|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   2 vprašanji
30.9.2010 17:57:43   
srečnajulijka
pozdravljene
imam 2 vprašanji

doma imamo 2 meseca starega fantka, ga polno dojim, zanima me če si izčrpam mleko, kako dolgo je še uporobno potem in ali ga je dobr mal pogret?
in drugo vprašanje: en uhec se mu viha s čim bi ga "fiksirala" kakšna ideja, nasvet?

hvala vam za odgovore in čim več lepih trenutkov z vašimi malčki/malčicami
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 2 vprašanji
30.9.2010 18:01:22   
ninkica
Ko si mleko sčrpaš ga lahko daš v skrinjo,ki počaka do 6 mesecev.
V hladilniku je pa obstojno 24ur.Ko ga potrebuješ segreješ v lončju posodico in daš flaško notri in mleko segreješ isto narediš pri mleku če je zamrzjeno.Če boš zamrzjeno mleko zavrela se ti bo sesiril.



_____________________________

Očkov in mamin največji zakladek:
Leja 15.6.2010

(odgovor članu srečnajulijka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 2 vprašanji
30.9.2010 18:24:48   
Luna*
Meni so ga kot dojenčku lepli s tistim belim trakom (ki je kot lepilni trak, sam ga maš za kožo oz. za zalepiti gazo na rano) ne vem kako mu je ime.

(odgovor članu ninkica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 2 vprašanji
30.9.2010 18:31:23   
tix


doma imamo 2 meseca starega fantka, ga polno dojim, zanima me če si izčrpam mleko, kako dolgo je še uporobno potem in ali ga je dobr mal pogret?



Pogreješ ga lahko pod vročim curkom vode iz pipe



en uhec se mu viha s čim bi ga "fiksirala" kakšna ideja, nasvet?



To  pa tudi mene zanima, naš ima oba user posted image nevem če ne boli ko odlepiš ta trakuser posted image

(odgovor članu srečnajulijka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 2 vprašanji
30.9.2010 18:33:18   
drifty
Mislim da se temu belemu lepilnemu traku reče mikropor.
Dobiš ga v vsaki lekarni.

(odgovor članu Luna*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 2 vprašanji
30.9.2010 19:00:22   
Luna*
drifty ja bi znalo bit to. Pa tudi v vsaki trgovini ga zdaj majo. Ponavadi je pri hanzaplastih in vatah.

A ja kolk boli ko ga odstraniš? Če ma dosti lask bo res šlo bolj težko. Jaz sem bla brez lask do 1 leta. Vsaj za neki je blo to koristno user posted image  

(odgovor članu drifty)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 2 vprašanji
30.9.2010 19:49:07   
izgubljena_ovcka
Materino mleko je na sobni temperaturi obstojno tudi par ur, v hladilniku tam okoli 24 ur ali celo malo več, v skrinji pa par mesecev. Greješ ga pod tekočo toplo vodo (če je prevroče se ti zna sesiriti).

Dojenčku poa nikar ne lepi ušes z raznimi trakovi, lepilo na njih bo samo razdražilo občutljivo kožo, dosežeš pa s tem nič. Raje ga pazljivo drži in mu vedno, ko kje leži, poravnaj ušeska. Sčasoma se bodo "odvihala".

(odgovor članu Luna*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 2 vprašanji
30.9.2010 21:33:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: srečnajulijka

in drugo vprašanje: en uhec se mu viha s čim bi ga "fiksirala" kakšna ideja, nasvet?



tudi moji pupiki štrlijo ušesa in so nam zdravniki rekli da trakci čisto nič ne pomagajo..

< Sporočilo je popravil nikica85 -- 30.9.2010 21:34:02 >

(odgovor članu srečnajulijka)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 2 vprašanji
2.10.2010 10:23:17   
srečnajulijka
hvala vam za odgovore, za ušeska lepilni trak ne pride v poštev sm misla na druge ideje. bomo poskušali sami skrbet da bo vedno raven  user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 2 vprašanji
2.10.2010 16:32:04   
ninchi9
Kaj pa kakšna tanka tetra kapica, da jo ima skoz gor??

(odgovor članu srečnajulijka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?