|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   3 meseci
14.7.2009 15:56:26   
frutolina
Mam par vprašanj.Kaj menite o:
1. dvigovanje 3 mesečnega otroka (ne drži še glave pokonci) pod pazduhami. Kaj menite o tem da se otroka dvigne na ta način?
2. nosi se ga pokončno in v sedečem položaju (da več vidi naokol) - in ne leže
3. stabilna glavica pri 3 mesecih (s tem mislim da je dojenček star točno 3 mesece in ne slabe 4 al podobno)- je kaj narobe z njim če pri njem to ne velja in mu omahuje?

HVALA
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 3 meseci
14.7.2009 17:00:47   
Anonimen
1. Jaz sem jo včasih tut tako dvignila, s tem da sem ji s prsti zadaj podprla glavo, da ji ni omahnila.
2. Tut tako sem jo včasih nosila ... pač paziš, da je glavica podprta in da ni vsa dojenčkova teža na ritki ... se mi ne zdi nič narobe, če je par minutk tako.
3. Naša je nekje pri 3h mesecih začela glavico pokonci držat ... eni malo prej, drugi pa malo kasnej.

(odgovor članu frutolina)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 3 meseci
14.7.2009 17:15:32   
Hope2
1. lahko, pa ne vem zakaj bi, če imaš dvigovanja, ki so boljša za tvojega otroka
2. bistvu mi je za sede vseeno prezgodaj, ampak otrok je tvoj, na netu najdi handlig kakopravilno v nosit v polleže oz sede
3. nič ni narobe, daj ga kravice past in naj tako občuduje svet oz okolico, ne pa v pokončen položaj. prav tako ga lahko nosiš na trebuhu, hkrati gleda okolico in trenira glavico

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 14.7.2009 17:16:13 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 3 meseci
14.7.2009 18:04:55   
frutolina
Hvala.

No,to me ni zanimalo ker sama tako počnem z otrokom ampak:
1.moja tašča ga je dva dni nazaj dvignila tako in mi je skoraj srce zastalo (ni niti podprla glave)
2. po njenem se otrok pri 3 m več ne rabi nosit v ležečem položaju oziroma položaju lunice, ampak je najboljše kar ves čas ( in ne samo par minutk) sede in pokonci. Naj omenim da ima mali probleme z ekstenzijskim vzorcem ko se ful zvija nazaj ali pa drži noge čisto zravnane in roke ob telesu... ma, nič ne pomaga če rečem da je zanj boljše da ni pokonci.
3. to vprašanje je blo pa bistveno, ker je izjavila da pa z njim nekaj ni vredu če še ne drži glave sam pokonci. In to tak sarkastično. Kravice ga dajem past,ampak ne dela pravilno saj se zateguje v ramenih nazaj...


(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 3 meseci
14.7.2009 18:22:28   
uršula83
Moj sin je samostojno držal glavo brez pretiranega omahovanja pri 4,5 mesecih, s tem, da mu je tja do 5 meseca še kdaj pa kdaj omahnila. Tko de eni pač res ful pozno začnejo držat glavo, eni pa kmalu.
Sej moja stara mama tut trdi, da otrok pri 6 mesecih mora samostojno sedet. Ampak to niti približno ni res. Nekateri pa res že sedijo takrat. Pač stara šola. Vsakič zatežiš, kaj pa češ.


_____________________________

čakamo že drugi zakladek

(odgovor članu frutolina)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 3 meseci
14.7.2009 18:51:55   
ksenija12
1. ne, pri 3 mesecih ni primerno takšno dvigovanje. ne najdem tistega linka o pravilnem 'handlingu' dojenčka, ga bom kasneje prilepila
2. lahko ga nosi tako, da ima glavico in hrbet naslonjen na sprednji del ženskega telesa, da otrok gleda naprej, ampak obvezno mora imeti oporo
3. glavica je stabilna šele okoli 6 meseca, kakšni trije meseci?

_____________________________

http://www.popolna-kmetica.blogspot.com/


(odgovor članu uršula83)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?