|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   2 močna +, ampak...
26.3.2010 16:32:10   
Sunny77
Pozdravljene vse!
...nič več ne razumem, sploh se več ne poznam...
No, da vam na hitro povem za kaj gre...
Ta mesec sem bila 1000 % da nama ni ratalo, sej ne zato ker ne bi dovolj user posted image , ampak sem tako čutila...prsa me niso bolela na "tisti način", nekako se mi je zdelo da nisem...no pa včeraj (na 27 dan) se mi prikaže malo rozast izcedek, vsega zelo malo, pa danes zjutraj spet, pa spet zelo malo in prepričana sem bila da "prihaja"...no brezveze sem šla kljub vsemu naredit test in v pričakovanju minusa (-) zagledala user posted image ....nič ne razumem...
Ne znam si razložiti teh izcedkov (sedaj popoldan sem spet imela na hlačkah, tokrat temno rjav...)...TEST sem 2 x naredila in 2 x je pokazalo močan +...
Za sabo imam 2 splava, pa sem že vsa v paniki da se spet kej takega ne dogaja....
Za kakšno tolažilno besedo bom hvaležna!
Lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 2 močna +, ampak...
26.3.2010 16:36:13   
m_o_i
lahko da je vgnezditvena krvavitev, lahko je pa nekaj takega kot menstruacija-ampak ti si lahko nosecauser posted image
jaz bi cez kak dan, dva ponovila testuser posted image  za tiste znake nosecnosti pa tudi ves, da si nismo vse enake-jaz sem sele po testu ugotovila, da sem noseca...

tele pomagajouser posted image user posted image  - da bo cez dva dni plusek oz. crtica se vedno vidna

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu Sunny77)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 2 močna +, ampak...
26.3.2010 16:47:06   
Getreal
Jz sem tudi tako čisto malček pokrvavela tam enkrat v času, ko bi mogla dobit menstruacijo. En, dva dni, ampak vse skupaj nič. Čez en teden sem pa pol nardila test in je bil +. user posted image
Sedaj smo pa že v 38 tednu user posted image
Srečno, upam da vam  je uspelo!

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 2 močna +, ampak...
26.3.2010 19:39:36   
Anonimen
No jaz sem tudi v takšnem položaju,tako da tudi ne vem.Kaj ni malo pozno ,da bi bila vgnezditvena v času ,ko bi mogla pridt user posted image ....No upam ,da se ti izteče brez kakršnih koli slabih posledic in ,da plusek ostane plusek še naslednje mesece.

(odgovor članu Getreal)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 2 močna +, ampak...
27.3.2010 12:31:16   
Ribi Bibi
Počakaj do srede in še enkrat naredi test. Vmes se pa pošteno zamoti, da bosta dve muhi na en mah se lahko lotiš spomladanskega čiščenja user posted image . Držim pesti, da nam boš takrat sporočila, da je še vedno plus user posted image .

_____________________________

- www.mojasobica.si -

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 2 močna +, ampak...
27.3.2010 12:54:26   
Sunny77
Hvala punce za optimizem!
Sem kar realna....res je da vse kaže na nosečnost, ampak obstaja vedno tisti ampak...
Sicer pa se oglasim!

Hvala še enkrat!

(odgovor članu Ribi Bibi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 2 močna +, ampak...
27.3.2010 21:39:35   
Taddy78
Roza izcedek pred M je tudi pri meni pomenil močen user posted image
Čestitike user posted image
Jah ponavadi zanosimo ravno takrat, ko to najmanj pričakujemo user posted image

(odgovor članu Sunny77)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 2 močna +, ampak...
29.3.2010 8:59:53   
baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: Taddy78

Roza izcedek pred M je tudi pri meni pomenil močen user posted image
Čestitike user posted image
Jah ponavadi zanosimo ravno takrat, ko to najmanj pričakujemo user posted image



a dej??? jst sm ga tud mela vceri.... user posted image no, samo da imam jaz predviden test 1.4., torej cez 4 dni, predvidena M pa nej bi se prikazala sele 4.4. user posted image nc bomo vidli... ceprav nimam nobenih posebnih znakov zaenkrat, da se karkoli dogaja inside me...

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 2 močna +, ampak...
29.3.2010 9:01:02   
Anonimen
Čestitke.user posted image user posted image user posted image duser posted image user posted image

Ampak glede na to, da sta za teboj že dva splava, bi jaz šla čimprej do G in naj ti predpiše Dabroston kot podporo za nosečnost.user posted image

(odgovor članu Taddy78)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 2 močna +, ampak...
29.3.2010 9:50:52   
koala
Upam da se obdrži, mogče pa bi res topila do g da ti kaj predpiše.
Vgnezditvena pa ne more biti ker potem nše ne bi bilo nosečniškega hormona in pozitivnega testa.

Stiskam pestke da boš čez 8 mesecev stisnila k sebi štručko.

baguska tudi zate moooooočne pestke.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: 2 močna +, ampak...
29.3.2010 10:03:54   
baguSka
Hvala koalca!!user posted image

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: 2 močna +, ampak...
29.3.2010 17:35:51   
Anonimen
Pri meni je bilo isto, nobenih znakov, močni plusi, rahla krvavitev, rjava, rdeča, nekaj dni nič, spet rahle krvavitve, ...Bila je izvenmaternična nosečnost.
1000 žensk - 1000 različnih zgodb. Držim pesti, da ti tokrat uspe!

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: 2 močna +, ampak...
29.3.2010 20:48:34   
spominčica
Strinjam se s skuštrano Suzi. Pojdi do G naj te pregleda...sicer pa lepo nosečnost

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: 2 močna +, ampak...
31.3.2010 9:09:17   
Sunny77
Punce hvala!
Bila sem pri G. izgleda da je nosečnost in na UZ se zaenkrat ker je še full prezgodaj vidi le gestacijska vrečka! Mislim, da ni izvenmaternična, ker bi to verjetno že videla na UZ, sicer pa krvavitev nimam...kar je bilo je bilo tisti 1 dan pred predvideno M in predpostavljam, da je šlo za vgnezditveno...

Sedaj pa..... bomo videli, ...ne razmišljam o tem, poskušam živet kot da ni nič, ni lahko ampak se močno trudim....čez 2 tedna še ne pregled...

Hvala vsem za pozitivne misli in upam, da vam bom lahko enkrat napisala, da je pa zdaj vse ok!

Srečno vsem!

(odgovor članu spominčica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: 2 močna +, ampak...
31.3.2010 9:33:19   
koala
Sunny77 močnoooooooo stiskam pestke da bo čez dva tedna močan srček, čez 8 mesecev pa zdrava dišeča štručka.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Sunny77)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?