|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   19.7. bi bil star 3 leta
22.7.2005 5:33:59   
buča
moj fantek mali..če mi ga nebi angeli vzeli.Takrat sem imela rok.Ko bi moji sodelavci šli na kolektivni dopust..kako zelo sem si želela preživeti počitnice v najlepšem hotelu na svetu-porodnišnici.Mi ga je pa nek čuden,temačen februarski dan vzel.Ko mi je že brcal in so vsi vedeli,da še eno srce utripa pod mojim...podobe,kako se preteguje na UZ,ne bom pozabila.Še G je rekla,kako lep otroček da bo.Ne morem napisat kako ga imam vseeno rada.Slikice iz UZ so mi zelo dragocene,čeprav njega pa kar ni...Takrat sem pesem od Marte Zore vzela za svojo in jo pojem,ko sem žalostna in ko HOČEM jokati.(še si tu,z menoj pri meni boš ostal,nisem sama a svojo dušo sebe si mi dal...bil si bel galeb v kapljo tihe solze ujet....)
Žalostna sem in BUŠKO;RADA TE IMAM!
........................:rozica:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   19.7. bi bil star 3 leta
22.7.2005 5:38:26   
Anonimen
Lep pozdrav! :rozica::rozica::rozica:

Ob takšnih dogodkih mi stopijo solze v oči...
Moje sožalje, Buča... :rozica::rozica::rozica:
Kljub vsemu ti bom ponovila tisto, kar že veš - čuvajo ga :angel: in on kot :angel: čuva tebe...

:rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu buča)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   19.7. bi bil star 3 leta
22.7.2005 6:11:30   
CUKRČEK
Verjamem, da ti je hudo, saj je hudo tudi meni, pa vaju sploh ne poznam. Sigurno mi je lepo med :angel:

(odgovor članu buča)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   19.7. bi bil star 3 leta
22.7.2005 6:58:51   
srki
Kako žalostno ! :(( Sočustvujem s tabo, ko sem to brala, se mi je naježila koža, imela sem čisto solzne učke. Se strinjam z ostalimi, da mu je lepo med :angel: in da te tudi on nekje čuva in bo vedno s tabo in ti z njim.

(odgovor članu buča)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   19.7. bi bil star 3 leta
22.7.2005 12:32:22   
anajmad
Draga moja buča!
Te čisto razumem,kako ti je,ker sem lani tudi to skozi dala in me vedno bolj stiska pri srcu,ker se bliža ta 16.avgust.Kaj naj ti rečem,hudo ti bo celo življenje,nikoli ga ne boš pozabila,pa čeprav imaš tako lepo punčko doma.Tudi jaz ima mojo pužo,toda ta moj sinček bo ostal zmeraj v mojem srcu.Iskreno sožalje,čeprav je že toliko časa od tega,a v mislih mu želim,da čuva tebe in tvojo družino.Saj :angel:so zato,da nas čuvajo,sploh pa ti naši.
en lp:morje:D.

(odgovor članu buča)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   19.7. bi bil star 3 leta
22.7.2005 17:52:56   
Anitka
Drži se draga buča in verjamem, da te tvoj :angel: spremlja na tvojih poteh.

:rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu buča)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   19.7. bi bil star 3 leta
22.7.2005 18:17:35   
LARIKA
joj buča, veš kolk mi je hudo ko sem tvoj post prebrala, upam da ga boš vedno imela rada in nosila v svojem srčku.

(odgovor članu buča)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   19.7. bi bil star 3 leta
29.7.2005 22:18:44   
Lauri mauri
Tudi meni se je naježila koža in solze stopile v oči, pa sem se spomnila svojih dveh :modri: in iz najsrečnejših trenutkov so po 7. tednih postali najnesrečnejši. Kako se ti lahko življenje v enem samem trenutku, ko izveš, totalno obrne na glavo. V takih trenutkih te gor drži samo :duda: 9nebesa, ki ga na srečo imava!

Lepe misli za tvojega :angel:!

(odgovor članu buča)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 19.7. bi bil star 3 leta
7.11.2005 16:49:50   
MojaMama
Jokam. Tudi jaz sem zgubila svoje Sonce.

(odgovor članu Lauri mauri)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 19.7. bi bil star 3 leta
8.11.2005 19:57:25   
UOBERC
V mojih očeh so solze. Solze žalosti, ko berem to zgodbo. Zelo zelo mi je žal, da se ti je to zgodilo.  Še bolj imaj rada imej tiste, ki jih imaš okoli sebe. Bogica si rožica. user posted image

NASMEHNI SE NEKDO TE IMA RAD!!!

(odgovor članu MojaMama)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: 19.7. bi bil star 3 leta
13.11.2005 19:10:48   
srček klavdy
oj!!!
ne bom rekla življenja je konec ampak nočet te prizadeti.....verjemi da boš imela novega otroka a na žalost te bo ta spominjal na svojega malega angelčka!!!!!!!!!
če bi rekla da te razumem bi ti lagala saj če izgubiš svoje dete ,ki raste in se razvija pod tvojim srčkom vidiš in čutiš praznino samo ti!!!!!!!niti mama,brat,sestra in celo fant/mož ne čuti globoko praznino ,ki jo boš stežka pozabila!!!!!!!!!
škoda da sploh obstaja beseda"splav"!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu UOBERC)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: 19.7. bi bil star 3 leta
5.1.2006 21:57:08   
HuAnita
Uboga buča in tvoje lepo detece! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu srček klavdy)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: 19.7. bi bil star 3 leta
13.1.2006 13:57:49   
ana*
Hudo mi je zate, draga B. Verjemi, da vem, kaj je to bolečina. Svojo zgodbo sem napisala v odgovor na: "moji pikici ne bije več srček".
Jutri bo dva meseca odkar mi je umrla moja hčerkica. In vem, da je to najhujša bolečina, ki jo človek premore. Nikoli v življenju si ne predstavljaš, da boš pokopal svojega otroka.
Pa vendar je nekako treba verjeti, da je bila taka božja volja in pogumno stopati naprej. Kolikokrat si želim, da bi bilo spet vse enako kot prej. Pa vem, da nikoli več ne bo.
Jutri bom klečala pri grobku moje punčke in samo jokala.
Potem bom odšla domov in se posvetila mojemu drugemu sončku, mojemu 21 mesečnemu sinčku, ki mi vsak dan srce napolnjuje z radostjo in ljubeznijo. Otroci so res največje bogastvo, zaradi njih pa tudi največ pretrpimo.
Da, poklic MAMA, je najzahtevnejši poklic na svetu. Pa tudi najlepši.
Srečno in veliko, veliko poguma.
Ana

(odgovor članu buča)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?