|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   1. poskus korenčka...
26.2.2007 17:46:31   
_andreja_
ali so vaši tudi naredili takšen obraz, da ni dobo, da je nagravžno, nevem full grdi, ko ste mu dali kornček??? Bilo je pa to danes in najin prvi posku GH.

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 1. poskus korenčka...
26.2.2007 17:58:57   
Anonimen
Tega se ne spomnim, se pa spomnim, in ti bo še prav prišlo, da korenček sploh, sploh, sploh, sploh in še enkrat sploh ne gre z oblačilc.

(odgovor članu _andreja_)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 1. poskus korenčka...
26.2.2007 19:05:44   
Maleal
Jaz sem ga skuhala in zmešala s kislo smetano,pa je rad pojedel.

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 1. poskus korenčka...
26.2.2007 19:25:06   
Lara28
Pri nas je naredil taki grozen izraz ob skoraj vsaki novi hrani, oz. okusu. Potem pa je nekatere stvari sprejel in jih jedel z veseljem, druge pa manj. Ko pa se odloči, da mu nekaj ni dobro, tega ne bo jedel in pika. Ni šans, da odpre usta. In ista faca je še zdaj, ko poskusiva kaj novega. Star je pa 9 mesecev.

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 1. poskus korenčka...
26.2.2007 20:06:35   
Baucka
Prvo živilo katero sem uvajala je bilo jaboljko. Se je pa tako zraven držala, kakor da ji dajem kis. Imamo posnetouser posted image . Tako da je to normalna reakcija, saj ni tako sladko kakor mleko.

_____________________________

Gremo veselo.

(odgovor članu Lara28)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 1. poskus korenčka...
26.2.2007 20:11:50   
bskrle
Začela sem z jabolkolkom, korenje sem izpustila - slabe izkušnje od prej. Najraje ima čisto juho, pire - a čisto tekoč, frutke, kašice od Hippa.

(odgovor članu Lara28)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 1. poskus korenčka...
26.2.2007 21:36:59   
katerina
tudi naš se ob vsakem novem okusu pači. še vedno, pa je star skoraj 11 m. 

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 1. poskus korenčka...
26.2.2007 22:19:14   
Naja31
Ja, tega se pa full spomnim.
Korenček se je kuhal celo večnost, da se je posoda skoraj zažgala. Ko sem ga miksala, je bila cela kuhinja oranžna. Marko ga sploh ni hotel niti poskusiti, je vse ven spljuval, d aje bil še on ves oranžen. Res hudo user posted image  Saj potem ga je vzljubil  samo sem ugotovila, da ga kuhan korenček full zapira in ga še danes ne je pogosto.

(odgovor članu katerina)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 1. poskus korenčka...
26.2.2007 23:13:28   
eya
Ja, tudi naš se je ob vsaki novi hrani pri prvi žlici pačil user posted image

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 1. poskus korenčka...
27.2.2007 8:51:25   
maja81
Vsakega novega okusa se bo moral navadit. Naša se tudi prvih par žličk ob vsaki novi hrani pači.
Korenček pa mešaj s kakšnim krompirčkom. Za prvo GH pa bolje da poskusiš kakšno riževo žitno kašico, rižolino ali pa sadni kozarček (jabolček & banana, breska & jabolko). Naša je takoj začela... ama ama ama govorit in to že po prvih parih obrokih.


_____________________________

Pikica Lara Marie se je rodila 16.09.2006.

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: 1. poskus korenčka...
27.2.2007 12:14:32   
_andreja_
o.k sem mislila, da je moj že  navajen da korenčka se ne je (ker ga ati tudi neje). Sam upam da si ni zapomnil, da sem se mu smejala...če je bil pa tako smešen, ko se je pačiluser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

(odgovor članu maja81)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: 1. poskus korenčka...
27.2.2007 15:34:17   
geroni
user posted image  Moja princeska Ula pa se je nasmejala, ko smo danes prvič probali korenček in ga z veseljem pojedla - kakšni 2 žlici. Samo potem pa seveda še čez malo joškice - a je to o.k.? Ali ji ne bi smela dat? Kaj pravite?
Stari smo pa oz. jutri bomo pol leta in smo se do sedaj le dojili.

LP

(odgovor članu _andreja_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: 1. poskus korenčka...
27.2.2007 21:20:50   
eya
IZVIRNO SPOROČILO: geroni

Samo potem pa seveda še čez malo joškice - a je to o.k.? Ali ji ne bi smela dat? Kaj pravite?



Seveda je tako prav, da se čez še podoji, ker zaenkrat samo okuša hrano. Ko bo pa pojedla toliko, da ne bo več lačna po obroku goste hrane, bo pa tako sama odklonila dojenje.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu geroni)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: 1. poskus korenčka...
28.2.2007 11:03:35   
monika30
Tudi naš se je pačil, pa še stresel zraven user posted image .
Tudi jaz sem dojila še po hranjenju.

Lp.

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?