|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   A bom tudi jaz že rodila?
21.3.2005 19:07:05   
Anonimen
Sem v 25t in mi je danes g. rekel da sem se že začela odpirat.Res je da me že tri dni tiščalo v spodnjem delu trebuha. A se je tudi kateri tako začel zgodnji porod? A sem preveč panična? Prosim vas za kakšno vašo izkušnjo z tem. Hvala
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   A bom tudi jaz že rodila?
21.3.2005 19:29:43   
Mana
Lep pozdrav!
Držim pesti, da boš čim dlje zdržala;poznam pa žensko, ki je bila 2cm odprta od 27t. do 38t. ko je rodila. S počitkom se veliko naredi. Ker ne vem kaj je bolj za srečo, ki ti jo iz srca želim, ti pošiljam kar oba. Srečno :pujs:9nebesa:sloncek::duda:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   A bom tudi jaz že rodila?
21.3.2005 20:23:15   
Janeja
Saška1
ubogaj nasvet ginekologa: POOOOČIIIVAAAJ!
Pa vedi da počitek ni sedenje ampak ležanje, ko ti res nič "dol ne pritiska".

Mogoče se ti zdi zdaj to grozno, da boš mogla par tednov odležat ampak verjemi mi, ni bolj groznega občutka kot prehitro rojstvo otroka za katerega ne veš ali bo preživel ali ne. Pa potem, ko greš brez svoje pikice domov, ker bo še dolgo časa na intenzivni negi v inkubatorju,...... :(

Pazi se! Ti ne bo žal.

LP
Janeja



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   A bom tudi jaz že rodila?
21.3.2005 22:37:23   
žiža
Pridna bodi pa počivaj.
Pa čim dlje zdrži.
:rozica: :rozica: :rozica:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   A bom tudi jaz že rodila?
6.7.2005 9:13:05   
pina-2
Ojla, jaz sem od 21 tedna odprta 2 cm. Jutri bo 25 teden. Nobenega upanja mi niso dali, ampak vztrajam...in bom donosila...sem se odlocila. Le proti naravi ne morem nic. Kar pa je v mojih moceh, bo pa gotovo slo. Lezi, lezi, lezi... pa zamoti se s cim, ne mislit na to. 14 julija odhajam nazaj v porodnisnico na E oddelek, da dobim injekcije za pljucka. Potem pa ne vem, mogoce bom do konca notri.
Ne obupaj, drzi se in lezi.

Pozdravcki.:nosecka:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   A bom tudi jaz že rodila?
6.7.2005 12:48:52   
žiža
joj Pina mene kar zmrazi, ko preberem kaj takega. Si ne znam predstavljat te negotovosti in zaskrbljenosti v trenutkih, ko bi morala biti polna veselja in veselega pričakovanja.
Bodi še naprej tako optimistična in močna
Pa naj se vse dobro izteče, držimo pesti :rozica:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?