|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   že spet nas hrvati ****
6.5.2005 19:05:55   
KIRA
ma, sem mislila, da so se že naveličali. sedaj so zaplenili celo našo kulturno dediščino - v prenesenem pomenu - in sicer brod na Muri pri Hotizi.
ma res jim mora bit dolgčas. ne vem, zakaj se ne trudijo za pozitivne odnose in samo nekaj provucirajo.
zakaj?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   že spet nas hrvati ****
6.5.2005 19:07:33   
india
Kaaaaaaaaaaajjjjjjj???? KJe in kako in zakaj??? NIč ne vem, grem takoj TTX gledat!

Ja, eni se ne naveličajo!:miska:

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   že spet nas hrvati ****
6.5.2005 19:08:19   
Anonimen
A je bilo na TV?? Jaz živim enih par km od tam pa pojma nimam - sem še v transu - bila sem pri zobozdravniku. Ma raje grem še enkrat rodit.:)-:)-:)-:)-:)-:)-

(odgovor članu KIRA)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   že spet nas hrvati ****
6.5.2005 19:09:29   
KIRA
pa glih je blo v poročilih. pa ne vem kaj majo proti nam. saj jim noben nič noče.
še ogromno denarja slovenci tam pustijo na morju.
pa glih brod na muri. najboljš bi blo, da bi ga naši pr nas na kopno dali in iz njega naredli muzej, da se to ne bo ponovilo.

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   že spet nas hrvati ****
6.5.2005 19:18:11   
KIRA
PREPIS S TELETEKSTA:

Slovenski brod ostal na Hrvaškem

Zunanji minister Dimitrij Rupel se je po pogovoru a hrvaško kolegico Kolindo Gabar kitarovič zavzel za reševanje zapleta pri Hotizi.

Nov zaplet na slovensko-hrvaški meji pri Hotizi je nastal zaradi odredbe hrvaškega inšpektorja, ki je brodu slovenskega brodarja,ki vozi čez Muro, prepovedal nadaljevati dejavnost. Razlogi za tako odrebo niso jasni, saj je brod registriran in je last krajevne skupnosti Hotiza.

Brod so nato po besedah Jožefa Horvata, poslanca DZ-ja, občani hrvaške občine Sv. Martin zaplenili. Čez Muro tako vozi le hrvaški brod, slovenski pa je privezan na hrvaškem bregu Mure.

Konec prepisa.

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   že spet nas hrvati ****
6.5.2005 19:54:27   
HuAnita
Sem pol Hrvatica in trdim, da niso vsi Hrvati slabi! Politika je eno, ljudje pa drugo!
Sicer pa eni vedno provocirajo, a ne, in seniti malo ne trudijo doseči pozitivnega odnosa;)

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   že spet nas hrvati ****
6.5.2005 20:00:56   
KIRA
o.k. recimo da ne vsi. sam mi ni jasno, zakaj je blo tega spet treba.
moj mož je bil šokiran, ko je prebral. ko je bil mlajši je na ta brod s prijatli hodu na pivo KAJ in je imel prijetne spomine na brod.
tud njemu ni jasno zakaj je blo tega treba..

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   že spet nas hrvati ****
6.5.2005 20:05:54   
mika
se strinjam s huanito
Je treba vedet, da politiki ki se na TV 'prepirajo', hodijo skupaj na kosila;) in je v naprej dogovorjeno kakšen bo prikaz javnosti. (iz zanesljivih virov)

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   že spet nas hrvati ****
6.5.2005 20:19:44   
Anonimen
Pa kaj še niste vedele da so primitivni:hudicek:najraje bi nas zbrisali iz zemljevida in zavzeli vs ozemlje:hudicek::hudicek::hudicek:

(odgovor članu KIRA)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   že spet nas hrvati ****
6.5.2005 20:40:31   
Anonimen
No.... vi pa še naprej veselo preživljajte svoje dopuste pri njih :)- pa še malo naj vas naokoli prenašajo, tako kot so navajeni :)-.

(odgovor članu KIRA)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   že spet nas hrvati ****
6.5.2005 21:53:02   
Anonimen
Selena::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:
Ja - brod je od Hrvatov, lipicanci so Avstrijski, mi pa smo z "Enterprajsa" dol padli, a ne?

(odgovor članu KIRA)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   že spet nas hrvati ****
6.5.2005 21:56:34   
corfu
se strinjam s Seleno, mi ne hodimo več na dopust k njim, zakaj le, da potem serjejo po nas. Če bi slovenci nehal hodit k njim na morje, bi jim turizem itak propal. Enkrat ne bi smel it, pol bi bili pa čist slinasti do nas:bravo: Ne rečem pa, da so vsi ljudje slabi

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   že spet nas hrvati ****
6.5.2005 22:14:39   
babylove
Pa pojdite malo poiskat debate o dopustih - cel forum jim bo poleti spet denar nesel tja. Za bruhat. In ko sta bili Slo in Hr v najhujšem sporu glede 'ne vem česa že', se je šel Kučan (takrat še predsednik) sončit na nek njihov otok. SRAMOTA!

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   že spet nas hrvati ****
6.5.2005 22:18:46   
Anonimen
Še bolj sramota, če je bil gol! A si predstavljate golega Kučana?

(odgovor članu KIRA)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   že spet nas hrvati ****
7.5.2005 8:43:27   
Anonimen
Ja no vsi si pač ne moremo privoščit dopustov v drgih eksotičnih krajih.

(odgovor članu KIRA)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   že spet nas hrvati ****
7.5.2005 8:47:00   
kofetek2010
neva6, daj no daj - saj Hrvaška sploh ni poceni!!! - mi smo dali za 3 osebe (2 odrasli, 1 otrok) All inclusive 7 dni Djerbe v hotelu s 4* =1.000€ (leta 2003) - a bi za ta denar dobila to na Hrvaškem? :zmeden2::zmeden2::zmeden2:

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   že spet nas hrvati ****
7.5.2005 9:01:26   
emaa
na Hrvaškem so že v poročilih taki senzacionalistični naslovi, slovenc mi je skoraj povozil otroka (skoraj z majhnim tiskom) in take. Moj sodelavec je anpol Hrvat, pa je rekel, da mediji napihujejo vse iz proporcij, ljudje so pa že tako nafilani, da verjamejo provokacijam in se začaran krog nadaljuje.

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   že spet nas hrvati ****
7.5.2005 9:01:46   
Anonimen
Jana jest sem v bitvu tam doma,no moja tašča in tast so bili iz Poreča,pa grem k sorodnikom,se pravi,da samo slišim,da je drago,je pa res hudo,ampak pamet pa jih ne najde.

(odgovor članu KIRA)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   že spet nas hrvati ****
7.5.2005 9:03:46   
kofetek2010
dokler jim boste slovenceljni dnar nosli se bodo lahko tako obnašali, ko se bo pipica zaprla, se bodo pa zamislili 8)

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   že spet nas hrvati ****
7.5.2005 9:12:48   
Anonimen
Maš prav,ampak to ne bo nikoli uspelo na žalost.Sem že slišala komentareje v hrvaški istri:najbolje bi bilo,da se združita slovenska in hrvaška istra,kot samostojna pokrajina neodvisna od matičnih držav,pol bi pa bilo kruha za vse.Nekateri siti mačehovskega obnašanja svojih domovin so siti vsega,tudi oni komaj živijo,penzije so smešno nizke,cene upijejo v nebo.Povsod je isto sr.

(odgovor članu KIRA)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   že spet nas hrvati ****
7.5.2005 14:00:38   
babylove
Joj Neva, saj ni nujno, da se greš ravno eksotiko. Španija, Grčija, Tunizija - destinacije v rangu Hrvaške. In še kaj bi se našlo, če se le hoče. Dominikanska republika recimo: letalo, 5 nočitev, all inclusive za 290€/osebo. Tako da težava v financah, ampak bolj v slovenskem nacionalnem ponosu, ki ga - ni. Lahko bi ilustrirala s kakšnim enostavnim primerom za tiste, ki v vseh teh letih niso dojeli: če ima vaš sosed veliko njivo, pa steguje kremplje še po vašem zelenjavnem vrtičku, ali mu boste brez pomislekov šli še njivo pognojit? Verjetno bi se našel kdo, ki tudi te ilustracije ni razumel... Dobro, če imaš žlahto tam, potem razumem. Ampak da bi jim pa iz gole dobre volje denar tja nesla, tega pa ne morem razumeti. Mi že 5 let bojkotiramo njihovo obalo.

Sicer pa težava po mojem ni na hrvaški strani. Res je, da provocirajo, ampak zakaj? Ker se jim pustimo. In da slovenska politika v 14 letih (!) ni zmogla rešiti mejnega vprašanja, kaže zgolj in samo na nesposobnost slovenske politike, Hrvatom pa vsaka čast, kar se tega tiče! Če bi mi imeli takšne politike, bi se Haider lahko skril, pa 'Trst je naš' bi se spet drli. Dobro, malo pretiravam, ampak da lahko nekoga tako dolgo tako očitno in velikopotezno ****, pa moraš biti res mojster ali pa se ti nekdo enostavno - pusti.

Ste mi na žulj stopile, zato sem se razpisala.

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   že spet nas hrvati ****
7.5.2005 14:50:13   
Anonimen
Glede na cene je eksotika Hrvaška...
Na Maldivih sem bila za manj kot 600 eurov/osebo v glavni sezoni, za isti denar gresta dva v Egipt v hotel tik ob morju z najmanj štirimi *. Da o Tuniziji, kamor greš za manj kot 400 eurov v dvoje, ne govorim.

Glede Hrvatov pa... obnašajo se toliko in tako, kolikor jim Slovenci pustimo. Se totalno strinjam z Babylove!!!
Če bi tam imela sorodnike, bi bilo drugače, tako pa na Hrvaško ne pomolim niti prsta na nogi.

(odgovor članu KIRA)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   že spet nas hrvati ****
7.5.2005 15:42:57   
tesa
:((:((:((
Tudi naš mladinski dom, kjer smo mi kot otroci doživeli najlepše počitnice so ukradli naši Občini.
Zdaj pa naši otroci ne morejo letovati v tem našem krasnem domu. Zdaj je prazen in razpada;; Hrvati pa ga nočjo vrnit:((:((:((
Smo se ravno zdaj na dopustu pogovarjal, da bi mogli eno sezono vsi Slovenci bajkotirat Hrvaško, potem bi pa vidli:hudicek:

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   že spet nas hrvati ****
9.5.2005 10:51:31   
KIRA
:zmeden:punce, ne boste verjele, kaj mi je naš javu iz službe.

baje, ampak to so najbrž res samo govorice, neka teroristična ali pa turistična (kaj pa vem???) organizacija, pom,ja nimam katera, grozi hrvaški z bojkotom, oz. atentatom.

kje in kako in na kakšen način tud ne vem, lahko da je samo hec. ampak tako je baje slišal v službi.

:zmeden::zmeden::zmeden::zmeden:

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Špela ali?
tweety83

Odločava se med imeni za punčko,in sicer me zanima katero vam je najbolj všeč:

Špela (24%)

Nika (40%)

Zoja (37%)


Število vseh glasov: 432

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!