|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   13m izpljune vse koščke???!!
6.1.2009 17:08:46   
bina30
Pozdrav!
Moj Žiga je star 13m in ima 8 zobkov. Pred 3,4 meseci je lepo jedel kruh, žemljice, meso, krompir, se pravi, zgrizel ali zmlel je večje koščke. Sedaj pa naenkrat vse ven pljuva ali si celo z prstki z jezička pobira. Lepo ga navajamo, tako da vsako jutro skupaj sedimo za mizo in jemo zajtrk, torej mu dajem kruh za jest, pa ga meče ven, vsakič mu dam kaj v rokico za grickat, pa meče ven, zvečer enako...
Drugače pridno je razne linote, polento, gris...samo animirati ga moramo. Je to pri vas tudi bilo tako? je to tudi samo faza? Morate vašim tudi skozi nekaj kazati med hrano?
Hvala za odgovore!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 13m izpljune vse koščke???!!
8.1.2009 20:17:59   
ThinkPink
Mogoče pa je res samo faza ali pa mu raste kak nov zobek, pa ga boli, če kaj preveč pristiska nanj.

Drugače pa tudi našo več ali manj animiramo ob hranjenju. Prvih nekaj žličk poje z veseljem, potem pa ne odpre več ust in postane tečna, dokler je ne zamotimo, npr. ji damo kakšno igračko ipd, potem pa spet lepo usta odpira. Čeprav nisem zagovornik animacije med hrano (več mi je že svetovalo, naj to preneham, ker bo samo še slabše), ampak če hočem, da kaj poje, pač uporabim to metodo.

(odgovor članu bina30)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 13m izpljune vse koščke???!!
8.1.2009 20:33:53   
Tisana
IZVIRNO SPOROČILO: ThinkPink

Mogoče pa je res samo faza ali pa mu raste kak nov zobek, pa ga boli, če kaj preveč pristiska nanj.
Se popolnoma strinjam. To je samo faza ali pa ga kaj matra.
Drugače pa tudi našo več ali manj animiramo ob hranjenju. Prvih nekaj žličk poje z veseljem, potem pa ne odpre več ust in postane tečna, dokler je ne zamotimo, npr. ji damo kakšno igračko ipd, potem pa spet lepo usta odpira. Čeprav nisem zagovornik animacije med hrano (več mi je že svetovalo, naj to preneham, ker bo samo še slabše), ampak če hočem, da kaj poje, pač uporabim to metodo.
 Pri nas je enako, samo da je roka v igri. Animacijo oz. igranje pri hranjenju pa nam je svetovala psihologinja. Pred tem sem bila tudi jaz absolutno proti temu (ko se jé, se jé - to je bilo moje načelo).[/align]



< Sporočilo je popravil Tisana -- 8.1.2009 20:34:55 >


_____________________________

V mladosti zamujenih norosti ne more nadomestiti vsa modrost starosti. (Bertrand Russel)

(odgovor članu ThinkPink)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 13m izpljune vse koščke???!!
8.1.2009 22:57:01   
kaya2007
naša tudi ni jedla koščkov pri teh mesecih (in še kasneje), potem pa kar naenkrat ni hotela več pasiranega in je začela normalno jesti.
animiriamo jo pa tudi mi, naj psihologi kar pametujejo, ampak če je otrok neješč in ob knjigici vsaj kaj poje, se mi zdi to čisto ok način.

(odgovor članu Tisana)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 13m izpljune vse koščke???!!
9.1.2009 11:32:49   
Tisana
IZVIRNO SPOROČILO: kaya2007

animiriamo jo pa tudi mi, naj psihologi kar pametujejo, ampak če je otrok neješč in ob knjigici vsaj kaj poje, se mi zdi to čisto ok način.
 Nam je pa ravno psihologinja svetovala igro in animiranje med hranjenjem.

_____________________________

V mladosti zamujenih norosti ne more nadomestiti vsa modrost starosti. (Bertrand Russel)

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 13m izpljune vse koščke???!!
9.1.2009 16:42:04   
kaya2007
IZVIRNO SPOROČILO: Tisana

IZVIRNO SPOROČILO: kaya2007

animiriamo jo pa tudi mi, naj psihologi kar pametujejo, ampak če je otrok neješč in ob knjigici vsaj kaj poje, se mi zdi to čisto ok način.
 Nam je pa ravno psihologinja svetovala igro in animiranje med hranjenjem.


dokaz več, da je najbolje delati po lastnem občutku, ne pa za sveto jemati vse kar ti nekdo reče.

(odgovor članu Tisana)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
9.1.2009 17:49:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kaya2007)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
Zakaj starši poljubljajo svoje otroke na u...
Odgovornost staršev je, da otroku pokažejo pomembnost poljuba. Poljub je dejanje, s katerim pokažemo, da nekoga ljubimo,...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?