|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   APTAMIL
20.8.2005 21:24:52   
CIPRESA
No mene zanima še nekaj!!!!

Moj mali Žiga ima po temu mleku kot ene krče takoj ko poje ga zvija. Uporabljava pa mleko APTAMIL PRE.
Tiste ki ste imele podobne težave na katero mleko ste prešaltale???? Katerega naj kupiva ??? Pa še to me zanima ali se ga dobi tudi v trgovinah Tuš ali Mercator????
Neposredna povezava do sporočila: 1
   APTAMIL
20.8.2005 21:29:14   
epahor
Ojla!
Tudi našega je :duda:Blaža je zvijalo po tem mleku,pa sva prešaltala na Novalac,in je bilo takoj boljše!
To mleko pa dobiš samo v lekarnah?:zmeden2:se mi zdi!!!

Lp od Barbare

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   APTAMIL
20.8.2005 22:05:05   
PBJ
Mi smo tu in tam dajali BEBA 1 in ni bilo težav. To so mu dodajali v porodnišnici.

Sedaj pa je že 14 dni samo na mojem mleku:bravo:.

lp:rozica:

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   APTAMIL
20.8.2005 22:08:30   
Anonimen
Mi smo imeli najprej Aptamil 1, takrat Pre še ni bilo. Pa smo zaradi zaprtosti prešaltali na Comformil, oziroma sem mešala Comformil - Aptamil, približno pol - pol.

(odgovor članu CIPRESA)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   APTAMIL
20.8.2005 22:09:22   
Anonimen
Aja, kupovala sem ga pa v lekarni, ker gre v davčno olajšavo.

(odgovor članu CIPRESA)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   APTAMIL
20.8.2005 22:14:36   
urši*
navalac AC
kupiš ga v lekarni

lp

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   APTAMIL
20.8.2005 22:24:52   
spacey
Zgodba se ponavlja...ampak ok...mi smo tudi na začetku papcali Aptamil, a ga je nenoramlno zvijalo...zjutraj od 7h-9h se je tako napenjal in drl, da ga je bilo grozno gledat. Potem smo šli na Beba, pa je bilo 14 dni ok, pa spet ista pesem. No in na koncu smo pristali na Hipp Pre, ki je naravnost super in ga toplo priporočam! :bravo: Kupujemo ga v Mullerju, ker je nemške proizvodnje in je boljši...vsi ostali (kupiš, ga lahko tudi v Lekarni, DMu, Intersparu, Sparu,...) so pa avstrijske proizvodnje in "baje" slabši.

Lp in srečno! :)

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   APTAMIL
20.8.2005 23:15:13   
usa
aptamil in hipp se res najbolje splača v Mullerju je res bolj kvaliteten in še ogromno cenejši.jaz moji dajem aptamil ar ki je v lekarni 4400 sit v Mullerju pa 2650 sit.ogromna razlika a ne.

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   APTAMIL
20.8.2005 23:32:12   
aljaž-blaž
MI SMO IMELI NA ZAČETKU APTAMIL 1 PA JE NAŠ ALJAŽ PO NJEMU BRUHAL ZDAJ PA IMAMO HIPP1 IN SMO ZELO ZADOVOLNI NIMAMO KRČEV IN PRESPIMO CELO NOČ STARI SMO PA DVA MESECA GA PRIPOROČAM KUPUJEMO GA V DM MARKETIH ALI V SPARU:sloncek: IN INTERSPARU LP. MAJA

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   APTAMIL
21.8.2005 9:06:09   
Minkaa
Usa a je muller samo v LJ al je še kje drugje. Tud mi namreč kupujemo isto mleko za dodajanje in je svinsko drago. A se ga mogoče da dobiti v indudtrijski prodajalni v Kolinski tud po taki ceni.

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   APTAMIL
21.8.2005 10:05:57   
usa
muller trgovine so v Mariboru,Kranju,Murski soboti,Novo mesto,Kopru.

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   APTAMIL
21.8.2005 11:27:20   
M i s h k a
Mi smo prišli iz porodnišnice z Aptamilom Pre, potem pa je našo pikico čisto zaprlo. Sedaj imamo Comformil pa smo zelo zadovoljni. Krčev skoraj ni :bravo: (2m10d) prebava dobra, dete rado je.
Žal pa je najdražja hrana; cena od 3.400-4.500, odvisno kje kupiš :(
Lep dan.
:miska:

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   APTAMIL
21.8.2005 11:32:13   
Barči78
Mi smo ji dajali Aptamil PRE, pa je imela krče, pa še ogromno ga je polivala. Kupili smo ji Comformil, pa je že obupno smrdel, ko sem ji ga pripravljala in ga ni hotela jesti, pa še bolj ga je polivala kot Aptamil PRE. Kupili smo ji Novalac proti krčem, pa je tako težko kakala, da se je vsako jutro tako jokala iz sebe pa je spravila eno samo trdo kepico blata, polivala pa je še vedno. Zato sem se odločila, da poskusim še Aptamil AR, ker Aptamil je najraje jedla. Zelo smo zadovlojni, poliva nič več, kaka pa skoraj po vsakem obroku. :bravo:
LP, Barči

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   APTAMIL
21.8.2005 12:15:52   
Grascakinja
Hipp se dobi v TUŠu in v Sparu, če nimaš Mullerja na dosegu roke. Tudi mi imamo Hipp 1, če mamina mlečna produkcija štrajka, Aptamil je tudi Karolino zvijal.

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   APTAMIL
21.8.2005 13:22:55   
Blink1
Defenitivno na Hipp. Jaz sem ga kupovala v Mullerju.

Krči pa so čudežno izginili čez noč:bravo::bravo:

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   APTAMIL
21.8.2005 14:28:07   
bobek05
Mi smo bili naprej na PreAptamilu, potem smo šaltali na Aptamil 1 in ga je grozno zvijalo (je imel krče cel dan), potem sem probala s Hipp-om 1 in krčev je bilo res manj in v lažji obliki, vendar ga je čisto zaprlo..

Potem smo šli nazaj na Aptamil 1 in je jokal še huje kot prej, pa sem kupila Bebo Sensitive (proti krčem) pa ga mantrajo krči samo malo zvečer (je pa res, da jemo Bebo sedaj šele 4. ali 5. dan), sem pa najprej nameravala kupit Aptamil AC, ker ima ful fajno blato po Aptamilu (če le ne bi bilo teh krčev :grrr: ), pa ga ni nikjer za dobit :zmeden: ...

Kako pa je ta Comformil???

Vem, da je finta ravno v količini laktoze - če je je manj, je manj krčev, pa otročka čist zapre, če je je pa več, pa ima vredu blato, pa ful krčev :((

Ima HIPP kakšno vrsto hrane proti krčem??? Sem gledala v Mullerju v MB, pa ni nič - vse je samo AR ali HR, nič pa v smeri AC (ne Hipp, ne Aptamil, nič!!)..

Bo najboljše iti kar v Avstrijo.. Itak je hrana tam bolj poceni..

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   APTAMIL
21.8.2005 14:29:21   
bobek05
Barči, kaj ni Amptamil AR proti alergijam???? Kako pa naj vem, če otrok potrebuje takšno hrano??

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   APTAMIL
21.8.2005 14:34:28   
spacey
Bobek, proti krčem oz. lažje prebavljivo je Hipp Pre .. se mi zdi čudno, da ga nisi nikjer dobila. :zmeden2:

Kje si pa gledala, da ga nisi dobila (v kateri trgovini)?

Daj poglej še malo, pa če ga ne dobiš nikjer, mi sporoči ti ga grem jst kupit v Mullerja in ti ga pošljem. :)

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   APTAMIL
21.8.2005 20:21:06   
Minkaa
bobek05 Aptamil AR je za tiste ki veliko polivajo

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?