|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   1. oktober zares? začnem
29.9.2008 18:41:02   
Anonimen
Mah se že spravljam hujšat eno leto, zdaj 3 mesece po porodu (ne dojim) pa sem sama sebi v napoto, naredim pa nič ne. Hlač ne oblečem nobenih predporodnih, počutim se nikakvo, nažiram pa se, kot da se bojim, da mi bo kdo vzel.

In sem se odločila, da kar začnem. Danes sem že malo poskušala svojo voljo in sem speljala dan, ampak nimam nobene motivacije, volje, tu pa ste vse že v polnem zagunu. A je katera, ki še ni začela hujšat, pa bo zdej, da si od štarta pomagamo?

Ma to bi bila že moja 5 dieta v življenju, pa vedno shujšam, pa se zredim nazaj.

Moje kile so : 85


o željah pa ne bi, zaenkrat zdržat jutrišnji dan in potem naslednjega do naslednjega.

Se mi katera pridruži?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 1. oktober zares? začnem
29.9.2008 19:37:20   
Anonimen
Začuda še sploh nisem lačna, verjetno jutri pride ta hud ruker ali pa ponoči. Sploh, ker bom vstajal ponoči zaradi hranjenja, bi blo lepše lakoto kar prespat user posted image

Se pa nalivam že cel dan z vodo, pojedla sem CELO eno jabolko, pa kislo mleko in mleko s kosmiči. Pa kos pice opoldne, ok ok takrat še nisem hujšala user posted image user posted image , pa za kosilo riž, kruhov cmok in zrezek v omaki. A je to sploh dieta user posted image

Samo naj povem, da ne maram jogurtov, sadja, zelenjave in vode, tak da bo kr težka.

Ma dobro, če za začetek skinem sladke pregrehe, slane prigrizke, zamenjam sokove za vodo, dodam nekaj sadja in zelenjave, pojem kakšen jogurt dnevno, mal potelovadim (ja veždauser posted image ) in jem mal bolj zdravo, bi moglo kr letet, glede na to kak sem jedla še do danes.


Bomo vidli. Do poletja je itaš še daleč user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 1. oktober zares? začnem
29.9.2008 19:40:55   
Anonimen
Do poletja je še 1.november, pa december, pa januar, pa februar..................................user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 1. oktober zares? začnem
29.9.2008 19:59:47   
hijenca
lunica zdaj še izkoristi, še jutri, potem pa je tu že 1.oktober. Z veseljem se ti pridružim. Samo jaz se že en teden pripravljam psihično, pa sem en teden zdržala brez sladkega, potem pa pride vikend, pa rojstni dnevi,... Probamo pa lahko!!!

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 1. oktober zares? začnem
29.9.2008 21:18:42   
lumpa6
ja jaz se  ti pridružim, imam kar nekaj kilogramou preveč in do poletja jih ne sme biti večuser posted image

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 1. oktober zares? začnem
29.9.2008 21:32:45   
Kanka
lunica jaz se ti pridružim. Na kakšno dieto greš? Kakšen je načrt?

Jaz imam namen shujšati 15 kg.  Sedaj jih imam 76.

Se pravi 1. oktobra začnemo!


(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 1. oktober zares? začnem
29.9.2008 21:34:08   
Anonimen
jaz vedno hujšam po dieti manj žri, to mi pušča dosti svobode.

upam, da se res dobimo tu v sredo!

sexi mačke, ste slišale! user posted image user posted image

(odgovor članu Kanka)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 1. oktober zares? začnem
29.9.2008 22:44:50   
aalmaa
Uf tudi jazuser posted image presek se pridružujem.moram moram moram!!!!
Se pa že mesec pripravljam,oz sem že začela(10000tisočič)in vmes fajn biksala,tko da se mi je zdelo vse brezveze in sem spet tu-kje?z glavo v hladilnikuuser posted image !
Tko da ja,če 1.vega ne začnem ne vem kaj bo z mano.že tko je volja šla po gobe in se nekje v gozdu izgubila.muka jo je dobit nazajuser posted image !
Aja,pa ostaja mi 15 kg!

< Sporočilo je popravil aalmaa -- 29.9.2008 22:47:44 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 1. oktober zares? začnem
29.9.2008 22:59:42   
dzanika
go go go. Jaz sem danes 15 dan na ločevalni dieti in sem se od tega samo enkrat pregrešila pa še to ne prehudo. Zgubila sem pa do sedaj nekje 4 do 5 kg. Tko da se vam pridružim da se spodbujamo med sabo. user posted image

(odgovor članu aalmaa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 1. oktober zares? začnem
30.9.2008 8:11:12   
nky 23
jaz se vam tudi pridružim!!!

seveda še ne vem s kakšno dieto naj začnem, verjetno kar to manj žri, sam kaj ko...

sam res morem zgubiti okoli 10kg jih imam sedaj 64 in se počutim kot en lepo rejenuser posted image , tako da bi rada še letos čim več zgubila.

(odgovor članu dzanika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: 1. oktober zares? začnem
30.9.2008 8:29:15   
aiwich
mogoče se vam pa še jz pridružim. sem kao že septrembra začela... pa nisem bla kej preveč pridna. Sploh si ne morm reda narest. In vsak pondelk rečem ta teden bom pa pridna - do sobote še gre... vikendi pa.....

(odgovor članu nky 23)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: 1. oktober zares? začnem
30.9.2008 11:46:33   
Anonimen
ojla dzanikaaaaa goo girl user posted image user posted image

ja jaz sme včeraj začela tko na izi, v sredo pa zares, pa je vseeno že kar dva kg manj. očitno sem polna vode. user posted image

(odgovor članu aiwich)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: 1. oktober zares? začnem
30.9.2008 12:39:56   
dzanika
user posted image user posted image   bravo lunica!  user posted image user posted image

Jaz imam pa danes sadni dan. user posted image   No sej zaenkrat mi kar gre. user posted image   Jaz delam eno napako pri svoji dieti. In sicer premal vode pijem. Bi jo mogla vsaj 3 litre. Meni se pa zgodi da kakšen dan nič sploh ne pijem. Ker ni vroče in enostavno nisem žejna. Pa točno vem da bi šlo še več dol če bi velik pila pa ne morem. Bom bolj pridna zdej naprej.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: 1. oktober zares? začnem
30.9.2008 12:44:30   
Anonimen
hvala dzanika!

lej glede vode, jaz tut ne spijem nikol, se ne morm prisilit, al pa časa zmanjka, pa pozabim. tole je pa recept kako pit vodo, natoči si v dve plastenki 1,5 literski do vrha vode in to MORAŠ čez dan spit. Al pa eno, pač odvisno kolk si boš začrtala. in pol obvezno, zvečer morta bit prazni. tak je velik več motivacije, tudi če nisi žejna, ker al boš postopoma pila al pa vse zvečer. user posted image   grem si kr natočit.

sadni dan? u mamico, drži se, pa poročaj zvečer kak je šlo

jaz pa sem za zdej pojedla par sliv, zdej pa jem kislo mleko s kosmiči. bljak sicer, ampak kar se mora se mora user posted image potem pa greva  s frendico na solato ven, potem pa bo že tako konec dneva... danes bo bolj bogo s hrano, ker sem do 11 spala, potem sem tamalčka rihtala, potem grem k frizerju in potem na čvek, tak da zvečer bo pa prepozo za jest. no sje po drugi strani, pa se bom vsaj mal navadla manjših količin hrane..


(odgovor članu dzanika)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: 1. oktober zares? začnem
30.9.2008 12:56:36   
dzanika
ja lunica tole z vodo sem tut jaz že poskusla sam ponavad kar pozabim. Mah saj bo že. Ma sadni dan mam vsake štiri dni in kar gre. To je ta ločevalna dieta...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   [Brisano sporočilo]
30.9.2008 13:29:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu dzanika)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: 1. oktober zares? začnem
30.9.2008 13:59:47   
Anonimen
o auroraa ti tudi, fino. bravo bravo za 5 kg!

zdje pa pridno naprej. kaj a bi se tehtale vsake toliko časa, da mal javljamo tle gor? al kako

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: 1. oktober zares? začnem
30.9.2008 16:09:18   
dzanika
lunica sem za. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: 1. oktober zares? začnem
30.9.2008 20:12:16   
RAKICA1
ojla  no se vam še jaz pridržim no jaz sem bila že na dieti in zgubila 21kg jih mam pa še 9kg tako da od jutri ponovno se držim da do novega leta zgubim vsaj upam
zato punce gremo gov gov user posted image user posted image  vsem nam bo ratal zgubiti kile a se gremo zmeniti da se vsak petek vagamo in da se z tem spodbujamo da nam bo lažje veliko sreče vsem aja lahko pa še razpredilnico naredimo da vemo koliko smo na tedn zgubile

(odgovor članu dzanika)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: 1. oktober zares? začnem
30.9.2008 20:18:31   
nky 23
ojla no se vam še jaz pridržim no jaz sem bila že na dieti in zgubila 21kg jih mam pa še 9kg tako da od jutri ponovno se držim da do novega leta zgubim vsaj upam


lahko poveš s katero dieto ti je to uspelo

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: 1. oktober zares? začnem
30.9.2008 20:26:16   
Anonimen
Ojla.

Jaz se vam tudi pridružujem. Sem tudi že miljonkrat začela, pa obupala, zdaj pa upam, da bom zdržala, ker bom sicer imela slabo vest vam sem napisat, kaj sem zagrešila. Shujšala bi pa rada minimalno 10 kg, maksimalno pa 15, ampak če jih vsaj teh 10, bom že zelo srečna. Aja, namen imam pa po ločevalni, da gre na hitro dol, potem bom pa skušala nadaljevati po metodi manj žri, da se ne bi zredila nazaj.

(odgovor članu nky 23)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: 1. oktober zares? začnem
30.9.2008 20:41:13   
dzanika
čičula imaš podoben namen kot jaz. Jaz bi rada izgubila sedaj še 15 kg. Tko da punce go go go. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: 1. oktober zares? začnem
30.9.2008 20:51:48   
Anonimen
Če gre 15 dol, bom skakala do neba. Toliko manj sem jih imela, ko sem spoznala moža. On je kriv, da sem se tako zredila. user posted image user posted image user posted image

A si bomo pisale jedilnike?

Glede tehtanja imam pa jaz namen po vsakem 2. sadnem dnevu.

A bomo še kaj migale? Jaz bi se rada spet spravila na orbitrek, sicer pa čakam, da se začne badbinton, pa da se kolegica pozdravi.

(odgovor članu dzanika)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: 1. oktober zares? začnem
30.9.2008 20:53:44   
nky 23
jaz sem si zadala 100 trebušnjakov 2x dnevno, ter vsaj 20 minutk kolesa dnevno, upam da bo šlo!!!¸¸

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: 1. oktober zares? začnem
30.9.2008 21:14:50   
Kanka
vidim da nas bo kar nekaj. Tudi jaz moram jit dol 15 kg. In odločila sem se za ločevalno. Se pravi jutri začnemo. Srečno!

(odgovor članu nky 23)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?