|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   1,5 meseca stara sovrazi voziček
7.5.2009 8:20:13   
bb27
kaj naj naredim? 1.55 meseca je stara in noče bit v vozičku..samo joka. Ne morem it nikamor z njo. Doma pa tudi nočem bit cel dan. Kaj kdaj to mine???!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 1,5 meseca stara sovrazi voziček
7.5.2009 8:39:14   
špelin@
Kot bi opisovala moja starejšo hči. V vozičku se je želela peljat brez dretja šele pri 4,5 mesecih, ko ji je moja mami "silom prilike" malo dvignila naslon, da je lahko videla naokoli - od takrat je prav uživala.

Bom pa zdajle povedala še eno pregrešno in "bad mama" idejo, ki pride v poštev, če ima tvoje dete dudko: lahko si nabaviš vetrovne kapljice ali kuminov sirup (načeloma proti, krčem, v praksi proti sitnobi), položiš user posted image v voziček, hop eno sladko kapljico na dudko, dudko v usta in šibaaaaaaaaaaj user posted image Ponoviš po potrebi.

Za vse, ki se boste spotaknile ob omenjeno: ja, to sem delala tudi sama user posted image in ne, moja mlajša hči nima zato nič okvarjenih zobk, ker je bila takrat še brezzoba. Tudi "krči" so potem čudežno ponehali. Še kakšni ugovori?

Ali pa nabavi sling oz. kaj podobnega, mogoče ji bo bolj odgovarjalo.

(odgovor članu bb27)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 1,5 meseca stara sovrazi voziček
7.5.2009 9:23:08   
Hope2
kaj pa čče ji je prevročče?. Si ne predstavljam, da bi 1,5 meseččnik žže vedel za svet okoli sebeuser posted image . Probaj mogočče šše z kako igraččo, ki igra, tiste, ko imajo za spanje, ko jim iz riti nitko potegneššuser posted image

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 7.5.2009 9:25:02 >

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 1,5 meseca stara sovrazi voziček
7.5.2009 9:23:21   
a.jda
Mi tud vetrovne  kapljice uporabljamo za pomiritev 2-mesečnega dojenčka in je super. Škoda da jih nisem mela že pri prvem dojenčku ki je toliko prejokal.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 1,5 meseca stara sovrazi voziček
7.5.2009 9:36:18   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: a.jda
Mi tud vetrovne  kapljice uporabljamo za pomiritev 2-mesečnega dojenčka in je super. Škoda da jih nisem mela že pri prvem dojenčku ki je toliko prejokal.

Oh, tudi jaz se s tem strinjam, koliko hudega bi mi bilo prihranjenega...
Je pa zanimivo, da sem za to finto izvedela, ko sem šla z mlajšo hčerjo na UZ kolkov in sem srečala na hodniku v zdr. domu našo zobozdravnico, ki se je ravno vrnila s porodniške. In mi je ona zaupala ta nasvet, ko je videla, kakšne borbe imam. Rekla je, da zobkom nič ne škodi, ker jih itak še nima, če bi jih imela, bi jih bilo pa treba res redno, temeljito in pogosto čistiti. Lahko si predstavjate, da je bila moja prva pot iz ZD v lekarno user posted image
In potem prvi res sproščujoč sprehod po parku - tega občutka olajšanja ne bom nikoli pozabila.

(odgovor članu a.jda)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 1,5 meseca stara sovrazi voziček
7.5.2009 9:53:21   
Pikica_82
Ja ja, tud mi ne gremo nikamor brez kuminovega sirupa user posted image  

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
7.5.2009 10:28:20   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu špelin@)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 1,5 meseca stara sovrazi voziček
7.5.2009 11:09:14   
slovenka
Naša se tudi ni rada vozila pri tej starosti, eni dojenčki so ves čas spali v vozičku, ona pa non stop huda v vozičku. Tako da sva se bolj malo vozile. Potem nekaj časa se je rada vozila, ko pa je začela kobacati, pa spet ne, bi kar ona sama hodila. Sicer hodiva na sprehode, a se malo pelje, malo pa bi jo morala nest - zato si najraje sosedovo 8 letno pupo s sabo vzamem na sprehod, da mi občasno voziček potiska user posted image Ali pa gresta z atijem kar brez vozička okrog, on je močnejši in je mali super user posted image

Ja, kapljice proti krčem smo pa tudi mi dajali običajno v vozičku. Namesto da bi ji dala po žlički, sem raje dajala po kapljicah na dudo user posted image


_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 1,5 meseca stara sovrazi voziček
7.5.2009 13:51:01   
pikapoka315
IZVIRNO SPOROČILO: a.jda

Mi tud vetrovne  kapljice uporabljamo za pomiritev 2-mesečnega dojenčka in je super. Škoda da jih nisem mela že pri prvem dojenčku ki je toliko prejokal.


nam so tudi fuuuuul pomagale (ko še ni imel zobk seveda)... sploh na sprehodih... in po pravici povedano me je bilo kar strah, kako se bo odvadil (ker je bil navajen zaspati tako, da je dobil kapljico na dudo in je potem mirno zadremal v vozičku)... pa smo se brez problema odvadili user posted image , ker so ga ful začele zanimati druge stavri v vozičku... v parih dneh smo brez kapljic mirno vozičkali naokrog...

(odgovor članu a.jda)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 1,5 meseca stara sovrazi voziček
7.5.2009 14:42:47   
glen
Naša zdaj že skoraj 5 letnica ni od rojstva dalje marala vozička,pa smo zamenjali ene  3-4 ker sem mislila da je mogoče razlog voziček pa ni blo nič boljeuser posted image
Tako da sem se sprijaznila in smo hodile ven v kak park pa sem jo mela v naročju,ko je pa zaspala pa je blo pol 2-3 ure o.k. v vozičku

(odgovor članu pikapoka315)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: 1,5 meseca stara sovrazi voziček
7.5.2009 14:44:15   
krfjolca
Mi smo tudi že pri prvem te kapljice pogruntali user posted image . Pri drugi sem jih nabavila že pred porodom in jih tudi povsod s sabo vzamem. user posted image

_____________________________

Anžetko Bosopetko in Sarica Košarica :D



(odgovor članu pikapoka315)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: 1,5 meseca stara sovrazi voziček
7.5.2009 16:23:00   
lidijajenko
ojla.

Mi smo imeli enak problem. Ugotovili smo da ji ne paše voziček, ker je imel trda mala kolesa in smo šli po makedamu ali kjer koli je pač bil pesek in ji ni pasalo da jo trese. Ko smo zamenjali voziček je blo kot da bi preklopil. Brez joka, nič. Prej tudi nikamor nismo prišli.

Samo pri nas ni imela dude tako da nismo probali z kapljicami.

lp

(odgovor članu krfjolca)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: 1,5 meseca stara sovrazi voziček
7.5.2009 20:56:28   
rija
moj je bil enak, pomagalo pa je edino to, da sem ga 3-4 vzela ven, ga poujčkala, da je zaspal pa hop nazaj in potem je mogoče zdržal kakšno uro.....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu bb27)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: 1,5 meseca stara sovrazi voziček
7.5.2009 21:55:10   
Najaa
Moji taprvi ni pomagalo nič, niti vetrovne kapljice, da bi jo pomirila. Šele ko sem jo začela kar v lupinici vozit na sprehode, je bila srečna. Tam okoli 2m.
Pri mlajši pa mi je patronažna rekla, da naj jo tud v voziček dajem na bok in je res pomagalo. Zgleda, ji tako zelo paše.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: 1,5 meseca stara sovrazi voziček
12.5.2009 14:22:09   
_andreja_
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: a.jda
Mi tud vetrovne  kapljice uporabljamo za pomiritev 2-mesečnega dojenčka in je super. Škoda da jih nisem mela že pri prvem dojenčku ki je toliko prejokal.

Oh, tudi jaz se s tem strinjam, koliko hudega bi mi bilo prihranjenega...
Je pa zanimivo, da sem za to finto izvedela, ko sem šla z mlajšo hčerjo na UZ kolkov in sem srečala na hodniku v zdr. domu našo zobozdravnico, ki se je ravno vrnila s porodniške. In mi je ona zaupala ta nasvet, ko je videla, kakšne borbe imam. Rekla je, da zobkom nič ne škodi, ker jih itak še nima, če bi jih imela, bi jih bilo pa treba res redno, temeljito in pogosto čistiti. Lahko si predstavjate, da je bila moja prva pot iz ZD v lekarno user posted image
In potem prvi res sproščujoč sprehod po parku - tega občutka olajšanja ne bom nikoli pozabila.
a te vetrovne kapljice prodajajo v vsaki lekarni??


_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: 1,5 meseca stara sovrazi voziček
13.5.2009 11:54:31   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: _andreja_

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: a.jda
Mi tud vetrovne  kapljice uporabljamo za pomiritev 2-mesečnega dojenčka in je super. Škoda da jih nisem mela že pri prvem dojenčku ki je toliko prejokal.

Oh, tudi jaz se s tem strinjam, koliko hudega bi mi bilo prihranjenega...
Je pa zanimivo, da sem za to finto izvedela, ko sem šla z mlajšo hčerjo na UZ kolkov in sem srečala na hodniku v zdr. domu našo zobozdravnico, ki se je ravno vrnila s porodniške. In mi je ona zaupala ta nasvet, ko je videla, kakšne borbe imam. Rekla je, da zobkom nič ne škodi, ker jih itak še nima, če bi jih imela, bi jih bilo pa treba res redno, temeljito in pogosto čistiti. Lahko si predstavjate, da je bila moja prva pot iz ZD v lekarno user posted image
In potem prvi res sproščujoč sprehod po parku - tega občutka olajšanja ne bom nikoli pozabila.
a te vetrovne kapljice prodajajo v vsaki lekarni??

ne,koroške lekarne jih imajo

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu _andreja_)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: 1,5 meseca stara sovrazi voziček
13.5.2009 15:32:42   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: _andreja_

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: a.jda
Mi tud vetrovne  kapljice uporabljamo za pomiritev 2-mesečnega dojenčka in je super. Škoda da jih nisem mela že pri prvem dojenčku ki je toliko prejokal.

Oh, tudi jaz se s tem strinjam, koliko hudega bi mi bilo prihranjenega...
Je pa zanimivo, da sem za to finto izvedela, ko sem šla z mlajšo hčerjo na UZ kolkov in sem srečala na hodniku v zdr. domu našo zobozdravnico, ki se je ravno vrnila s porodniške. In mi je ona zaupala ta nasvet, ko je videla, kakšne borbe imam. Rekla je, da zobkom nič ne škodi, ker jih itak še nima, če bi jih imela, bi jih bilo pa treba res redno, temeljito in pogosto čistiti. Lahko si predstavjate, da je bila moja prva pot iz ZD v lekarno user posted image
In potem prvi res sproščujoč sprehod po parku - tega občutka olajšanja ne bom nikoli pozabila.
a te vetrovne kapljice prodajajo v vsaki lekarni??

ne,koroške lekarne jih imajo

Koroške, ja.
Pa tudi Lekarna Sevnica ima svoje take kapljice.
Drugače pa je uporaben tudi kuminov sirup, ki ga dobiš v vsaki lekarni.


(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...
16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?