|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   že sanjam o zimskem dopustu
27.9.2010 21:47:08   
1A
Nekateri še hodite v tople kraje, jaz pa že razmišljam o smučanju!!! Naša tavelika 3. leta, je bila lansko leto prvič na smučeh in ji je kar dobro šlo, zato bi jo letos vpisala na smučarski tečaj!!!                                                      Zato vas prosim, če kdo pozna kakšen apartma, 2 odrasla+ 2 otroka v KRANJSKI GORI, blizu smučišča, naj mi javi!!!   Zelo bi mi prav prišla vaša mnenja in izkušnje!!!     hvala lepa!!!

_____________________________

vedno aktivna
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: že sanjam o zimskem dopustu
30.9.2010 8:50:22   
ne eko
Jaz tudi že sanjam o smučarskem dopustu,
imamo pa 4 letnico, ki je imela lani 4
učne ure smučanja individualno in je nato že
samostojno vozila plugec in vjugala za manouser posted image

Letos pa se bomo verjetno odpravili na M POHORJE
ima kdo kaj iskušenj z malimi otroci tam?

Ni ravno odgovor na vprašanje, ampak sem se morala javit.
l.p.


(odgovor članu 1A)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: že sanjam o zimskem dopustu
3.10.2010 11:12:28   
Dashenka
IZVIRNO SPOROČILO: 1A

Nekateri še hodite v tople kraje, jaz pa že razmišljam o smučanju!!! Naša tavelika 3. leta, je bila lansko leto prvič na smučeh in ji je kar dobro šlo, zato bi jo letos vpisala na smučarski tečaj!!!                                                      Zato vas prosim, če kdo pozna kakšen apartma, 2 odrasla+ 2 otroka v KRANJSKI GORI, blizu smučišča, naj mi javi!!!   Zelo bi mi prav prišla vaša mnenja in izkušnje!!!     hvala lepa!!!


Po mojem ji boste moralki plačat individualne ure, ker 3-4 letnikov se skoraj smučarske šole otepajo. Nočejo jih vpisat v običajni skupinski tečaj, ki traja nekaj ur dnevno, pač pa vam bodo ponudili individualne ure.
Pa ne zaradi smučarskega znanja in spretnosti otrok, ampak zaradi vsega ostalega (lulat, kakat,....).

Izjema so smučarski klubi (Snežinka, Novinar, Olimpija, itd.)

Glede apartmajev pa poskusi pri Berniku.

(odgovor članu 1A)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: že sanjam o zimskem dopustu
3.10.2010 15:12:03   
livia
Jaz imam s smučarskimi tečaji pri tako majhnih otrocih slabe izkušnje. Odvisno kakšna so tvoja pričakovanja.
Naša je bila na smučeh prvič pri 2,5 (na traku, med nogami,..), pri 3,5 sem jo dala v šolo, ker sem želela, da jo naučijo plužit, zavijat in se ustavit. Jaz sem jo sicer vpisala v vikend tečaj v našem kraju in sem bila razočarana, ker je bilo v skupini preveč otrok, da bi se vsem posvetili. Ona je bila čisto razočarana, ker je želela na vlečnico, peljali jih niso, ker jih je bilo preveč in so se na snegu bolj igrali (počepi, hoja z eno smučko, skoki,...).
Potem sem na you tubu poiskala filmčke, ki kažejo kako se lotiti učenja smučanja otrok, sva šli na smučišče in v eni uri je smučala sama. Jaz sem bila sicer prešvicala od glave do pete, prviče me na snegu ni zeblo, sva bili pa konec dneva obe srečni, veseli in ponosni ena na drugo. Sedaj smuča sama na vseh vlečnicah, tudi po rdečih progah dolgih več kilometrov,...
Letos me čaka nova vaja z našo mlajšo. Upam, da bom vsaj pol toliko uspešna.

Glede Kranjske žal ne vem, ker odimo v Italijo. Srečno.

(odgovor članu Dashenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Družinsko potepanje: Lignano
photo
Lignano je italijansko letoviško mestece, primerno za enodnevni družinski izlet ali za podaljšan konec tedna. Nudi velik...
18 učno – doživljajskih poti po posameznih...
18 učno – doživljajskih poti po posameznih regijah v Sloveniji, na katerih boste uživali s svojimi otroci.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?