|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   3 gospodinski nasveti, pomoč
30.7.2009 11:18:31   
Raho
1. Ene kavbojke od tamale puščajo barvo ko za stavo - če ne bi imlele pasa iz blaga, ki se ne da odstraniti in na robu enakega blaga, ki se kaoda podviha, bi mi dol viselo, sedaj se mi je pa ta pas "obarval" ins eveda rob. 2 dni jih že namakam v hladni vodi, da se barva fiksira. Kakšna ideja, kako naj bosta pas in rob spet izvorne barve????

2. Oprala rdečo oblekco z belo obrobo - kljub lobilcu barve na 30 rob dobil pridih rozane - kaj naj?

3. Ali kdo ve, kako bi lahko oprala mamutke od crocsa - notranjo muco. Se da sneti?

Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 3 gospodinski nasveti, pomoč
30.7.2009 11:24:11   
higuys
jao meni, razočarana gospodinja user posted image

Nimam pojma raho, vrži proč ali daj v kontejner za predelavo .

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 3 gospodinski nasveti, pomoč
30.7.2009 11:35:07   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: higuys

jao meni, razočarana gospodinja user posted image

Nimam pojma raho, vrži proč ali daj v kontejner za predelavo .


Ne dam v kontejenr, a si smešnauser posted image

(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 3 gospodinski nasveti, pomoč
30.7.2009 11:37:30   
Anonimen
1. nobene
2. nic
3. pojma nimam


(odgovor članu Raho)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 3 gospodinski nasveti, pomoč
30.7.2009 11:40:12   
rija
ma fučkaš coteuser posted image

ostalo zabriši v smeti, krokse operi....če so preživele geoxe z baterijami, bo ta plastika s pelcem tudiuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 3 gospodinski nasveti, pomoč
30.7.2009 11:40:35   
piko12
1 ne vem, 2 jaz sovražim belo rdeče in modro bele oz belo-temne kombinacije, ker se mi večinoma zgodi istouser posted image , 3: mufke od crocsa se da sneti, jaz sem jih oprala na programu za občutljivo perilo. Preživeli so, niso pa kot novi (tudi nisem pričakovala)user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 3 gospodinski nasveti, pomoč
30.7.2009 11:42:20   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: piko12

1 ne vem, 2 jaz sovražim belo rdeče in modro bele oz belo-temne kombinacije, ker se mi večinoma zgodi istouser posted image , 3: mufke od crocsa se da sneti, jaz sem jih oprala na programu za občutljivo perilo. Preživeli so, niso pa kot novi (tudi nisem pričakovala)user posted image


kako se mufki snamejo?user posted image

(odgovor članu piko12)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 3 gospodinski nasveti, pomoč
30.7.2009 11:43:55   
zvesta
hmm.... barvo fiksiraj tako, da namočiš v hladno vodo s kisom... kis fiksira....

mamutke se dajo snet....

za razbarvanje pa lahko poiskusiš s k2r soljo...

(odgovor članu piko12)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 3 gospodinski nasveti, pomoč
30.7.2009 12:11:10   
Ayo

IZVIRNO SPOROČILO: Raho

1. Ene kavbojke od tamale puščajo barvo ko za stavo - če ne bi imlele pasa iz blaga, ki se ne da odstraniti in na robu enakega blaga, ki se kaoda podviha, bi mi dol viselo, sedaj se mi je pa ta pas "obarval" ins eveda rob. 2 dni jih že namakam v hladni vodi, da se barva fiksira. Kakšna ideja, kako naj bosta pas in rob spet izvorne barve????




joj raho pri nas prodajajo super izdelek, ki odstrani zabarvanost!! user posted image kaj pa ce pogledas v avstriji?
bom se sla pozanimat, ce ti to zadevo lahko posljem...pa upam da prej ne rodim...pa da ti lahko se nekaj casa pocakas...ce zelis poslji mi naslov na zs.

_____________________________

"Stecimo kam, stecimo stran, stecimo v svet sanj.
Za vse, prav za vse je prostor nekje, kjer trate se zelene."

Gabriel, 20.12.07 (54cm, 4540g)
Ilaria, 07.08.09 (51cm, 4050g)

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 3 gospodinski nasveti, pomoč
30.7.2009 12:13:05   
zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: Raho

kako se mufki snamejo?user posted image



če se ne motim, so pritrjeni samo s tistimi krokodilčki, ki držijo samo pasek. Tisto previdno snameš in je...

no, jaz bi najverjetneje oprala kar oboje skupaj... mufke z mamutkami... ja, vem... lena sem...

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: 3 gospodinski nasveti, pomoč
30.7.2009 12:44:48   
piko12
Moji niso bili prilepljeni, samo tam pri krokodilčkih so zataknjeni. Mogoče bo šlo pa narazen, če daš kar skupaj prat. Jaz sploh otroške crocse skoz v stroju perem, ker se mi jih ne da drgnit.

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: 3 gospodinski nasveti, pomoč
1.8.2009 18:18:54   
mala zirafa
Jaz oblek v kombinaciji barva+ bela ne kupujem več, ravno iz teh razlogov.Se mi je že uničila lepa mornarska bluza, jasno temnoplava in bela kombinacija.

(odgovor članu piko12)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: 3 gospodinski nasveti, pomoč
2.8.2009 20:54:06   
Paštetka
1. za razrbarvanje kavbojk in trakca uporabiš K2r za razbarvanje
2. crocse vržeš cele v pralni stroj
3. rdečo oblekco z belo obrobo pa perreš od zdaj naprej z belim (rahlo vzorčastim perilom) in dodaš v stroj od K2r tekočino za bolj belo perilo.
edino oblekico boš morala vsaj 3x oprati tako.

Vse preverjeno!!!

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: 3 gospodinski nasveti, pomoč
12.8.2009 20:23:21   
srečka nosečka
V Mullerju imaš sol za razbavanje perila od dr. Beckmann, prav za te namene - zabarvano perilo. user posted image
Jaz sem dragemu tako rešila zabarvano bundo in je zdaj res kot nova. user posted image

_____________________________

Od srečke nosečke k srečni mamici
Hvala moj zaklad LANA


(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: 3 gospodinski nasveti, pomoč
14.8.2009 16:42:19   
alenkica
Poskušaj od zdaj naprej prat z Woolite, mix color. Meni se že dolgo ni nič razbarvalo. Pa na 30°, in nič več. 

(odgovor članu srečka nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?