|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ALI JE VAM TO NORMALNO ALI KAJ....
26.4.2006 10:05:28   
Anonimen
prebrala sem en mail od mojega in tam dopisovanje (sicer s poslovno sodelavko) o tem , da morata it se na vecerjo, pa ona njega vabi pa on njo ipd sranje. Omenja tudi mene ona namrec, kao da ga pa ja ne bom spustila iz krempljev ipd....Zakljucek pa je bil strogo posloven. Ni pa bil prvi mail take vrste...

Jaz sem cist znorela.....Vprasala sem ga kaj to pomeni, pa je rekel samo provokacija za lazje doseganje cilja in da vec kot pisanje se ne dogaja.....Ne vem meni vseeno to ni normalno...

A ja v obrambo je pa samo znoru, ker sem mu precekirala mail.....

Kaj menite vi???
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ALI JE VAM TO NORMALNO ALI KAJ....
26.4.2006 10:07:40   
Anonimen
jaz bi tudi, če bi mi mejle čekirala, ostalega ne bom komentirala.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ALI JE VAM TO NORMALNO ALI KAJ....
26.4.2006 10:15:42   
lory05
Meni ni normalno, več ne bom komentirala, ker bodo spet vsi po meni skakali.

Sicer res ne vem, zakaj si gledala moževe maile, ponavadi to narediš, če nekaj sumiš. Mene osebno pa ne bi motilo, če bi mi mož maile gledal, ker pred njim nimam skrivnosti in nimam kaj skrivati.
Če pa bi zaradi tega pop.........., bi mi mogoče dalo kaj misliti.....................

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ALI JE VAM TO NORMALNO ALI KAJ....
26.4.2006 10:18:44   
spelaz
Ma ti deci res bolj malo mislijo user posted image . Pa izgleda, da je to norenje, če kaj "njegovega" pregledaš (mail, sms, telefon) največji zločin tega stoletja - ker drugega ne najdejo za obrambo. Meni bi bilo čist vseeno ali čekira maile, telefone, saj nič ne skrivam. Če pa bi kaj, bi pa sigurno besnela.

Najbrž ni nič resnega, le bežno spogledovanje (upam no). Saj veš moški, ko jim katera pokaže, da so fajn, se jim čist zrola v glavi (kateri pa ne vem, težko je če imš dveuser posted image ).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ALI JE VAM TO NORMALNO ALI KAJ....
26.4.2006 10:20:44   
srki
Jaz sem šla čez podobno situacijo, pa tudi jaz kaj dosti ne bom komentirala. Vem, težko ti je, zmedena si. Ne bom rekla, ali si upravičeno to naredila ali ne, jaz sem, ker sem pač nekaj vedela, ker je en dan prej pred mano nekaj pisaril, sem ga lepo vprašala, zakaj, pa je bil en tak labav odgovor....

Ne razumem pa tega, kako si lahko čekirala njegove mejle, a poznaš njegovo geslo oz. ti ga je zaupal, ali imata skupnega....Če ti ga je on zaupal, potem pa ni nič kaj takega, če si mu jih gledala, pa naj si geslo spremeni....


(odgovor članu lory05)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ALI JE VAM TO NORMALNO ALI KAJ....
26.4.2006 10:26:29   
Anonimen
SLUCAJNO SEM ENKRAT VIDELA GESLO......pa sem pogledala kaj se dogaja...in mene je kap...No jaz nisem navajena koketirat za dosego ciljev in tudi nikogar nikamor ne vabim in provociram.....
Ja lahko bi zamenjal geslo, ne vem zakaj ga ne...mogoce pa to dela zanalasc, da me muci.....
Vendar v meni je eno samo nezaupanje...on pa se ne brani z nicemer....

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ALI JE VAM TO NORMALNO ALI KAJ....
26.4.2006 10:29:09   
tipka
En nasvet.

Vsem priporočam, da ne sprašujete kaj in kako. V avto in stražit. Pol pa ne bo nobenih vprašanj v zvezi s čekiranjem mailov in ostalih virov informacij. Ker če jaz dobim deda v hotelu, avtu, drugem stanovanju,.... z drugo, mi ne bo naprej metal zasledovanja, tak nor pa menda ni nihče.user posted image

Po mojem mnenju prehitra reakcija, torej. A če te je mislil prevarati, te po moje tudi bo, torej, priskrbi si varuško in dežurat. Če si seveda pripravljena na možnost, da te vara.

Včeraj v enem filmu je mož pretepal ženo na živo in mrtvo. V GB vsak tretji dan umre ženska zaradi družinskega nasilja. Zakaj? Ker mislijo, da ne morejo živeti brez svojih mož, da jih edino oni ljubijo, da niso vredne, da jih nikoli več nihče ne bo ljubil,.... Odvetnik je tej ženski povedal, da je mož ne ljubi, da jo mrzi tako zelo, da je dovolj eno nerodno odpiranje jogurta ali kaj podobnega, da popeni, ker je ne more niti videt.

Tako je to drage ženske, ki dopuščate, da vas moški varajo. Nič bolj vas mož ne ljubi kot tisti, ki pretepa. Sama sem bila med vami, si tajila, nikoli več.

(odgovor članu lory05)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ALI JE VAM TO NORMALNO ALI KAJ....
26.4.2006 10:31:23   
baguSka
Ja ne brani se, ker se nima za kaj branit. In zakaj bi te mučil on!? Mučiš se le sama sebe..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ALI JE VAM TO NORMALNO ALI KAJ....
26.4.2006 10:33:28   
hati
Ojej... Jaz ti rečem ne komplicirat. Al pa...Kje je tvoje zaupanje? Jaz si tudi dopisujem s poslovnimi partnerji in ti maili znajo biti včasih res malo ''čudni'', če jih prebere nekdo tretji. Pač v poslovnem komuniciranju pride včasih do vsesort izjav. In ja, tudi jaz kdaj napišem komu mail z vsebino...Misliš kaj name.... Ampak to se nanaša recimo na nek telefonski pogovr in kako obljubo ki jo je tisti človek dal in še ne izpolnil. Ponavadi zaradi nižjih cen al ugodnih ponudb. JA in če si sedaj predstavljam, da bi moj mož to prebral...bi bila njegova reakcija podobna tvoji... ampak verjemi, največkrat gre le za igro besed, predvsem pa za vse možne načine doseganja zastavljenih poslovnih ciljev. NE delat panike. Ko nekaj časa sodeluješ z nekom, postaneš nekako njegov znanec in si napišeš pač veliko neumnosti...in ja tudi na večerje in kave se vabiš...ampak do njih zelo redko pride.... če pa že, so izključno poslovne. Nekako tako se stvari odvijajo pri meni. Po mojem bi mogla možu zaupat, razen, če ti intuicija in še kaj drugega pravi obratno. Srečno.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ALI JE VAM TO NORMALNO ALI KAJ....
26.4.2006 10:34:56   
Anonimen
Jaz ne bi bila nič jezna, če bi vedela, da mu največ pomenim jaz in družina. Vse ostalo so nianse.

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ALI JE VAM TO NORMALNO ALI KAJ....
26.4.2006 10:36:03   
tipka
Hati, intuicijo se da zelo uspešno potisniti v podzavest, sploh če imaš eno čisto povprečno samozavest in z njo povezano zaupanje.

(odgovor članu hati)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ALI JE VAM TO NORMALNO ALI KAJ....
26.4.2006 10:37:29   
darjatimci
Če vtikaš nos tam kamor ni treba, je pač normalno, da jih po nosu dobiš in zdaj ti je ful lažje, kajne ko si to prebrala. Jaz sem že večkrat rekla, da tega ne odobravam, vsak od nas potrebuje nekoliko zasebnosti in je neka meja kaj je prav in kaj ne.

(odgovor članu tipka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ALI JE VAM TO NORMALNO ALI KAJ....
26.4.2006 10:38:07   
tipka
Splišni, to misli vsaka, vsaj jaz sem tako mislila. Poudarek je na misliti.user posted image

Vemo itak nič, ne o sebi, še najmanj pa o možu. Če bi delali anketo, bi vsaka dala roko v ogenj, da jo mož ljubi, greva stavit?user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tipka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ALI JE VAM TO NORMALNO ALI KAJ....
26.4.2006 10:38:43   
srki
Mislim da te res draži in provocira, ampak zakaj?

Če nič ne naredimo za to, da bi ugotovili, kaj se v resici dogaja, potem resnice res nikoli ne izvemo.

Lahko se mi oglasiš na ZS,  tle raje ne bom pisala, ker eni res ostro obsojajo take primere...pač, vsak po svoje čuti.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ALI JE VAM TO NORMALNO ALI KAJ....
26.4.2006 10:40:34   
Anonimen
Ja moti me to, ker se noce nic pogovarjat...in to me spravlja v dvome....Ker ce bi imel cisto vest, bi po mojem moral plesat okrog mene in spodbijat moje dvome.....

(odgovor članu hati)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ALI JE VAM TO NORMALNO ALI KAJ....
26.4.2006 10:41:19   
tipka
Darja, in ženske, ki "izzivajo" so si same krive, da jih možje pretepajo? Retorično vprašanje, saj veš.

Jaz mislim da imam pravico in dolžnost, ker sem odgovorna zase in otroke, da čuvam svoje duševno in fizično zdravje. To lahko storim le z nadzorom moževih spolnih bolezni in števila otrok.user posted image

(odgovor članu tipka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ALI JE VAM TO NORMALNO ALI KAJ....
26.4.2006 10:43:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tipka

Splišni, to misli vsaka, vsaj jaz sem tako mislila. Poudarek je na misliti.user posted image

Vemo itak nič, ne o sebi, še najmanj pa o možu. Če bi delali anketo, bi vsaka dala roko v ogenj, da jo mož ljubi, greva stavit?user posted image user posted image user posted image


O.K., pa če bi mislila, saj je vseeno. To o anketi pa nisem prepričana, ker npr. že ljubosumje je znak dvomov. Ljubosumja pa vemo, koliko je.

(odgovor članu tipka)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ALI JE VAM TO NORMALNO ALI KAJ....
26.4.2006 10:43:56   
tipka
Anonimna!

Potrudi se in poizvej, le tako boš mirno spala. Lahko da sta si s kolegico res blizu in se hecata, lahko te vara, ne sprašuj se in se ne muči, idi v akcijo.

(odgovor članu tipka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: ALI JE VAM TO NORMALNO ALI KAJ....
26.4.2006 10:51:32   
tipka
Jaz sem bila v bivši zvezi zelo ljubosumna, on pa tudi. A ko ljubiš, jemlješ to kot znak ljubezni, vsaj pri meni je bilo tako. Torej, bila sem ljubosumna na eno kolegico, s tisto mislim da res ni imel nič, super sta se razumela, meni se je mešalouser posted image user posted image user posted image , on pa je bil ljubosumen na moje sodelavce, mislila sem torej, da me tako zelo ljubi, da se boji, da bi me izgubil. 

Dopuščam možnost, seveda, da vse ne bi dale roke v ogenj za svoje može, večina pa po moje misli, da je to to, če ne bi, bi šle narazen, ne? Aja, ne bi šleuser posted image , saj ne grejo, dokler res ne postane nevzdržno. Maš kar prav.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tipka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: ALI JE VAM TO NORMALNO ALI KAJ....
26.4.2006 11:04:33   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ja moti me to, ker se noce nic pogovarjat...in to me spravlja v dvome....Ker ce bi imel cisto vest, bi po mojem moral plesat okrog mene in spodbijat moje dvome.....


Tole je pa čist zmotno. Glih za to si lohk pomirjena. Če bi mel krivo vest, bi po tvoje mogu plesat okol tebe..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: ALI JE VAM TO NORMALNO ALI KAJ....
26.4.2006 11:06:01   
srki
To, da ne pleše zdaj okrog tega, bi komentirala tako: Niso vsi moški ali pa ženske, enake. Eni odreagirajo tako, da živijo dalje, kot da se ni nič zgodilo, eni tako, da se zaprejo vase in nočejo nikogar videt okrog sebe, eni se potem čisto spremenijo in svoje može in žene totalno razvajajo z raznimi pozornostmi.
Moj se je pogovarjal o tem samo toliko, da mi je vse "razložil", potem pa je zase tuhtal kako in kaj naprej. Vem, da se tudi najboljšemu prijatelju ni zaupal.
Najbolj ga poznaš sama, najbolj veš, koliko si zaupata, koliko mu ti zaupaš, koliko on tebi pomeni in ti njemu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: ALI JE VAM TO NORMALNO ALI KAJ....
26.4.2006 11:09:34   
Anonimen
no jaz osebno, ce bi kaj takega pocela bi mu pojasnila in mi ne bi bilo vseeno, da dvomi vame....V glavnem poskusala bi dokazati, da je on edini za mene. Pri njemu pa nimam tega obcutka......

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: ALI JE VAM TO NORMALNO ALI KAJ....
26.4.2006 11:11:54   
srki
Zdaj nimaš tega občutka, čez čas boš drugače razmišljala. Tudi jaz sem enako mislila, da me ne mara, da mu ni nič do mene, ampak s temi mislimi res samo sebe mučiš, njega pa mogoče odbijaš s takimi mislimi.

Dokazal pa ti bo sčasoma. A ti do sedaj ni dokazoval, koliko mu pomeniš?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: ALI JE VAM TO NORMALNO ALI KAJ....
26.4.2006 11:13:19   
darjatimci
Vprasala sem ga kaj to pomeni, pa je rekel samo provokacija za lazje doseganje cilja in da vec kot pisanje se ne dogaja.....Ne vem meni vseeno to ni normalno..
, Anonimna ali ti tole kaj pove?
Res je ljubosumje zna biti huda in kronična bolezen.user posted image
Lahko se kdaj znajdeš v podobni situaciji in kako se boš potem ti zagovarjala?

(odgovor članu tipka)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: ALI JE VAM TO NORMALNO ALI KAJ....
26.4.2006 11:15:25   
baguSka
Jah ne morš zdej pričakovat, da se bo drugač obnašu, če se do zdej ni.. Če ma on mirno vest, potem ne vem zakaj bi se. Glih zato ne vem zakaj ti to hočeš. Če pa si želiš njegove pozornosti, pa mu to naravnost povej!!! Smo samo ljudje in si večkrat pač ne znamo brat misli.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?