|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Sveži sokovi
5.2.2007 11:37:21   
maya28
Zanima me,če ima katera doma sokovnik in stiska otroku sveže sokove...Jaz sem sedaj začela, ker moja patronažna pravi, da je čas za gosto hrano, pa ima moja pupica šele 3 mesece, zato sem začela pripravljat sveže sokove in bom s kašicami počakala do 4m.
Kakšna izkušnja?
Hvala.

< Sporočilo je popravil wahoo -- 5.2.2007 12:06:48 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Sveži sokovi
5.2.2007 11:58:16   
SANDRA
Hello.....

Jaz sem tud nekje pri treh mesecih začela s sokovi ,ampak sem ji dala od frutka pa ji ni bilo nič......
Čudno se mi pa zdi da je patronažna rekla ,da je čas za gosto hrano pa ste stari šele tri mesece.....eni pravijo čim kasnej, pred četrtim sploh ne ....no ja če ji ne bo nič ji kar daj....zakaj pa ne.....jaz sem pri vsaki prej začela pa jim čisto nič ne manjka.....

< Sporočilo je popravil wahoo -- 5.2.2007 12:06:58 >

(odgovor članu maya28)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Sveži sokovi
5.2.2007 12:20:32   
pearl
Mi smo začeli z uvajanjem GH pri dopolnjenih 6 m, ker jo dojim.
Najprej sem ji dala vodo kuhanega kompota. S svežim sadjem pa pomoje  previdnost ni odveč, saj še nas včasih napenja.

Jaz sem začela šele pri njenih 3 m orng jest, prej sem se zaradi krčev pazla in ni mi žal.
Tale patronažna mi je pa malo čudna, pri nas je prišla šele okrog 4 m  in pol na obisk, da je povedala kak s prehrano.

(odgovor članu SANDRA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Sveži sokovi
5.2.2007 21:11:26   
eya
Jaz nimam sokovnika, sem pa na začetku uvajanja-pri 5,5 mesecih tudi začela s sokovi-tako, da sem sadje naribala na steklnmu strgalniku in sem mu potem ponudila sok po žličkah.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu pearl)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Sveži sokovi
24.2.2007 18:54:58   
happy mam
Ojla. Mi si tudi doma istiskamo sokece. Pri 4m smo zaceli s korenckom, zdaj pa mu dajem tudi jabolko, hrusko, marelico pa kupim od HIPPA.

_____________________________

Mi smo pa tako srečna družinica! Imamo namreč malega ŽAKA!

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Sveži sokovi
26.2.2007 10:45:47   
Baucka
Meni osebno se zdi pri 3 mesecih prehitro. Saj še bogi reveš sploh glave ne more držet pokonci in ne da bi lahko jedel. Če dojiš počakaj najmanj do 6 meseca. Mi smo začeli pri 6,5 in so bli krči, kaj šele pri 3. Po moje prebava še niti približno ni pripravljena na takšno hrano.

Ali hujša, da bi moral več kalorij dobit?

Jaz ne bi začela pred 6, pa če bi jedel adaptirano ali pa moje mleko. Je pa to tvoja odločitev.


_____________________________

Gremo veselo.

(odgovor članu happy mam)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Sveži sokovi
26.2.2007 13:13:10   
Anonimen
Valu sem dala pri skoraj 4 mesecih frutkov sok od jabolke in kamilice. Dva dni malo po žličkah in je pljuval potem pa je lepo pil. Ni bilo nobenih krčev. Drugače mu rajši dajem čaj (jabolčni od Hippa). Še vedno samo dojim. Če le lahko, probaj čimdlje (je ful boljš - cenovno in nasploh). V kratkem bom poskusila s kuhano jabolko, potem pa še s kašicami od Hippa, pa hruške in korenček... To bo še zanimivo. Sporočim kak bo šlo.

LP

(odgovor članu maya28)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Sveži sokovi
26.2.2007 19:51:31   
gaya




Midve sva stari 5 mesecev in sva začeli 2 dni nazaj z uvajanjem. Se pa še dojiva. Imam sokovnik in tudi po nasvetu patronažne sem začela s sveže stisnjemnimi sokovi. Zdaj mava sok jabolka in ga razredčim s prekuhano vodo(nasvet patronažne). Čez pr dni greva na hruško in potem tko naprej, ko bova obdelali vse sokove sadja in zelenjave bova začeli s kašicami. Mislim da približno okoli 6 meseca. Dam ji pa sok po žlički, da se navadi na žličko in sicer pred dojenjem okol 30-50 ml, več ne, da ne bi pol premalo pojedla user posted image .

Ampak meni se tudi zdi 3 mesece kar mal prekmalu. Odločitev je pa seveda tvoja.




_____________________________



30.09.2006 je v moje naročje prisvetila najsvetlejša zvezdica, obraz moje hčerke Gaje.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.




fantek
petrcaaa

Katero ime vam je bolj všeč?

ian (13%)

jan (31%)

primož (21%)

tim (35%)


Število vseh glasov: 94

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!