|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   A je kdo že bil na Pašmanu?
12.6.2008 8:02:32   
Mišni
Mi smo si zdaj nekako na podlagi slik z neta za naš kraj letovanja izbrali Pašman.

Je več kampov, ki so mi večinoma všeč, tako da se lahko potem v vsakem malo ustaviš in si ogledaš prostor, pa če ti ni všeč, greš drugam. Ker se mi zdi, da je na Pašmanu 6 avtokampov, pa Pašman ni velik.

A je kdo že bil na Pašmanu?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: A je kdo že bil na Pašmanu?
12.6.2008 8:04:43   
Marogica
Ti kopiram iz "kamp opreme"

Naši znanci hodijo na Pašman v kamp čisto na rtu(mestece Tkon-par km naprej). Je pa nudistični. So pa zelo zadovoljni, ker je čisto ob vodi, nobene gužve.....Več ne vem, ker se poleti srečamo, pa nam bodo malo več povedali ali pa ga bomo celo videli.


_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: A je kdo že bil na Pašmanu?
12.6.2008 8:10:09   
vesna.com
Ja itak! Še2 tedna pa gremo.Jaz hodim že 30 let.Sicer ne v kamp,pa vseeno.Poznam samo kamp prav v Pašmanu, je ok in čisto zraven vode, pa v senci.Pašman je idila kar se tiče sonca in morja, na žalost malo manj kar se tiče zabave.user posted image

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: A je kdo že bil na Pašmanu?
12.6.2008 8:57:41   
Mišni
O, hvala za informacije.

Vesna, kam pa potem hodite, če ne v kamp? A imate kakšne znance ali kaj takega?

Saj kar se zabave tiče, je nam vseeno, glavno da je kakšna vasica, da se da iti na sladoled ali tortico. To pa upam, da je. Pa kakšna trgovina za kruh kupit najbrž tudi?

(odgovor članu vesna.com)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: A je kdo že bil na Pašmanu?
12.6.2008 9:41:53   
vesna.com
Mi smo imeli dolga leta hišo, po vojni je šlo vse v maloro, zdej pa dol k znancem hodimo v APP.Ja trgovina, gostilna, sladoled to je, pa pošta tuduser posted image .Sam tko kakih štantov pa ringelšpilov pa res ne.Pa pol manj zapraviš.user posted image

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: A je kdo že bil na Pašmanu?
12.6.2008 9:43:26   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: vesna.com
Ja trgovina, gostilna, sladoled to je, pa pošta tuduser posted image .Sam tko kakih štantov pa ringelšpilov pa res ne.Pa pol manj zapraviš.user posted image


O super, vse super zaenkrat.user posted image

(odgovor članu vesna.com)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: A je kdo že bil na Pašmanu?
12.6.2008 9:44:58   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: vesna.com

Mi smo imeli dolga leta hišo, po vojni je šlo vse v maloro, zdej pa dol k znancem hodimo v APP.Ja trgovina, gostilna, sladoled to je, pa pošta tuduser posted image .Sam tko kakih štantov pa ringelšpilov pa res ne.Pa pol manj zapraviš.user posted image


Saj na pri nas je isto(otok Ugljan)user posted image  In to nam je ravno všeč....

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu vesna.com)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: A je kdo že bil na Pašmanu?
12.6.2008 9:49:14   
Mišni
Samo Marogica, Ugljan, kar sem ga uspela videt na netu, je precej skalnat. Pašman je nekako bolj položen. Tako vsaj izgleda.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: A je kdo že bil na Pašmanu?
12.6.2008 9:50:19   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

Samo Marogica, Ugljan, kar sem ga uspela videt na netu, je precej skalnat. Pašman je nekako bolj položen. Tako vsaj izgleda.



Kako to misliš? Plaža ali ali kaj?

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: A je kdo že bil na Pašmanu?
12.6.2008 9:56:52   
April
Jaz grem v nedeljo.user posted image

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: A je kdo že bil na Pašmanu?
12.6.2008 10:00:32   
vesna.com
Marogica vi mate vsaj Kukljico, se lahko mal ob glasbi zavrtite!user posted image

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: A je kdo že bil na Pašmanu?
12.6.2008 10:03:10   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: vesna.com

Marogica vi mate vsaj Kukljico, se lahko mal ob glasbi zavrtite!user posted image


Mestece "Preko" je še bližje, pa večje.....Pa nam ni do "glasbe"...je imamo kar dovolj pred prikolico cel dan, pa vrtimo se tudi skoz, ko tekamo za otrociuser posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu vesna.com)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: A je kdo že bil na Pašmanu?
12.6.2008 10:06:10   
tinatona
Jaz pa konc julija k April, če bo vse posreči user posted image user posted image user posted image ... April komi čakam.

Tko da    H user posted image V user posted image A user posted image L user posted image A           T user posted image I  !!!!!!

LP

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: A je kdo že bil na Pašmanu?
12.6.2008 10:08:03   
April
ni kejuser posted image

(odgovor članu tinatona)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: A je kdo že bil na Pašmanu?
12.6.2008 10:40:07   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

Samo Marogica, Ugljan, kar sem ga uspela videt na netu, je precej skalnat. Pašman je nekako bolj položen. Tako vsaj izgleda.



Kako to misliš? Plaža ali ali kaj?


Ja, tudi plaža. Pa tudi kar sem gledala kampov, moraš šotor imeti nekje bolj gor, nad plažo postavljen. Ker obala je bolj strma. A ni tako?

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: A je kdo že bil na Pašmanu?
12.6.2008 10:40:59   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: April

Jaz grem v nedeljo.user posted image


A na Pašman?

Daj malo povej, kako je. Kje pa boste?

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: A je kdo že bil na Pašmanu?
12.6.2008 10:53:01   
Jullija
Mi smo bili zdaj dve leti na Pašmanu v kempu Sovinje. Zelo lep kemp, dobri Wc-ji (čistoča), odlična plaža - res vrhunska, še posebej za otroke, ker je pesek. Po pesku greš tudi v morje, je precej položno, ko greš v morje in je celi čas pesek. Je pa pesek samo ta del v kempu, drugje na Pašmanu nisem videla peščene plaže. Mi smo hodili v ta kemp ravno zaradi enkratne plaže. Senca je skoraj povsod, vsako jutro pripeljejo kruh in sadje, najbližja trgovina pa je v mestu okrog 2 km stran. Edino kar mi ni všeč, ker se dosti kaj res ne dogaja, v bližini je to malo mestece, kjer imaš za silo vse, kakšnih žurk pa res ni. 

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: A je kdo že bil na Pašmanu?
12.6.2008 10:58:36   
April
Meni je všeč. Voda je zaradi veliko tokov zmeraj kristalno čista. Sence je dosti. Na otoku imaš lekarno, pošto, trgovine, slaščičarne, picerije, gostilne...Zjutraj pripeljejo sveže ribe. Dostikrat tudi pride kakšen znan pevec ali skupina, pa je potem tisto noč mal bolj veselo. Drugače pa je vse bolj mirno.  Jaz zabave ne pogrešam, mi odgovarja tako kot je. Sicer pa se bolj doma držim. Zdaj, ko so otroci gremo zvečer spat, včas še mal pred hišo posedim in kakšno s sosedi rečem
Ekrat sem šla v aprilu z gorskim kolesom in kajakom. Je idealno za aktivni dopust.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: A je kdo že bil na Pašmanu?
12.6.2008 10:59:02   
Jullija
Evo kamp Sovinje:

http://www.cronatur.com/ntdalsje_zadar.htm

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: A je kdo že bil na Pašmanu?
12.6.2008 11:05:36   
Mišni
Aha, Julija, hvala. Samo ta kamp je za naturiste.

(odgovor članu Jullija)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: A je kdo že bil na Pašmanu?
12.6.2008 11:07:40   
kawasakica
men pa je malo premirno,

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: A je kdo že bil na Pašmanu?
12.6.2008 11:09:10   
Mišni
April, a potem imate pa prav hišo tam?

No, potem moraš pa vsekakor povedati kje. Mi gremo okrog 1. julija. A boste takrat tam?

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: A je kdo že bil na Pašmanu?
12.6.2008 11:41:39   
April
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

April, a potem imate pa prav hišo tam?

No, potem moraš pa vsekakor povedati kje. Mi gremo okrog 1. julija. A boste takrat tam?


Ja. sem na pol od tam.user posted image

Zdaj grem samo za en teden, potem pa spet 20. julija. Če boste še tam, vabljeni.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: A je kdo že bil na Pašmanu?
12.6.2008 11:42:21   
April
IZVIRNO SPOROČILO: kawasakica

men pa je malo premirno,


saj imaš tud diskouser posted image

(odgovor članu kawasakica)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: A je kdo že bil na Pašmanu?
12.6.2008 11:54:27   
ninataja
Tudi jaz hodim na Pašman (Tkon) in mi je res lepo tam. Sicer grem v apartma (klima juhu), ki ga imajo prijatelji, pod apartmajem pa direkt morje, tako da grem se kopat brez brisač in druge navlake, posušim se mal na sončku in pičim po 20 štengah in sem v apartmaju. Šli smo tudi že malo okoli za plaže gledat in se najdejo res lepe. V mestu je tudi trgovina, tako da ne skrbet imajo kar precej založeno. Ker imamo gumijak pa zjutraj (od 7-8ih) gremo v Biograd kjer nakupimo ribe in zelenjavo. Mmmm user posted image  No pa tudi kako turo naredimo okoli in se kopamo na majhnih neposeljenih otočkih. user posted image  Prima je user posted image  Drugače pa tudi karte za trajekt niso drage - gremo kar peš na trajekt zvečer brez avta in se malo sprehodimo po Biogradu. Komi čakam morje user posted image

_____________________________

Za cilj si vedno izberi luno. Saj če padeš še vedno pristaneš med zvezdami.

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?