|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   žogice za pranje puhovk
27.1.2008 10:56:41   
Detece
Ve katera kje se kupijo žogice za v pralni stroj? Z njimi se namreč pere puhovke. Da puh lepo razleze in da po pranju nimaš kep. Sem slišala, da obstaja pa ne vem kje naj zdaj to najdem.ž

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: žogice za pranje puhovk
27.1.2008 10:58:54   
Marogica
Zadnjič je ena o tem pisala. Da lahko uporabiš tenis žogice in da ni ravno nekega efekta. Jaz puhovke normalno operem in jih dam v sušilec, da se puh fajn presuši in gre zopet narazen. Drugače pa sušim kar zunaj(odeje) in jih vsak toliko časa med sušenjem fajn "stresem". Tudi gre. Važno je, da se fajn presušijo, potem pa stresaj.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: žogice za pranje puhovk
27.1.2008 11:15:28   
lelaval
Drugače pa sušim kar zunaj(odeje) in jih vsak toliko časa med sušenjem fajn "stresem". Tudi gre. Važno je, da se fajn presušijo, potem pa stresaj.


Tako sem jaz včasih prala puhovke, zdaj pa jih dam raje v čistilnico (preko vez, pa jih zastonj očistijo user posted image )

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: žogice za pranje puhovk
27.1.2008 11:47:07   
Anonimen
Soseda jih je oprala kar s tenis zogcami, susili smo pa mi v susilcu. 

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: žogice za pranje puhovk
27.1.2008 12:49:57   
jajula
na nike puhovki v navodilih pise da se jih pere s tenis zogicami in ravno to mislim v naslednjih dneg sprobat.

(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: žogice za pranje puhovk
27.1.2008 13:06:53   
Anonimen
Jaz sem že probala foro s tenis žogicami in ni NOBENEGA efekta. Me prav zanima, kdo hudiča si je to izmislil. A pa da pri Niku prav to piše! Najbrž tudi teniške žogice prodajajo ...

(odgovor članu jajula)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: žogice za pranje puhovk
27.1.2008 13:15:34   
babylove
Morda je pa odvisno od tega, s čim je bunda polnjena. Jaz imam kvalitetno znamko in je polnjena s perjem, na etiketi pa piše, da jo je treba prati s 3 tenis žogicami ('moja' firma ne proizvaja tenis žogic).

Eno puhovko, polnjeno z nekim umetnim poceni puhom sem pa prala brez vsega, ker sem pozabila na žogice, pa je prišla ven kot nova, niti nobeno pretresanje ni bilo potrebno.

Tako da je verjetno res odvisno, s čim in kako je polnjena.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: žogice za pranje puhovk
27.1.2008 18:11:35   
Anonimen
Ja, to itak, če ni puhovka, pride iz stroja vedno O.K.

Ampak o puhovkah je govora. Moja ima perje not. Sicer ne vem od kako visoiko rangirane perjadi, ampak je puh.

(odgovor članu babylove)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: žogice za pranje puhovk
27.1.2008 20:59:31   
Marogica
Tudi moja je iz puha, pretresem pa zato, ker se od mokrote pač zlepi...logika. In ko se suši, jo pretresem oz. stresem, da gre posušen puh čisto narazen. In imam eno že 15 let, plašč iz puha pa ca. 5 let. Sta oba kot nova, ko ju operem.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: žogice za pranje puhovk
27.1.2008 20:59:34   
ona
Jaz imam tudi nike puhovko in res piše,da jo je treba sušit s tenis žogicami!
Sem šla prav prebrat na etiketouser posted image
Tenis žogice pa se kupi v vsaki športni trgovini Detece

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: žogice za pranje puhovk
27.1.2008 21:55:18   
Detece
Ja za tenis žogoce vem kje se kupijo. V navodilih sem tudi jaz brala za tenis žogice, ampak imam drugo puhovki ki je v beli barvi in se malo bojim, da bi tenis žogice spustile kakšno barve. Sem pa slišala da prav takšne za v pralni stroj obstajajo, ampak jih še nisem videla.

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: žogice za pranje puhovk
28.1.2008 9:40:24   
ona
Jaz imam tudi belo bundo in je vse ok pri sušenju z žogicami!
Kat pogumno v pranjeuser posted image

(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: žogice za pranje puhovk
28.1.2008 9:42:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ona

Jaz imam tudi nike puhovko in res piše,da jo je treba sušit s tenis žogicami!
Sem šla prav prebrat na etiketouser posted image
Tenis žogice pa se kupi v vsaki športni trgovini Detece


Ja kaj zdaj piše, prat ali sušit?

(odgovor članu ona)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: žogice za pranje puhovk
28.1.2008 10:23:38   
naniplus4
Sušit, da se puh razlepi. Jaz sicer nimam tenis žogic (jih je zgrizel sosedov kuža), mam pa ca 3 mesece dve kroglici, ki mata vsaka malo drugačne "bodice" in vse sušim z njima v sušilcu. Pisalo je, da se čas sušenja skrajša in je čisto res za ca 15 minut, pa še manj zmečkano je tudi. So pa to prav žogice za v sušilec - kupljene slučajno v Avstriji, ker je tašča mislila, da so za v pralni stroj, sušilca pa nima. In jih je dala meni, jaz pa potlej njej denar, ko sem ugotovila, da zadeva res deluje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: žogice za pranje puhovk
28.1.2008 10:26:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: naniplus4

Sušit, da se puh razlepi.


Aja za sušenjeeeee??? No, jaz sem prala z njimi, pri pranju ni haska.

(odgovor članu naniplus4)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: žogice za pranje puhovk
28.1.2008 15:40:00   
ankhesenpaaten
jaz sem puhovko posušila v sušilnem stoju in je bila kot nova, če sem jo sušila zunaj na zraku, je puh šel na en kup.....prala pa brez kroglic

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: žogice za pranje puhovk
28.1.2008 15:40:00   
ankhesenpaaten
jaz sem puhovko posušila v sušilnem stoju in je bila kot nova, če sem jo sušila zunaj na zraku, je puh šel na en kup.....prala pa brez kroglic

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: žogice za pranje puhovk
28.1.2008 15:40:01   
ankhesenpaaten
jaz sem puhovko posušila v sušilnem stoju in je bila kot nova, če sem jo sušila zunaj na zraku, je puh šel na en kup.....prala pa brez kroglic

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: žogice za pranje puhovk
28.1.2008 15:41:21   
Anonimen
ankhesenpaaten (o marija), kaj si že rekla?

(odgovor članu ankhesenpaaten)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: žogice za pranje puhovk
28.1.2008 15:44:10   
rija
jaz puhovke SUŠIM  vedno s tenis žogami.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: žogice za pranje puhovk
28.1.2008 16:08:01   
ankhesenpaaten
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

ankhesenpaaten (o marija), kaj si že rekla?


kaj?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: žogice za pranje puhovk
28.1.2008 22:13:30   
travica
meni pa se je zgodilo, da je puhovka po pranju ful smrdela (ko se je puh zmočil)
imate kakšno rešitev za to

(odgovor članu ankhesenpaaten)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: žogice za pranje puhovk
28.1.2008 22:32:22   
pravljica
IZVIRNO SPOROČILO: ankhesenpaaten

jaz sem puhovko posušila v sušilnem stoju in je bila kot nova, če sem jo sušila zunaj na zraku, je puh šel na en kup.....prala pa brez kroglic


če jo sušiš zunaj na zraku, jo moraš vsake toliko časa okoli obrnit (da mokro - težko perje pade na drugo stran, suho pa ostane zgoraj in tako do suhega user posted image  )

drugače pa ja, ZA SUŠENJE se rabijo tenis žogice, ne za pranje user posted image  da se perje med sušenjem lepo porazporedi po oblačilu, da ne ostanejo kepe

tudi v navodilih moje bunde piše, da se uporabijo vsaj 3 tenis žogice (pri sušenju menda ja ne spuščajo barve user posted image  ), piše tudi, da jo je treba med sušenjem večkrat pretrest (tudi pri sušilcu, če sušiš zunaj pa jo je treba vsake toliko časa obrnit) in pa ob nakupu sem dobila 1 žogico zraven (bele barve, drugače pa "teniška") user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu ankhesenpaaten)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?