|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   1. šolski dan - izredni dopust ali navaden LD
18.8.2006 14:03:31   
vita
Kolegica mi je omenila, da naj bi nekje slišala, da enemu od staršev pripada prost dan za spremstvo otroka na prvi šolski dan. Ko pa je to omenila naši kadrovski se je ta zasmejala in rekla naj vzame LD, kar bo nedvomno tudi storila, vendar sva se odločili, da, za razliko od zelo zagnane kadrovske uslužbenke, poskušava ugotoviti ali gre res za koriščenje LD, ali gre za izredni dopust in kdo časti CSD ali delodajalec, če katera ve prosim za pomoč.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 1. šolski dan - izredni dopust ali navade...
18.8.2006 17:48:57   
SanjaS
Delovna zakonodaja ne predvideva izrednega dopusta za spremstvo otroka v šolo...

Edina varianta je, da imate v kakšnem internem aktu  podjetja predvideno tako zadevico, a glede na odgovor sodelavke iz kadrovske močno dvomim...

Lp,

S.

(odgovor članu vita)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 1. šolski dan - izredni dopust ali navade...
3.9.2006 7:25:04   
tanaja*
Men šef ni odobril niti navadnega dopusta, ampak sem morala zamenjat izmeno user posted image

< Sporočilo je popravil tanaja* -- 3.9.2006 7:28:52 >


_____________________________

Voli me iz inata voli me bez ostatka voli me bilo gde sam bas takvu kakva jesam


(odgovor članu SanjaS)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 1. šolski dan - izredni dopust ali navade...
3.9.2006 8:50:36   
Marogica
Tako, kot je zapisala SanjaS, Zakon o delovnih razmerjih tega ne vsebuje.

(odgovor članu tanaja*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?