|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   2 SS V 3 MESECIH
29.11.2008 18:50:06   
principessablu
Pozdravljene,zopet jaz katera sem imela probleme avgusta in so mi naredili laparoskopijo,tiste ki so brele vedo za kaj se gre,dr.res ni videl nosečnosti oz.me ni pregledal...no pa da preidem k stvari,po laparoskopiji sem dobila M cca po 3 tednih,nato začela jemati tabletke cerazzete,1 mesec je blo super,nato pa 3 tedne neznosnih bolečin in krvavitev,prenehem jemati tabletke in takoij 2 dan neham krvaveti,cca.3 tedne ne jemljem nič in včeraj naredim test in pokaže pozitivno,se hitro odpeljem na urgenco iz strahu da ne bi bilo kaj narobe in da ne bi skupi padla tako kot avgusta in me  pregleda,ploda v maternici ni videti je pa nekaj videla na desnem jajčniku,mi vzamejo kri in po 2 urah mi pove,da je vrednost hcg- ja prenizka 224,da bi vedela ali sem že splavila ali sem izven materično ali pa je celo možnost da bo nastal plod v maternici,sedaj sem čisto zmedena in nevem ali sploh lahko še upam,malo me špika v desnem jajčniku,vendar ne močno,ni mi jasno ali je krivo to da je prezgodaj po laparoskopiji ali kaj je narobe da ženska zanosi izvenmaterično,naj pa povem da imam doma 19 mesecev staro punčko,ki ni bila kako naj se izrazim zaželjena niti načrtovana,sedaj ko pa se zelim še enega čmrlja,mi pa zgleda ni namenjeno,sprašujem se ali mi nekdo tam zgoraj hoče povedati da ni čas še za enega ali pa sploh nikoli ne bo več bil..nevem...ali ima kaka podobno izkušnjo?kaj pa v 3 gre rado??user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 2 SS V 3 MESECIH
30.11.2008 12:53:58   
jajula
mogoče bi sem sm obrnila za kakšen bolj strokoven odgovor
http://med.over.net/forum5/list.php?19

držim pesti da se vse dobro iztečeuser posted image  

(odgovor članu principessablu)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 2 SS V 3 MESECIH
30.11.2008 22:42:01   
principessablu
ej,hvala,edina,ki si sploh odpisala,ja bila sem danes spet na urgenci,vzeli kri in hcg se je podvojil,še je upanje da se bo razvil,samo upajmo da v maternico in ne v jajcevod,tudi jaz držim pesti zase....lp

(odgovor članu jajula)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 2 SS V 3 MESECIH
1.12.2008 7:58:11   
Nea_teja_
držim pesti da bo vse ok

(odgovor članu principessablu)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 2 SS V 3 MESECIH
1.12.2008 8:16:10   
Lalica1
Isgurno ti nihče noče povedati, da ne boš dobila še kakšnega čmrlja. Mogoče pa bo sedaj vse v redu.
Kar pogumno in optimistično!

Tudi jaz ti držim pesti in ti od srca želim vso srečo!!!!!

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 2 SS V 3 MESECIH
1.12.2008 18:50:10   
strumf
srečno user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lalica1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 2 SS V 3 MESECIH
1.12.2008 18:59:08   
tassika
Držim pesti, da bo vse ok. user posted image

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu strumf)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 2 SS V 3 MESECIH
1.12.2008 19:00:40   
sonček85
če se je podvojilo je možnost da si nosečka.Želim ti veliko sreče in da se čmrlek obdržiuser posted image user posted image user posted image javi kako bo 

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu strumf)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 2 SS V 3 MESECIH
1.12.2008 20:57:52   
principessablu
no vidim da vsa je kar nekaj le,ki razumete in držite pesti,mislim da zdravniki res en cirkus zganjajo,ni čudno da sem bla že čist na koncu,v petek so mi rekli sa neki ni v redu z jajcevodom,v nedeljo me pregleda ena druga,pa pravi da nič ne vidi in da je zaenkrat vse ok,evo jutri zjutri spet na urgenco dat kri,pa da vidmo,hvala,hvala vsemmmuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 2 SS V 3 MESECIH
1.12.2008 21:01:25   
tassika
Pa glej da nam jutri sporočiš veselo novicouser posted image

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu principessablu)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: 2 SS V 3 MESECIH
1.12.2008 21:04:09   
blaža
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Držimo pesti!

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: 2 SS V 3 MESECIH
2.12.2008 15:42:12   
principessablu
no pa spet čudne novice,me danes na urgenci pregleda ginekologinja in pravi da se vidi en flekec v maternici in da mogoče pa se še kaj razvije,ampak se tudi vidi nekaj v desnem jajčniku,samo ni mogla potrditi točno kaj,ok,se previ en flekec in upanje ostane,no nakar ob 13 kličem za hcg in ni uredu iz 432 v nedeljo je danes poskočil samo na 771 in pravi da to ni ok da bi moralo biti že čez 1000user posted image res nimam pojma,a so kateri od vas merili hcg in kako je bilo,a mam sploh še kej šans?v petek mam pregled pri svoji g pa da vidmo,znorela bom do petka....user posted image

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: 2 SS V 3 MESECIH
2.12.2008 19:20:05   
tassika
Res bi ti rada pomagala, ampak vse kar vem je samo to, da naj bi se hcg dnevno podvajal, tako da res ne vem, še vedno upam da bo vse OK.user posted image

lp

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu principessablu)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: 2 SS V 3 MESECIH
3.12.2008 16:19:30   
principessablu
no,pa naprej z zgodbo,danes me vse boli od križa,do nedenice,trtice...sem šla do moje g na pregled in mi pove da naj pozabim na ta hcg in da se je čisto uredu dvignil do včeraj,ampak poslušajte zdaj ti,imam 2 možnosti..1 je:dvojčka:1 v maternici in 1 izven,če se bo drugi teden točno vidlo,mi bodo operirali in tega izven izrezali,upajo samo da ne bo počil,napotila me je na urgenco za cel teden,da me opazujejo,vendar si tega ne morem privoščiti,saj nimam tamale kam dati,vsi delajo od moza,babic in dedkov,tako da se bom poskušala mirkat kar doma..no ta 2 opcija pa je da  je eden v maternici in v jajčniku rumeno telesce s katerim se hrani in preko katereha je bil oplojen,svašta,v matrnici se vidi vrečka,otročka še ne cca.5 tednov noseča,tako da drugi teden v sredo izvem več,če bo vse po sreči,upanje je še,malo sem se pomirila,vam sporočik kako in kaj,hvala za pestkeuser posted image user posted image

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: 2 SS V 3 MESECIH
3.12.2008 18:54:41   
strumf
drži se user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu principessablu)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
3 pogoste stvari, ki pri nosečnici povzroč...
Pretirano nekritično sprejemanje informacij v nosečnosti lahko vodi v razvoj tesnobe. Kako preprečiti, da se pojavi stra...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?