|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   1001. vgnezditvena
2.9.2006 6:55:39   
janapan
Kaj naj rečem. Do user posted image manjka 6 dni, ciklus na 28 dni, danes zjutraj pri brisanju opazila kar konkreten krvav izcedek...ampak res konkreten ne samo nekaj malega vodenega kot pišete druge....po mojem sem dobila m teden prezgodaj ; ))...na hlačkah drugače nič samop pri brisanju. Al pa je to to. zato vse tiste ki ste opazile vgnezditveno krvavitev je blo to malo majhen madežek al je bil to velik krvav madežek.....no saj bomo videli če ne prej čez en teden ko pride m. Znakov nimam prou nobenih razen tiste ki si jih sama domišljamuser posted image . LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 1001. vgnezditvena
2.9.2006 8:50:02   
sarica3
joj verjamem kako se zdele počutiš,user posted image
gotovo si vsa zmešana, vsaj jaz bila,
kar se vgnezd. krvavitve tiče vem samo, da je to lahko samo nek svetlo roza izcedek, lahko je tudi rjavkaste barve,
več ti bodo znale povedat tiste ki so jo imele.
pa srečnouser posted image ,
želim da vama je le uspelouser posted image

(odgovor članu janapan)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 1001. vgnezditvena
2.9.2006 8:54:59   
sarica3
pozabila sem ti napisat da do vgnez. krvav. pride 7-9 dni po ovulaciji-toliko časa rabi jajčece da se vgnezdi,
če si imela O tam okrog 25.8. je danes ravno 7 dni.
upanje ostajauser posted image

(odgovor članu sarica3)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 1001. vgnezditvena
2.9.2006 9:18:54   
janapan
sarica...
Ja mal semuser posted image , ker se mi zdi čudno da bi kar prvi mesec že zanosila. na splošno si mislim da itak ne morem bit noseča...pravim si ,,kolkim pa uspe prvič,,...no prou v sebi pa je tisti ? kaj pa če sem. in potem iščem neke znake. ne vem zanimivi so tej prvi občutki ko razmišljaš o tem al si al nisi. Midva ta mesec prvič poskušava oziroma ne paziva. Prej sva 5 let bila vedno 100% zaščitena najprej dve leti tabletke pol pa kondom in varni dnevi....no zdej pa sem jaz rekla pa naj bo...da vidimo če nas bo kaj presenetlo.
Ma ja mešani občutki res....saj nisem verjetno edina ki to občuti. V bistvu niti ne vem al sem noseča al ne(prej ne kot ja) ampak kar en tak lep občutek me obdaja.
Pred tem sem se vedno spraševala kdaj bom pripravljena na to da imam otroke...in ta občutek je po mojem ta....enostavno želim si bit mama.

Bomo vidli kaj bo s to krvavitvijo...zdej skor ni nič več....drugi teden v petek če ne bo m bom delala test...pa sporočim;)))
pa hvala za vse spodbude ; )

(odgovor članu sarica3)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 1001. vgnezditvena
2.9.2006 9:20:46   
Anonimen
ne vem.. upam da je!!! user posted image

je pa res, da najbrž tud ti tok gledaš na vse znake, da ni za nikamoruser posted image  ..ni tko??

tud men se je včeri pojavl neki čudnga.. taka sluz oz. žele v velikosti lešnika.. sem bla tud čist zmešana.. še nikol se mi ni to nardil!!

(odgovor članu sarica3)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 1001. vgnezditvena
2.9.2006 22:41:00   
N _ B
Sem ena od tistih, ki je je uspelo v prvem poskusu in sem imela vgnezditveno krvavitev, ki ni bila samo sluz, ampak tako kot si napisala, sveža kri pri brisanju.
Tako, da.....  čisto možno je, da si tudi ti ena izmed nas.user posted image

(odgovor članu janapan)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 1001. vgnezditvena
3.9.2006 18:30:28   
miny
N&B sem bila prav vesela tvojega sporočila. ker sem tudi jaz 7 dni po ovulaciji videla pri brisanju malo ampak čisto malo sveže krvi in to samo enkrat. pa nisem vedela kaj naj si mislim. Koliko krvi pa je bilo pri tebi?

lp

(odgovor članu N _ B)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?