|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   15. oktober - prižgimo svečke
13.10.2009 20:35:22   
Jančika_
Društvo Solzice sporoča:

15.10. je svetovni dan otrok, ki so umrli med nosečnostjo ali kmalu po rojstvu. Od letos naprej smo se pridružili tudi mi.  

Ob 19.00 zvečer bomo prižgali svečke za vse naše otroke, ki bi jih morali držati v naročju, jim brati pravljice ...
Veseli bomo vsake moralne podpore, vsake prižgane svečke za naše otroke.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 15. oktober - prižgimo svečke
13.10.2009 20:38:09   
Čebel@
jaz na srečo nimam nobenga  user posted image ,ampak bom prižgala svečko za vse ostale mamice in njihove angelčke

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 15. oktober - prižgimo svečke
13.10.2009 20:53:55   
čmrgelj
se pridružujem, kje pa prižigate svečke na ta dan, kar doma al kje drugje

_____________________________

Nasmeh in prijazna beseda sta nevidno orožje dobrega,
ki razoroži še tako nedostopno osebo. Lepota je v drobnih
stvareh in majhnih pozornostih. In ko boš drugim polepšala
dan, bo tudi tvoj dan postal povsem nekaj drugega,

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 15. oktober - prižgimo svečke
13.10.2009 21:25:06   
Najaa
Bom prižgala. user posted image

čmrgelj, dovolj bo ena majhna čajna svečka doma na kakšni polici. user posted image

(odgovor članu čmrgelj)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 15. oktober - prižgimo svečke
14.10.2009 8:21:47   
Bojana82
Tudi jaz jo bom prižgala user posted image .......

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 15. oktober - prižgimo svečke
14.10.2009 12:26:36   
nadka30
hay
jaz mo svečko prižgalaza mojo pikicouser posted image ki sem jo izgubil pred dobrim tednomuser posted image user posted image
lpuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Bojana82)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 15. oktober - prižgimo svečke
14.10.2009 12:31:15   
špelin@
Ganjena sem, da je zdaj to uradno tudi pri nas. Hvala, Solzice user posted image user posted image user posted image

Prižgala bom svečko, kot jih prižigam na ta dan že od l. 2004 naprej.
In nosila bom spominski trak.

user posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 15. oktober - prižgimo svečke
15.10.2009 23:12:29   
Sonrisa
Svečke so ugasnile, jaz pa sem v mislih še vedno z malimi angelčki. Izguba otroka je zame nepredstavljiva in občudujem vse tiste, ki ste dale to skozi in ste preživele. user posted image
Ob tej usodi pa mi že dva dni dobesedno lijejo solze: http://www.youtube.com/watch?v=EyBldhBqQ9Y&feature=fvw ... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 15. oktober - prižgimo svečke
16.10.2009 8:35:37   
detelja
svečke so ugasnile...spomini, bolečine, vprašanja zakaj itd...so ostala...

spomnimo se na svoje angelčke vsak dan, ne le 15.10....

...vsak dan se sprašujem zakaj, se bila jaz kriva, kaj se dogaja z mojim angelčkom, zakaj ga nisem mogla roditi...zakaj????...


_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu Sonrisa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 15. oktober - prižgimo svečke
16.10.2009 8:47:58   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: detelja

svečke so ugasnile...spomini, bolečine, vprašanja zakaj itd...so ostala...

spomnimo se na svoje angelčke vsak dan, ne le 15.10....
Tako kot ti, vedi, da se spominjamo, vsak dan znova user posted image

...vsak dan se sprašujem zakaj, se bila jaz kriva, kaj se dogaja z mojim angelčkom, zakaj ga nisem mogla roditi...zakaj????...
Vse dobro ti želim user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Včasih odgovora na zakaj enostavno ne dobimo, ostane pa nam ogromno ljubezni v srcu, ki lahko premaga bolečino, če si le dopustimo to.


(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: 15. oktober - prižgimo svečke
16.10.2009 12:21:33   
soncek_25
Tudi jaz sem včeraj prižgala 2 svečki za moja 2user posted image . Tudi jaz se vsak dan spomnem nanju in razmišljam kako lepo bi bilo, če bi bil pri meni, da bi ga imela v naročju in ga stisnila k sebi. eden bi bil danes star 1 mesec, ta drugi pa bi bil 12 tednov v trebuščku. Hudo je res, težko se je sprijaznit z izgubo tako težko pričakovanega otročka. Ko sem gledala svečki, so mi solze kar tekle in tekle in tekle, pa ne samo zaradi mene same in mojih dveh angelčkov, ampak za vse vas, ki ste se soočile z izgubo med nosečnostjo in za vse tiste, ki so morale to doživet kasneje. Nikoli si nisem mislila, da bom to doživela, niti kako lahko boli. Še vedno se sestavljam, zelo počasi, ampak bo, počasi se bom tudi jaz sprijaznila s tem, kar je bilo in se pobrala ter pridobila novo upanje za naprej, da pa enkrat bo pa le vse v redu. Počutim se nekako izdano od življenja in samo, ampak imam pa dve svetli zvezdici na nebu, ki me bosta spremljali za vedno!!!!
Vsem vam želim veliko optimizma in volje in vem da NAM bo USPELO!!!!

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?