nemogoče.Srečno vsem v pričakovanju in vesela sem, da to delimo skupaj v teh forumih.

(odgovor članu SANDRA)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   močna bolečina
9.9.2005 8:48:23   
MiaSophia
Tudi mene prsa bolijo, pa to kar oreng...Pa take rahle bolečine vsake toliko...Le kaj bo iz tega Sem pa res zmedena...

(odgovor članu SANDRA)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
V teh okoliščinah ne seksajte
Preverite, v katerih primerih in okoliščinah je po daoistični seksologiji seks odsvetovan oziroma celo prepovedan.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?