|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   18 mesecev-še vedno rabi voziček?
2.12.2006 12:34:50   
suzy007
Ne vem kaj naredit. Moja mama je pripravljena kupiti tamali nov voziček, pa ne vem, če se splača, ker ima že 18 mesecev. Star je res že zguncan. Sem namreč že dobila starega.  Zdaj bi kupila športnega, imajo ravnokar v akciji v Arielu in Baby centru. Ta v Arielu se mi zdi boljši. Kaj naredit?
Rabim hiter odgovor, ker če ga bi kupila, bom morala pohiteti, ker drugače ga bodo prodali. Je namreč kar ugodna cena - 9.500,00 sit.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 18 mesecev-še vedno rabi voziček?
2.12.2006 12:41:45   
eva1
Moj bo star 21 mesecev pa še kakšne 4 mesece na uporabljamo več vozička-tudi za daljše sprehode ne, ker mali lepo hodi-je pa pomoje odvisno od otroka(če želi hodit) in staršev(nekateri raje vidijo da sedijo v vozu in ne skačejo okoli)! Mi smo kupili marelo pri 1 letu, pa je kot nova-čaka na drugega!

(odgovor članu suzy007)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 18 mesecev-še vedno rabi voziček?
2.12.2006 12:41:46   
Anonimen
Ja, mi smo ga pri tej strosti še zelo veliko rabili. Sploh fajn za v trgovino, za sprehode...ko se je utrudil..... Mi smo ga aktivno rabili približno do 28 meseca. Zdajle kakšna 2 meseca, kar ne vzamemo več vozička za po nakupih...

Pa za teh 9 tisoč...se mi zdi, da je ok cena....tako da....jaz bi ga vzela.

(odgovor članu suzy007)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 18 mesecev-še vedno rabi voziček?
2.12.2006 13:03:01   
Mojca P.
Mi ga nismo rabili od 16 meseca...od takrat  je cakal na Jaka.
Preceni, pac...odvisno koliko se se zdaj vozite.?..in ce bo mogoce star vozek vsaj nekja casa se zdrazal...drugace se mi pa zdi pametno navajat na hojo (kljub temu, da je za starse vozek bolj prakticen)...nas je pri 2 letih vsak dan prehodil 2-3 km (na morju)..zvecer pa spal, ko sususer posted image ! V glavnem, tudi brez vozeka zmorejo it na daljsi sprehod...v vtrgovii ga pa tako da sv shoping vozek!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 18 mesecev-še vedno rabi voziček?
2.12.2006 13:55:02   
frutka_
Moj mali bo dec. star 2 in pol in še ga uporabljamo. Ne za sprehode ampak za prevoz do jaslic. Do jasli imava peš dobrih 20minut tako da ga zjutraj nabašem noter in greva. Sicer ga ne potrebujeva več. Na sprehodih vozi tricikel ali laufa...jaz pa za njim.
Oceni svojo situacijo. Če si pretežno peš, tako kot midva in moraš v trgovino po nakupih peš, brez avta, potem bi ga jaz ziher kupila. Sicer pa se mi cena 9tisoč niti ne zdi tako grozno visoka. Še vedno ga lahko prodaš ali pa šparaš za nadaljne rodove.
Amapk mene ne poslušaj, ker sem nora na vozeke tako da imam srečo, da se mali rad vozi. Ne vem kako bi zgledala  zjutraj peš na poti v službo...najbrž bi bila živčna razvalina!user posted image

(odgovor članu suzy007)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 18 mesecev-še vedno rabi voziček?
2.12.2006 17:03:45   
asso
Mi vozička nimamo v uporabi od 15 mesecev, če ne še prej.

Sedaj je v njem tadruga user posted image .

Če vidiš, da ga veliko uporabljate nabavi, če vidiš pa da vedno manj, je najbrž nesmiselno...

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 18 mesecev-še vedno rabi voziček?
2.12.2006 17:10:39   
Mojca P.
Ne pozabi tudi, da bos zagotvo cez zimo z vozekom precej manj zunaj, kot spomladi, jeseni ali poleti...spomladi bo pa mali res ze precej vecji in bo tricikel ze aktualen (pa vzames tistega za porivat) ali pa kaksen poganjalec....v glavenem nekja za energijo kurituser posted image ..sploh se mi pri tej starosti to zdijo boljse nalozbe, kot vozek.

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 18 mesecev-še vedno rabi voziček?
2.12.2006 18:05:30   
Anonimen
moja tastarejša je stara 28 mescov pa se še vedno zelo rada vozi. sploh če vidi tamalo v vozu hoče it še ona. tako da imamo dva in je super. js bi ga na tvojem mestu kupila če se tamau rad vozi

(odgovor članu Mojca P.)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 18 mesecev-še vedno rabi voziček?
2.12.2006 18:55:05   
lojzika
Naš je star 18 pa ga že dolgo ne uporabljamo več, čeprav sem si zelo želela kupit zappa

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 18 mesecev-še vedno rabi voziček?
2.12.2006 20:36:39   
bskrle
Kupi ga. Razen če otrok izrazito rad sam hodi.
Še vedno ga boš lahko prodala.

(odgovor članu lojzika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: 18 mesecev-še vedno rabi voziček?
2.12.2006 20:39:12   
PBJ
Moj je star 16 mesecev, pa vozička že 3 mesece ne uporabljamo več . Ni potrebe. Ko greva na sprehod pešačiva, me lepo drži za roke in hodi, v trgovinah je pa v nakupovalnem vozičku, od koder ima lepši razgleduser posted image .



_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu suzy007)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: 18 mesecev-še vedno rabi voziček?
2.12.2006 20:55:30   
Naja31
To pa sama najbolje veš koliko se še vozi z vozičkom.
Moj sinko šele zdaj resnično sedi v vozičku, pa je star že 20 mesecev. Dokler ni shodil, se z njim sploh ni hotel peljati. Na sprehod skoraj vedno vzamem voziček  s sabo ker se slej ko prej zmatra in noče več hoditi. Pa tudi fajn mi je, če hodiva kje bo cesti, da lepo sedi v vozičku. Ko sva na "varnem" kjer ni avtov, pa ga dam ven in potem on teče. Ali pa sam poriva voziček.
Ni pa šans, da bi lepo hodil on meni in me držal za roko, mora vedno po svoje. Zato tudi, tam kjer je cesta, raje vidim, da je v vozičku.



(odgovor članu PBJ)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: 18 mesecev-še vedno rabi voziček?
2.12.2006 21:04:06   
eya
Če se še rad vozi, naj ga kupi, saj je res ugodna cena. Pa če bo mogoče še dobil kdaj bratca ali sestrico, vam bo tudi še prav prišel. user posted image

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   [Brisano sporočilo]
2.12.2006 21:10:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu eya)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?