|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   noče piti mleka
7.12.2008 18:54:42   
tasi81
Pozdravljene!
Prosim pomagajte. Moj enoletni sine sploh noče piti mleka, niti kakava mu ne spravim po grlu. Včasih se me usmili in poje kakšno skuto ali jogurt, ampak to ni to. Kaj naj storim da bi ga pripravila do tega da bi pil mleko. A je lahko velik narobe če ne dobi mleka? Naj še to dodam, da on če se odloči da ne bo, ne bo, vse leti po zraku.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: noče piti mleka
7.12.2008 19:11:48   
Petr_a
V marsikaterih izdelkih je mleko,dodajađš ga tudi pireju in ostali hrani kajne
Tako da je zadosti

(odgovor članu tasi81)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: noče piti mleka
7.12.2008 19:17:21   
*tajda*
Tud moj noče piti mleka,važno je da dobi tri mlečne obroke na dan.Mi rešujemo problem stem,da zvečer in zjutraj dobi jogurt ali skuto,čez dan pa kakšen sirni namaz ali pa sir narezan.Včasih tudi puding.Moj otrok ne mara tudi raznih rižolinov in čokolinov,polente videt noče...

(odgovor članu Petr_a)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: noče piti mleka
7.12.2008 19:18:33   
*tajda*
Je bil pa par dni že tud čisto brez mlečnih izdelkov ker mi ni hotel niti žličke pojest in je jedel samo sadje in zelenjavouser posted image Vse kar je bilo mlečnega mu je šlo kar na bruhanje.

(odgovor članu *tajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: noče piti mleka
7.12.2008 20:49:01   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: *tajda*

Je bil pa par dni že tud čisto brez mlečnih izdelkov ker mi ni hotel niti žličke pojest in je jedel samo sadje in zelenjavouser posted image Vse kar je bilo mlečnega mu je šlo kar na bruhanje.


Meni gre tudi ob mleku oz. mlečnih izdelkih na bruhanje. Kakav še nekako popijem, pa kakšen sadni jogurt vsak toliko časa tudi pojem. Ampak to je pa vse. Ne maram mleka in mlečnih izdelkov. Zdaj je jasno zakaj, imam intoleranco na laktozo in ponavadi tisti, ki jo imajo ne marajo mlečnih izdelkov. Zato pa jem kalcijeve tablete. Aja pa sojino mleko mu poskusi ponudit.

(odgovor članu *tajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: noče piti mleka
7.12.2008 20:50:13   
country
Mogoče pa je problem v vrsti mleka?

Pa ne mislim na procent maščobe. Pri nas imamo domače mleko. Ko ga je enkrat zmanjkalo sem ji gres skuhala na alpskem, pa ga ni marala. Okus je drugačen.

Ne vem, če imaš možnost poskusiti ravno z domačim, mogoče pa vseeno s kakim drugim. Tudi Hoferjev je drugačen od LM.

In Res je to, kar je napisala Petr_a: marsikje je mleko zraven.

(odgovor članu *tajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: noče piti mleka
8.12.2008 8:31:34   
Hans
Tudi mi imamo podoben problem, od enega leta naprej noče mleka in mlečnih izdelkov. Sem celo paniko zaganjala zaradi tega, pa me je pediater potolažil, da nekaterim otrokom mleko do tretjega leta v želodčku ne paše, zaradi nekega encima, in ga zato odklanjamo. Sedej pripravljamo gres, corn flakes, šmorn, palačinke, pire...z veliko muko popije tudi nekaj žličk kakava, pa v vrtcu imamo super vzgojiteljico, ki se zelo trudi pri prehrani.    

_____________________________

Nikoli ne obupajte! Če vam ne uspe v prvo, bo mogoče v drugo ali pa v tretjo! UPAJTE !

(odgovor članu country)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: noče piti mleka
8.12.2008 10:41:52   
ribica.
tudi naša prvorojena ni pila nič mleka od 11 ,eseca dalje, ko sem jo negala dojit. Ponovno ga je vzljubila šele pri treh letih.

(odgovor članu Hans)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: noče piti mleka
8.12.2008 10:43:08   
ribica.
joj, sem se zatipkala, pa saj ste me razumeli. Pa še to, z njo je vse ok, eni pač mleka ne marajo. jaz se nisem obremenjevala.

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: noče piti mleka
8.12.2008 11:11:05   
uursa
Pri nas sta oba-sin in hči- pila mleko dokler sta imela flaško.Po tem ni ne en ne drugi spil deci mleka.Hči pri 14. letih pije sicer kakav,poje kakšno skuto,sin pa pa pri skoraj 5. poje mlečno edino v vrtcu-pa še to je bilo potrebno kar nekaj časa,da je probal,doma pa kakšno sadno skuto.

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: noče piti mleka
8.12.2008 11:17:38   
*tajda*
IZVIRNO SPOROČILO: Lianna

IZVIRNO SPOROČILO: *tajda*

Je bil pa par dni že tud čisto brez mlečnih izdelkov ker mi ni hotel niti žličke pojest in je jedel samo sadje in zelenjavouser posted image Vse kar je bilo mlečnega mu je šlo kar na bruhanje.


Meni gre tudi ob mleku oz. mlečnih izdelkih na bruhanje. Kakav še nekako popijem, pa kakšen sadni jogurt vsak toliko časa tudi pojem. Ampak to je pa vse. Ne maram mleka in mlečnih izdelkov. Zdaj je jasno zakaj, imam intoleranco na laktozo in ponavadi tisti, ki jo imajo ne marajo mlečnih izdelkov. Zato pa jem kalcijeve tablete. Aja pa sojino mleko mu poskusi ponudit.


Moj user posted image  ni hotel jesti mlečnih izdelkov samo par dni,zdaj jih je.Mleko pa odklanja,tako da pomoje ni to vzrok.Soje se pa izogibamo na kilometre.

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: noče piti mleka
10.12.2008 8:05:27   
Anonimen
tudi moj ne pije mleka od kar sva se nehala dojiti. edino kar poje mlečnega je kak čokolino(ali kaj podobnega)za večerjo. drugače pa je tudi ostalo hrano, ki je pripravljena z mlekom(pire,...) samo mleko pa ni šans, smo probali tudi kakav ali sladkano in noče niti probat. edino moj ga včasih naheca, da zraven njega kak požirek naredi to je pa tudi vse.
sicer pa tudi sama ne pijem mleka, moj pa ga naravnost obožuje. pač smo si različniuser posted image

(odgovor članu *tajda*)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: noče piti mleka
6.1.2009 14:11:28   
Kontrakarambolšrauf
Še ena takšna katere otrok ne mara piti mleka od nekje prvega RD. Čim pa začuti v ustih mleko (da mu poskušam naliti v kozarček mleko namesto čaja ali soka, bo nagnil in čim bo začutil da je mleko je konec, niti ust več ne odpre). na srečo pa ima rad puding, jogurt, skute......tako da kompenziram na ta način.

_____________________________

Exkontrakarambolmatica.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: noče piti mleka
9.1.2009 22:09:24   
janca
Tudi naš mali ne pije mleka in ne je mlečnih izdelkov pa ni nič narobe z njim. Tudi jst sem vprašala pediatra, če je to kaj narobe in še celo prosila sem, če mu pregledajo kri itd. da me je res prepričal, da pač ni to nič kritičnega. Tko, da ne se sekirat to ni nič narobe. Je pa zoprno s pripravo zajtrkov. 

(odgovor članu tasi81)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: noče piti mleka
11.1.2009 9:30:40   
botrca
Kuhaj mu mlečne stvari gris, polento, riž na mleku... Ali pa probaj kupit kako kašico.  

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu janca)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: noče piti mleka
12.1.2009 10:24:10   
Naomi
nic hudega, tudi nas skorc odkar se je nehal dojiti ne zauzije samega mleka skoraj nic, mogoce dva deci na teden, po zlicki zraven zajtrka ali vecerje...ga pa konzumira v gresu, mlecnem rizu in s polento. In od 13 meseca, ko se je nehal dojiti, se mu nikjer ne vidi da ne eksa mleka ;)))

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
40 otroških laži, ki jim starši vedno nase...
So laži, ki so skupne vsem otrokom, ne glede na njihovo starost in tem lažem starši tudi največkrat nasedemo. Preverite,...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?