|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   A še imate svoje sobe
2.3.2007 0:30:28   
lojzika
Zanima me, tiste ki ste v otroštvu živele v večjih stanovanjih, ali še imate svojo sobo, ali so si starši kaj drugega naredili ven?

Jaz jo imam sta starša rekla da bo ostala, za vsak slučaj če kdaj pridem nazaj imata pa moja 2 hišo, tako da nekak ni prostorske stiske
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: A še imate svoje sobe
2.3.2007 1:14:58   
Nattka
Tam, kjer je bila včasih moja soba, sedaj mami lika perilo. Ko pa je še sestra šla od doma, je pa njena soba  zdaj nadomestna spalnica, kadar oči smrčiuser posted image

(odgovor članu lojzika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: A še imate svoje sobe
2.3.2007 6:07:32   
CUKRČEK
Tam, kjer sem jaz imela sobo, imava zdaj midva spalnico. V moževi bivši sobi je pa vse živo nametano. PA nekako služi tudi kot prostor, kjer ima njegov fotr vaje z ansamblom.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Nattka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: A še imate svoje sobe
2.3.2007 6:50:10   
srki
Moje sobe tudi ni več, ampak je sedaj tam kuhinja. V bistvu je bila kuhinja že prej, ko je tu živel še moj stric, pred 30 leti, potem je bilo prazno, potem je bila moja soba, sedaj pa je spet kuhinja.

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: A še imate svoje sobe
2.3.2007 7:11:24   
soncece24
Moj brat si je garderobno sobo naredil iz moje sobe. user posted image

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: A še imate svoje sobe
2.3.2007 7:21:54   
Anonimen
Ne, nimam. Stanovanje je dobil brat, jaz in starši smo šli ven, zdaj je v moji bivši sobi bratova in svakinjina spalnica. Pa itak je celo stanovanje renovirano in rahlo spremenjeno.

(odgovor članu soncece24)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: A še imate svoje sobe
2.3.2007 7:31:17   
lemavrica
Ne moje sobe ni več, ker smo staro hišo prodali, v novi hiši pa v bistvu nimam svoje sobe, ker sem šla živet na svoje. Je sicer ena prazna soba kjer lohka prespim če hočem.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: A še imate svoje sobe
2.3.2007 7:59:35   
KIKI****
Ko sem zanosila, se je moja soba spremenila v spalnico brata in punce jaz pa sem se preselila v bratovo sobo, ker je bila večjauser posted image . Ko je bil user posted image user posted image  stra 5 mesecev sva se odselila na svoje in brat se je s punco zopet selil nazaj v svojo  sobo (kjer smo bli prej mi 3je) moja soba -tista prva, pa zdaj služi kot:
*sušenju perila
*pisarni(not je računalnik)
*likanju perila
*telovadbi (ati ma obritrek notuser posted image  za okras)

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: A še imate svoje sobe
2.3.2007 8:06:59   
NEVA-1
V moji sobi pa kraljuje mlajši brat, ker sta imela prj s starejšim bratom skupaj sobe. Mu pa mami kar dolg nidovolila, da se preseli, mogoče se je bala, da bom hit nazaj

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: A še imate svoje sobe
2.3.2007 8:11:25   
Angellina
En teden po tistem ko sem se odselila, so postlo na hitro spokali stran. Po moje so se bali, da nazaj pridem user posted image  in jih pričnem terorizirat glede pospravljanja user posted image

(odgovor članu NEVA-1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: A še imate svoje sobe
2.3.2007 8:19:15   
LARIKA
Moje sobe ni odkar sem šla od doma. So me takoj deložirali zaradi prostorske stiske. Mojo sobo je podedovala ena od sester.

_____________________________

Imejmo se radi

(odgovor članu lojzika)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: A še imate svoje sobe
2.3.2007 8:20:44   
kepa*
Nimam je več, ker zdaj tam živi brat z družino, tk da je tam zdaj eden od otrok.

Vem pa, da bi pri starših vedno našla prostor, če bi ga potrebovala.

_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu Angellina)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: A še imate svoje sobe
2.3.2007 8:28:20   
romy
V moji sobi pa je sedaj neka mini pisarna, ko kaj delam za svojga, pa premajhne obleke od tamauga nosim v omaro, ki je v tej sobi.

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: A še imate svoje sobe
2.3.2007 8:34:02   
caillou

Mojo sobo je mati spremenila v rastlinjakuser posted image . Ovijalka se navija že na kljuko na vratih. Še malo pa bodo rastline pogruntale, da se lahko celo zaklenijo noteruser posted image .

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu lojzika)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: A še imate svoje sobe
2.3.2007 8:36:37   
Moyca_
je nikoli nisem imelauser posted image

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: A še imate svoje sobe
2.3.2007 8:50:06   
spelaz
Jaz jo pa še imam.  Sicer imajo moji hišo in je dosti prosotora. Smo pa jo malo preuredili in vanjo dali še otroško posteljico, tako da lahko prespimo. No, zdaj ko smo 4 nam manjka še 1 posteljica. Sicer se mi pa zdaj ne da več pakirat za vse za 1 noč in grem raje domov (iz LJ v MB) in drugi dan nazaj na obisk.user posted image

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: A še imate svoje sobe
2.3.2007 10:03:07   
SaaS
Pravzaprav sem imela dve - spalnico in delovno sobo. Delovno sobo si je zdaj brat preuredil v svojo malo pisarnico. Kjer sem spala, pa je ostalo tako kot je, le otroška posteljica je dodatno notri. Pridemo vsake toliko na počitnice za kakšen dan.

(odgovor članu spelaz)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: A še imate svoje sobe
2.3.2007 10:06:51   
Felicity
Jaz jo tudi imam.
Mami je rekla, da jo bo preuredila za ta malo, če bo kdaj prespala tam.

Tudi prav!

(odgovor članu SaaS)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: A še imate svoje sobe
2.3.2007 10:20:11   
kitty
Ja, s sestro imava še vedno sobo doma pri mami. Obe sva šle že od doma.
Mama jo je edino mal preuredila, vn je dala pojstli in not en manjši kavč. Počečkana pisalna miza, polimane stene, omare in police so še vedno in upam, da čimdlje tako ostane, ker je fino, da je še kaj ostalo od mladosti.
Mama pa za enkrat še nič ne dira notri, včasih ima not stojalo za sušenje cunj.

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: A še imate svoje sobe
2.3.2007 10:27:22   
Anonimen
Ne nimam, je notr starejši brat z punco.
Imam pa vedno prostor za spat če se kdaj vrnemuser posted image

(odgovor članu kitty)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: A še imate svoje sobe
2.3.2007 10:33:49   
Anonimen
Ne, pri nas je zdaj tam fotrova pisarna.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: A še imate svoje sobe
2.3.2007 11:28:52   
NinKa
Ne nimam je več, ker jo je dedoval moj brat in njegova coprnica. No sedaj je noter še en dojenček.

Nažalost, sem vedno mislila, da bo moja soba moja soba. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: A še imate svoje sobe
2.3.2007 11:54:45   
*Karmen*
Doma, pri starših je sedaj tam, kjer je bila prej moja soba, en velik rastlinjak user posted image . Sem pa zdaj že v svoji bajti in ne boste verjel: tukaj sicer nimam svoje sobe, imam pa zato "kujalnik" kamor se spravim, ko imam slabe dneve. To je ena majhna sobica s sintesajzerjem, desetimi kilogrami gline za kiparjenje, polna plišastih medvedov, zvezkov, barvic, svinčnikov in knjig o astrofiziki.

Moj dragi ima pa svoj kujalnik v pritličju. Tam ima delavnico in tja gre, ko ima svoj slab dan. Tam si da duška z zabijanjem, "šraufanjem", lepljenjem in še s čim, ki mu malo dvigne razpoloženje user posted image .

(odgovor članu NinKa)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: A še imate svoje sobe
2.3.2007 11:58:23   
coolbabe
moja in bratova soba je pa zdaj soba za goste in računalnik je not

(odgovor članu NinKa)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: A še imate svoje sobe
2.3.2007 12:04:40   
Pajaca
V moji sobi ima mama računalnik in pa pegla notr, v sestrini ima sušilnico in eno malo skladišče naših premajhnih oblekic.

Tko da če grem domov nimam kje prespat. Vse je drugače, vse se je spremenilo. Pa saj je prav naj ima po svoje.

(odgovor članu coolbabe)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?