|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   1.pregled
5.5.2005 19:07:33   
LOKOmoTIvA
Abrazijo so mi (po 6t )naredili v KC v Ljubljani. Na odpustnici ni nic pisalo kdaj naj bi imela pregled, niti da naj bi ga sploh imela.
Zanima me kaj naj naredim? Naj se narocim?
Kaj pa ce sploh ne grem na pregled pa po 1.menstruaciji zacneva ponovno delat na :duda:? Je lahko kaj narobe, ce me ne pregledajo?

Hvala za odgovore.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   1.pregled
5.5.2005 19:15:54   
Anonimen
Po abraziji so mi rekli,naj grem na pregled po 3.tednih.Je bilo vse ok,in je G rekel,naj počakamo,3 menstruacije,oz.,dokler ne bo ciklus spet reden na 28 dni,kot je bil prej.
Meni se je vse takoj uskladilo,tako da sva po 3 mesecih spet poskusila in zdej nam manjka še čisto malo...
Jaz ti svetujem,da se naročiš in naj ti najprej G pove kako in kaj ,preden začneta delati na novem:duda:.
Veliko sreče!

(odgovor članu LOKOmoTIvA)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   1.pregled
5.5.2005 20:59:21   
puri
Jaz sem imela abrazijo v Ljubljani in so mi rekli naj grem na pregled k G čez 4 tedne!

Ko sem šla, mi je G rekla, da lahko začneva delat na:duda: kar takoj!

Pomojem je bolje, da se naročiš na pregled, da vidijo, če je vse vredu!
Drugače pa je ena M čisto dovolj, da počakata, potem pa akcija!

lp

(odgovor članu LOKOmoTIvA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   1.pregled
5.5.2005 21:06:57   
Anonimen
Meni je moja g. po ss. rekla, da je fajn počakat 1 menstruacijo. Po splavu lahko ostanejo na materničnih stenah ostanki celic. To menda imenujeo 'sneti'. Maternična stena se po prvi menstruaciji očisti in naj ne bi bilo nikakršnega problema z novo zanositvijo. Pregled pa mi je naredila cca. v drugem tednu po prvi menstruaciji. Mi je zmeri gušte naredila, ker je bilo vedno tik pred ovulacijo.

eno:rozica:zate in vedi, da te tam gori en :angel: čuva.

(odgovor članu LOKOmoTIvA)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   1.pregled
5.5.2005 21:28:22   
LOKOmoTIvA
Hvala vsem za odgovore...
Zdaj se moram le se odlocit ali naj grem pred prvo M ali po njej...

(odgovor članu LOKOmoTIvA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   1.pregled
5.5.2005 21:53:51   
LOKOmoTIvA
Se eno vprasanje.
Kdaj so vam po splavu sle joske "nazaj"..' :)-
Se vedno me bolijo in se vedno so malo povecane...

(odgovor članu LOKOmoTIvA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   1.pregled
5.5.2005 21:59:54   
Anonimen
Pri meni je bilo tako,da sploh nisem čutila,da je s pikico v trebuhu nekaj narobe.Nobene krvavitve,še vedno mi je bilo slabo,prsi sem imela napete...Potem pa šok,v 12t.
Ampak takoj po posegu,ko sem šla domov,nisem več čutila nobenih znakov.Ne slabosti,ne napetosti v prsih...Tako prazno sem se počutila.
Ti pa kar pokliči G,pa ti bojo povedali,ali prideš pred M ali potem.
Potem pa kar veselo na delo!

(odgovor članu LOKOmoTIvA)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   1.pregled
7.5.2005 11:00:56   
špelin@
Meni so na odpustnici napisali, naj grem na kontrolo k svojemu G čez 4 tedne. Torej sem šla tik pred M. Pregledal me je vaginalno in naredil UZ.

:rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu LOKOmoTIvA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   1.pregled
9.5.2005 10:45:42   
SOONka
A grem lahko na pregled 2 tedna po abraziji ali je prezgodaj? Hodim privatno, samoplacnisko, tako da se lahko narocim kadar hocem...

(odgovor članu LOKOmoTIvA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   1.pregled
9.5.2005 11:30:50   
špelin@
Po moje je prezgodaj - razen, če imaš kakšne težave :zmeden: Drugače je pa najbolje, da pokličeš in ti bodo znali svetovati ;)

:rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu LOKOmoTIvA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   1.pregled
9.5.2005 11:44:36   
SOONka
Nimam tezav, samo rada bi sla pred M, poleg tega grem naslednji teden na eno krajse potovanje...
Zakaj pa mislis, da je prezgodaj? Se se ne vidi dobro, ce je vse ok?
Ker slisala sem, da je ena zanosila se pred prvo M, kar pomeni da je imela odnos kaksna dva tedna po abraziji...
Tega sama sicer ne nameravam poceti- bom pocakala na 1 M, a me vseeno zanima..

...hvala za pomoc

(odgovor članu LOKOmoTIvA)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   1.pregled
9.5.2005 11:51:47   
emaa
lahko poskusiš iti na pregled, saj se verjetno vidi ali se lepo krči maternica, saj zato pa je pregled.
ja moja svakinja je zanosila, jaz pa lani nisem nič čakala po ss, sa mi ni noben nič povedal, sam nam še ni ratal do zdaj, nam bo pa kmalu.

(odgovor članu LOKOmoTIvA)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   1.pregled
9.5.2005 13:44:45   
SOONka
emamair, kako to mislis?
Nisi sla na pregled? A takoj po ss-ju sta z dragim sla v akcijo?

... saj meni tudi niso nekaj posebaj govorili, da moram na pregled, ampak sem tukaj zasledila, da so vse sle...

(odgovor članu LOKOmoTIvA)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   1.pregled
9.5.2005 14:22:30   
emaa
jaz sem sporočila, da ne rabim 1. pregleda v nosčenosti, pa mi je sestra odbrusla, pa drugič in telefon dol vrgla. me je G vprašala zakaj nisem prišla (sem se sama spucala), pa sem ji sestro zatožla, pa je rekla, da so problematične (ne vse, nelatere pa so :grrr:)

(odgovor članu LOKOmoTIvA)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
3 pogoste stvari, ki pri nosečnici povzroč...
Pretirano nekritično sprejemanje informacij v nosečnosti lahko vodi v razvoj tesnobe. Kako preprečiti, da se pojavi stra...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?