|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   1.šolski dan
29.8.2010 10:41:07   
krtek 1
Kako dolgo (približno) traja prvi šolski dan prvošolčkov?Moramo uskladiti z varstvom mlajšega sina in nimam predstave kako dolgo traja pogostitev in predstavitev,je to eno uro,dve,tri?Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 1.šolski dan
29.8.2010 11:28:57   
Adelina
Jaz računam nekje 2 uri minimalno. Mi se prvo zberemo v avli, kjer bo kratek kulturni program, nato gremo vsi skupaj v učilnico, potem gredo otroci z učiteljicami PB gledat še te prostore in nato v telovadnico, kjer bodo lahko telovadili, starši pa bomo imeli z učiteljico že 1 roditeljski sestanek. Na koncu pa malica v jedilnici.

(odgovor članu krtek 1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 1.šolski dan
29.8.2010 11:40:18   
sami0804
Podoben potek dogodkov,kot pri Adeliniuser posted image

Jaz imam navado,kar se varstva tiče,da vedno vzamem rezervo,torej bi rekla tri ure,ker prej še vedno lahko prideš po otroka...


_____________________________

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu Adelina)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 1.šolski dan
29.8.2010 11:41:07   
tikatonka
Mi začnemo z kratko predstavo, nato gredo otroci z pomočnico v razred in začnejo prav taprav pouk user posted image . Starši pa gremo vsak posebej k učiteljici, da se dogovorimo vse podrobnosti o uri prihoda , kosilu, podaljšanem varstvu,....Otroci imajo pouk do 15 min čez 11, nato kosilo in podaljšano varstvo. Po moje je na vsaki šoli drugače user posted image

_____________________________

"Odločitev imeti otroka je pomembna. To pomeni odločiti se za vedno, da bo naše srce hodilo naokoli zunaj našega telesa."

Prijatelji so kot baloni: če jih spustiš, jih morda nikoli več ne ujameš.

(odgovor članu Adelina)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 1.šolski dan
29.8.2010 11:46:12   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: tikatonka

Mi začnemo z kratko predstavo, nato gredo otroci z pomočnico v razred in začnejo prav taprav pouk user posted image . Starši pa gremo vsak posebej k učiteljici, da se dogovorimo vse podrobnosti o uri prihoda , kosilu, podaljšanem varstvu,....Otroci imajo pouk do 15 min čez 11, nato kosilo in podaljšano varstvo. Po moje je na vsaki šoli drugače user posted image

Ojej,tikatonka,vi boste pa konkretno to začeliuser posted image !



_____________________________

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu tikatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 1.šolski dan
29.8.2010 11:58:30   
SMT3
Pri nas pa ne vem kako bo.Vem le,da pridemo ob 17-tih s copati user posted image

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 1.šolski dan
29.8.2010 13:27:20   
*miska.mcc*
IZVIRNO SPOROČILO: tikatonka

Mi začnemo z kratko predstavo, nato gredo otroci z pomočnico v razred in začnejo prav taprav pouk user posted image . Starši pa gremo vsak posebej k učiteljici, da se dogovorimo vse podrobnosti o uri prihoda , kosilu, podaljšanem varstvu,....Otroci imajo pouk do 15 min čez 11, nato kosilo in podaljšano varstvo. Po moje je na vsaki šoli drugače user posted image

enako je bilo pred tremi leti in lansko leto pri nas. prvo solsko uro smo bili prisotni starsi (alla roditeljski sestanek skupaj z otroci).

naslednjo solsko uro pa so imeli pouk. do 11:15. kasneje pa podaljsano bivanje.


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu tikatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 1.šolski dan
29.8.2010 13:34:58   
sanasan
mi imamo ob 10h neko prireditev pred šolo, nato pa gremo skupaj z učenci s torbami v razred, kjer naj bi malo pokramljali in pregledali potrebščin itd.
imeli smo pa že dve srečanji (pred poletjem) in so otroci že spoznali učiteljice, učilnico in jedilnico, kjer so ustvarjali z bodočimi učiteljicami, mi smo pa imeli sestanek s pedagoginjama

_____________________________

CARPE DIEM!

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 1.šolski dan
30.8.2010 10:41:52   
Lunca1
IZVIRNO SPOROČILO: SMT3

Pri nas pa ne vem kako bo.Vem le,da pridemo ob 17-tih s copati user posted image


pri nas isto

a si slučajno iz Kranja? user posted image

(odgovor članu SMT3)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 1.šolski dan
30.8.2010 10:47:42   
luan
IZVIRNO SPOROČILO: SMT3

Pri nas pa ne vem kako bo.Vem le,da pridemo ob 17-tih s copati user posted image


Pri nas istouser posted image .

_____________________________

Temni šolni mraka odstopicajo v gosjem redu slabih šal, da luč razuma odvesla v morje modrih ogledal.

(odgovor članu SMT3)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: 1.šolski dan
30.8.2010 12:30:19   
RAKICA2007
lani sem bila prisotna s kolegico, ko je njen prvošolček vstopil v OŠ.

od 10.00 zbor na igrišču pred šolo, nato so jih poklicali v skupine po razredih... in otroci so v skupinah (vsak razred posebaj) odšli skupaj z učiteljicami v razrede... kjer so imeli pravi pouk... starši pa domov user posted image

tako,da ima verjetno vsaka šola svoje...

(odgovor članu luan)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pomlad je prebudila tudi klope
S pričetkom pomladi se prebujajo tudi na prvi pogled nedolžni klopi, ki prenašajo vse prej kot nedolžen virus klopnega m...
BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?