|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   3-mesečnik v bazenu s čim?
21.3.2011 14:36:57   
honey
Sem v dilemi, saj ne vem, kaj naj naredim. Starejši sine gre z mojimi starši za 1 teden v Čateške, midva z možem in malim 3-mesečnim sinetom pa bi šla potem za njimi za zadnji dan (starejši ima rojstni dan takrat). Če bomo že tam, pa se bomo šli seveda tudi kopat. Zdaj pa ne vem, če lahko malega dam v obroček s hlačkami? STarejši je bil star 5 mesecev, ko smo šli na morje s tem obročem, tako da je že lahko sedel. Tega pa ne vem, če lahko dam tako majhnega notri? Sicer ne sedi pokonci, ampak bolj v ležečem - naslonjenem položaju, ampak vseeno. Ima kdo kakšno izkušnjo?

_____________________________

V meni živi vitka ženska, ki bi rada prišla na površje. Običajno to kozo lahko utišam samo s piškoti.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 3-mesečnik v bazenu s čim?
21.3.2011 14:43:20   
K_a_t_i
Fredov obroč ali pa naročje.

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 3-mesečnik v bazenu s čim?
21.3.2011 14:46:24   
titanik
Fredovem obroču otrok ne sedi ampak napol leži.Je pa pri nas bil zakon.Notri so bili od 2,5 mesecev naprej.Pa uživajte v kopanju.



_____________________________

Ponosna sem na to ,da sem dobra mama.

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 3-mesečnik v bazenu s čim?
21.3.2011 14:48:01   
Flavia_
IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_i
Fredov obroč ali pa naročje


Se podpišem:))


_____________________________

Be the change you want to see in the World ...

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 3-mesečnik v bazenu s čim?
21.3.2011 15:42:56   
K_a_t_i
IZVIRNO SPOROČILO: titanik

Fredovem obroču otrok ne sedi ampak napol leži.

Kdo je pa napisal, da v fredovem obroču sedi user posted image


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu titanik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 3-mesečnik v bazenu s čim?
21.3.2011 15:46:44   
S*
Mi gremo jutri v toplice in po priporočilih smo kupili frdov obroč, ima pa tamala dobrih 6kg pri 5 mesecih.

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 3-mesečnik v bazenu s čim?
21.3.2011 18:22:12   
josephine27
Fredov obroč ali pa naročje


mi smo fredov obroč uporabljali od 4 meseca naprej. beje je primeren od takrat naprej ko otrok lahko glavico pokonci drži. obroč s hlačkami pa je za večje otroke ( take ki lahko že sedijo sami).
če greste samo kak dan bi ga sama na tvojem mestu mela kar v naročju.


_____________________________



(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
21.3.2011 21:25:55   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu josephine27)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 3-mesečnik v bazenu s čim?
21.3.2011 21:43:41   
mayci
josephine, da je otrok lahko v Fredovem obroču, ni potrebno, da zna že čisto držat glavico. Primeren je že od 2. mesecev dalje, saj se lahko z bradico spredaj nasloni na obroč. user posted image
Meni je ta obroč super, samo za en dan v toplicah se ga pa skoraj ne splača kupovati, razen če ga bost potem še na morju uporabljali..user posted image


_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 3-mesečnik v bazenu s čim?
24.3.2011 20:16:01   
honey
Naročje ne pride v poštev, ker je po 5 min v naročju že ves nervozen user posted image Ne, Fredov obroč si bom pa sposodila za tokrat, na morju bo že večji in bo že v obroču s hlačkami.

_____________________________

V meni živi vitka ženska, ki bi rada prišla na površje. Običajno to kozo lahko utišam samo s piškoti.

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: 3-mesečnik v bazenu s čim?
24.3.2011 20:21:47   
NiNiBo
Midva sva sla na plavalne urice z 3 meseci in je bilo cist OK z Fredovim obrocem. Ker smo pri ta suhcanih, ga imamo sedaj ko semo stari ze skoraj 6 mesecev se vedno mal podlozenega.

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: 3-mesečnik v bazenu s čim?
24.3.2011 21:27:14   
Arwenko
Mi smo našo imeli na rokah, najbolj je pa uživala v podobnem položaju, kot jih pokažejo patronažne za kopanje, stara je bila dva meseca pa pol. Obroč se mi zdi v tem primeru stran vržen denar. 

(odgovor članu NiNiBo)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: 3-mesečnik v bazenu s čim?
25.3.2011 20:02:57   
jaša2
Fredov obroč, ja!! edini res varen za malčke, bi rekla - še posebej za 3m. mi smo naša dvaoba imeli v temobročku. zakon!user posted image  

_____________________________

Žensko srce je kot globok ocean, poln skrivnosti...

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: 3-mesečnik v bazenu s čim?
25.3.2011 21:24:17   
honey
Mi ga je danes sestra posodila in bomo sprobali v četrtek. Čeprav ne vem, če bom jaz lahko šla v vodo, ker mi bodo po vsej verjetnosti v ponedeljek noht potegnili dol na palcu na nogi user posted image

_____________________________

V meni živi vitka ženska, ki bi rada prišla na površje. Običajno to kozo lahko utišam samo s piškoti.

(odgovor članu jaša2)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





12 imen z močnim pomenom
To je 12 imen – 6 fantovskih in 6 dekliških, ki nosijo močen pomen.
Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?