|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   10 mesečnica postala cmera brez primera
20.10.2005 17:14:08   
Magi*
tako kot naslov pravi. meni se bo zmešalo od joka. samo pol metra stran stopim in že v tak jok, da solze tečejo v potokih. spanje čez dan je črtala z urnika - ta čas se rajši cmeri, cmeri se non stop in za vsako figo. prej je bila lepo zadovoljna, večinoma na tleh in se je znala tudi sama zabavat, sedaj pa samo roke k meni steguje in jok, jokuser posted image user posted image user posted image

nima ne vročine, prebava je v redu, nič takega se ji ni zgodilo, lahko sicer da so novi zobki, vendar do zdaj ni nikoli bilo tako hudo. ponoči pa lepo spiuser posted image

prosim pomagajte z nasveti.

crknjena Magi*

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 10 mesečnica postala cmera brez primera
20.10.2005 17:17:24   
kepa*
Ojej, Magi, sem se morala kr nasmehnit, ker sem skoraj enako zapisala na forumu Starši čvekamo. Pri nas je enako. Mali je postal ful tečen, sam jokcari in tečnari, sam nosil bi se, jaz pa cela nora.
Žal ti ne znam pomagat, ker tudi sama rabim nasvet. Upam, da imajo ti naši otročki samo kratkotrajno obdobje sitnarjenja.

_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 10 mesečnica postala cmera brez primera
20.10.2005 17:33:32   
Anonimen
a se je v tem času zgodila kakšna sprememba?
jo zebe? ji je vroče? kakšen nov človek pri vas doma?

(odgovor članu kepa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 10 mesečnica postala cmera brez primera
20.10.2005 18:19:52   
total
Žal smo tudi mi meli takšno obdobje in je sreči že minilo,bil je tud cmerav pa siten pa sam pri meni bi bil,kumaj sem se zvečer stuširala od njegauser posted image ,najhuje pa je bilo to da spolh ni hotu it atiju,katastrofa,sam vidu ga je že histeričen jok,se mi je že mešalo od tega,zdaj pa je kuluser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 10 mesečnica postala cmera brez primera
20.10.2005 19:14:36   
Sibil_
Pri nas je bilo tako nekje 3 mesece, od 9-12, pa še sedaj ni glih ok.user posted image
Kar tečnari brez vzroka, pa z njim moram bit v sobi itd.Zato sem tudi komaj čakala dan, ko je šel v vrtec.Zdaj imam vsaj kakšno uro mir in lahko kaj doma naredim, ker prej je bilo stanovanje v razsulu.
Nimam nasveta-potrpet bo treba...user posted image
LP,
Sibil

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 10 mesečnica postala cmera brez primera
20.10.2005 21:06:59   
sonjaka
Sicer ne vem kako je pri vas, vendar je bilo pri nas tako obdobje, ko se je začela plaziti pri 8. mesecih. Takrat je bilo neznosno - kot da imam kužka in ne otroka. Tudi na stranišče je prišla za mano, če pa sem se slučajno zaprla je bilo HURONSKO user posted image pred vrati in tolčenje po vratih (moža pa kot da ni bilo zraven)...user posted image je bila pa moja prebava bolj boga...
Takrat sem se namenoma umikala od nje, ko je prišel mož iz službe, vendar tudi to ni pomagalo. Samo da sem bila v istem prostoru, tudi če se nisem ukvarjala z njo. Zdaj pri 11. mesecih je to že skoraj izzvenelo (razen včasih, ko je res zaspana).
Sem brala, da imajo tako obdobje, ko postanejo bolj mobilni - kot nek obrambni mehanizem, da se ne oddalijo preveč od staršev in "postanejo plen za zveri". Ali je pa mogoče ugotovila, da sta ti in ona dve osebi in zdaj pogreša svojo polovicouser posted image  (ne vem sicer točno, kdaj se to zgodi).
Skratka, BO minilo. Lahko pa da jo res kaj matrajo zobki ali pa kdove kaj.
Če se prav spomnim je tudi ona takrat nehala spati čez dan. Me je kar groza, ker jo uvajam v vrtec in je sicer utrujena za znoret, ampak vzgojiteljice je ne morejo uspavat. Verjetno bo morala kar malo user posted image user posted image user posted image , potem se bo pa navadila. Močno upam.

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 10 mesečnica postala cmera brez primera
20.10.2005 21:46:02   
Magi*
samo, da nisem edina. mi je že lažje. ja, tudi pri nas je tole "mami" obdobje sovpadlo z plazenjem. mogoče je res to. prejle mi tudi zaspati ni hotela in je kot črv v spalni vreči po meni lezla. je pa tak corti, da mi en njen navihan nasmeh prežene vse tiste solze v pozabo.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu sonjaka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 10 mesečnica postala cmera brez primera
20.10.2005 22:41:25   
metka
Tut mi mamo eno tako  user posted image  user posted image user posted image  user posted image (cmerico) doma; začelo se je s plazenjem, sedaj se nadaljuje pri uvajanju v vrtec. Ne in ne stran od mami!!

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 10 mesečnica postala cmera brez primera
21.10.2005 9:33:09   
Naty*Taja
BRAVO MAMICE!!Otročki vas imajo NAJRAJE!!!
A ni to lepo!

(Ja, lahk je meni govorit, ko še nismo tam, bomo pa čez kaka dva, tri meseceuser posted image user posted image )

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu metka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 10 mesečnica postala cmera brez primera
21.10.2005 10:16:19   
NIN@
Tudi mi smo do nedavnega imeli pri hiši najbolj pridnega maleka!!!!!user posted image
zdaj pa se je v treh dneh spremenil vuser posted image  . Skoz neki narahlo joka cvili pa sto na uro je cmerav. Nimam pojma kaj mu je mogoče so res zobki, bomo vidli če bo tečnoba popustila!!!!!

lp
nin@

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Datumi izplačil socialnih transferjev za l...
Povezavo na tale članek si shranite med priljubljene, da boste imeli pomembne datume izplačil socialnih transferjev za p...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?