|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   1 mesečna ločevalna - 3 dan OH
30.5.2007 9:14:04   
Julija08
Hojla, pa kje ste danes vse!!!user posted image

Jaz imam:

Z: banana
K: špinačni rezanci s paradižnikovo polivko
V: še ne vem, verjetno 3 kepice sladoleda (Planicauser posted image ) in vrstica jedilne čokolade

Včeraj sem se pa že malo pregrešila, sva bila z mojim user posted image  pri kolegih in sem malo špricerja s cvičkom user posted image .

Jutri pa sadje!!!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 1 mesečna ločevalna - 3 dan OH
30.5.2007 12:03:42   
barcaffe
Ojla hujševalne kolegice!!!

Sama sem za zajtrk pojedla en jabček, za kosilo pa bom makarončke z paradižnikovo omako.
Zvečer pa košček čokolade Lindt, s koščki pomaranče in mandeljni. In to je touser posted image user posted image

< Sporočilo je popravil barcaffe -- 30.5.2007 12:05:23 >

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 1 mesečna ločevalna - 3 dan OH
30.5.2007 12:31:40   
Anonimen
Ojla. No, fino, Andreja, da si temo odprla, jaz do zdajle nisem imela časa, pa me je že skrbelo, da mi ne bosta pobegnili.user posted image

Ja, torej danes imamo OH, to je še kar v redu.user posted image

Z: jabolko
K: makaroni z eno Barilla omako (mislim da je z bučkami in malancani) + solata
V: še ne vem, to se mi je vedno težko odločit

Jutri pa v boje s sadjem in zelenjavo.user posted image

Kakšno zelenjavno juho si bom tudi skuhala. Kaj pa vedve? Kaj jesta ob teh smotanih dnevih? Vsaj meni so fuuul smotani.

(odgovor članu barcaffe)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 1 mesečna ločevalna - 3 dan OH
30.5.2007 13:47:09   
Julija08
Jaz si bom jutri privoščila kako zelenjavno juhico ali pa v službi solato (mamo ful fajn solatni bar).
Aja, a sploh lahko jemo kake bučke ali pa malancane user posted image .

Drugače pa sadje, sadje, sadje user posted image .

Ponavadi si naredim tudi kako sadno kupo (ananas, mango, banana)
Itak pa vem da bom spet vsa sestadana.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 1 mesečna ločevalna - 3 dan OH
30.5.2007 14:31:22   
Allia
Jaz sem se tudi včeraj pregrešila.Upam, da bo vseeno šlo kaj dol, ko se bom v pon. vagala.
Z:2 banani
K:pizza s pelati, gobicami in mozzarelo
V: tortica, vrstica čokolade

Jutri pa ves dan sadje. Upam, da zdržim.
Jaz pa popijem premalo vode in sem zato lačna, potem me pa zvečer lakota premaga kot včeraj.Koliko vode na dan popijete? Naj bi se je popilo 2 l.

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 1 mesečna ločevalna - 3 dan OH
30.5.2007 14:34:46   
Anonimen
evo, še mene:

Z: bela kava
M: bela kava
K: eni knorr-ovi špageti v lončku z smetanovo omako
V: čokoladna bananca.



(odgovor članu Allia)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 1 mesečna ločevalna - 3 dan OH
30.5.2007 14:39:02   
Julija08
Hoj, jaz ne popijem vedno 2 litra vode, enostavno ne gre. Se pa potrudim, da v službi vsaj 1 liter, potem pa še doma nekaj. Včasih mi pa rata (če grem ven na kavico)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 1 mesečna ločevalna - 3 dan OH
30.5.2007 14:44:18   
barcaffe
Meni pa voda ni problem. Jo spijem lahko kokr čem, sam jutri je pa  sadni danuser posted image , bom pa hudo lačnauser posted image user posted image

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 1 mesečna ločevalna - 3 dan OH
30.5.2007 21:45:06   
Anonimen
Jaz vode popijem kakšen liter v službi. Dom je pa tudi bolj kriza.

Ja, buče in malancane se lahko, jaz jih včasih spečem v pečici, pa solato zraven. Je vsaj nekaj konkretnega. Ampak zdajle za jutri že kuham juho iz  zamrznjene zelenjave.

Biba, pa špagetov se s smetanovo omako se ne sme, ker je to mešanje OH in beljakovin, kar je ravno nasprotno od ločevanja. Ampak saj to zdaj najbrž že itak veš, a ne, te nima smisla opominjat?

(odgovor članu barcaffe)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?