|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   A se vam smem pridružit'?
12.5.2006 3:22:05   
Anonimen
Z mojim Kamikazo sva se odločila, da bova "začela delati" še na tretjem dojenčku. Tamle na "Čvekanje v tri dni" so me gospe prav lepo popljuvale, da imam premalo denarja za kaj takega, ampak tukaj to ni bistvo. Zanima me samo, če se vam lahko "prislinim" zraven, ker smo zdaj tudi mi v "fazi delanja"? user posted image  
Če ne, me pa ne bo. Bom pa tiho. user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: A se vam smem pridružit'?
12.5.2006 6:06:05   
Anonimen
Kerensa, dobrodošla. Ne meni se za njenje drugih, ker če bi se vse potem bi Slovenci že zdavnaj izumrli! Pa upam, da vama rata čimprej ugledat user posted image user posted image !

Lp, jjasna

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: A se vam smem pridružit'?
12.5.2006 6:23:57   
zaljubljena23
Kerensa vidva kar pridno delajta na user posted image , tiste gospe, pa ne se ozirati nanje, brezveze

_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: A se vam smem pridružit'?
12.5.2006 6:28:07   
CIPRESA
No zdaj sem dobila potrditev da vam pa vendarle ne gre tako zelo slabo ko si pred časom pisala, da smo mislili da že sedite ob svečah in na šporhetu grejete vodo da bo lahko topla. Nevem od kje jih pobiraš, ali od kje prepisuješ....a verjamem da boš zelo dobra v pisanju kriminalk in komedij - ta bo sigurno uspešnica.
Torej jaz ne verjamem več v tvoje občasno jamranje o vaši finančni situaciji ker na take razmere kot si jih opisala zadnjič (ob smrti tvoje mame) jaz nebi upala  razmišljat niti o hišnem ljubljenčku - a ti se odločiš za otrokauser posted image Bravo user posted image user posted image user posted image če pa ste res v taki godlji kot si jo opisovala zadnjič (čeprav ne verjamem) potem pa upam da znaš čarat.


In ja sedaj ko več ne verjamem da sedite ob svečah, in na šporhetu segrevate toplo vodo, pijete cikorijo in suh kruh drobite v mleko (človek je imel tak občutek ob tvojem pisanju zadnjič) ...........sem pa veselim s teboj da dobite še enega - ČESTITKE!!!!

< Sporočilo je popravil CIPRESA -- 12.5.2006 6:29:08 >


_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: A se vam smem pridružit'?
12.5.2006 7:15:04   
Sulfinija
Dobrodošla med nami Kerensa.Vsak sam odloča koliko dojenčkov želi.Čestitke k taki odločitvi.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: A se vam smem pridružit'?
12.5.2006 7:29:46   
darjatimci
Tudi jaz vama želim vso srečo in vama čestitamuser posted image k odločitviuser posted image .Ampak tisto o pljuvanju pa ni na mestuuser posted image ,vsak od nas,ki odpre temo, kjerkoli na forumu mora biti pripravljen na različna mnenjauser posted image user posted image user posted image ,pa če so mu všeč ali pa tudi ne, pa še enkrat srečno.

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: A se vam smem pridružit'?
12.5.2006 7:53:16   
lelaval
Sami se odločamo, koliko otrok bomo imeli. Eni na podlagi materialnih dobrin, drugi pa iz ljubezni.
Če sta se odločila še za enega otroka, vama čestitam in držim pesti, da bo punčka (ker si že večkrat pisala, da si jo želiš), sicer boš začela razmišljat še o 4. otroku.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: A se vam smem pridružit'?
12.5.2006 7:54:09   
Anonimen
Ne, ne, štirje pa ne bodo. Razen, če zdaj narediva dvojčke. Bi pa res rada punčko, ja, ker dva fanta že imam. Drugače bo tako, kakor da sem v samskem domu. user posted image

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: A se vam smem pridružit'?
12.5.2006 8:46:30   
emaa
ja, če imata tako željo, zakaj pa ne, če zmoreta, vso srečo

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: A se vam smem pridružit'?
12.5.2006 10:03:22   
vampirka
Karensa - kot težka fenica tvoje avtobiografije mislim, da si do sedaj že dokazala kaj zmoreš... Zatorej, jaz verjamem, da si jih ti sposobna 5 gor spravit z istimi sredstvi, kot nekdo zapravi za enega...pa z nič manj ljubezni in ostalih dobrin ter možnosti, ki jih današnji nič kaj prijazni časi nudijo...SREČNO!

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
12.5.2006 10:16:53   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: A se vam smem pridružit'?
12.5.2006 10:17:33   
Anonimen
Hja, no... user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: A se vam smem pridružit'?
12.5.2006 10:26:08   
Anonimen
Jaz pa le nevem če ste vse tiste ki ste prebrale Kerensine  poste o njenih težavah kadar je šlo za denar in stanovanje.....to dobro prebrale??? Tudi jaz tako kot ti Cipresa mislim da nas ženska spet vleče za nos kot že tolikokrat. In sedaj mi izpademo materialisti ker opišemo le tisto kar je sama povedala...da je broke ni imela za plačilo....ma ne nebom navajala, res je brez veze.
Jaz vem kaj je imeti več otrok in vem da moram pošteno delati da zasluživa z možem toliko da se preživimo čez mesec....zato ne klobasajte da je ljubezen edina stvar na podlagi katere se lahko odločimo ali imeti še enega ali ne......meni se zdite le ve malo brez pameti in treznega premisleka.

Včasih res berem komedije tukaj gor........user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: A se vam smem pridružit'?
12.5.2006 10:27:01   
Anonimen
Ena me spet zasleduje in se hoče pričkat... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: A se vam smem pridružit'?
12.5.2006 10:48:23   
Anonimen
Ne, ne Kerensa nič se ne želim pričkat, pa tudi zasledujem te ne ker te ni težko najti veš, ko zjutraj grem na RR ne vidim drugega na 50 zadnjih debat kot tvoje debate.....nas kar sama izzoveš vedno!!!

Le pravim da glede na tvojo opisano zadnjo situacijo (pa ne le finančno v vseh pogledih) otroku ne privoščim vsakdanjega upanja po skorji kruha drugi dan.
Pa nikar te naj ne prime ponovna želja in kaka hitra reakcija da bi spet napisala odpoved v službi - samo kot priporočilo.

Pa čim več veselja v pričakovanju!!!



(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: A se vam smem pridružit'?
12.5.2006 10:49:19   
Anonimen
Kljub vsemu bolj površno bereš, anonimna. Kakšno upanje po skorji kruha, lepo prosim? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: A se vam smem pridružit'?
12.5.2006 11:29:02   
DORI
Če bi vsi čakali na idealne pogoje (svoje stanovanje, stalne službe) mislim, da bi nataliteta še bolj padla. Valjda vesta, če si lahko privoščita še enega otročička.
Srečno in, da bi vama čimprej ratalo.user posted image

_____________________________

Čas ne čaka nikogar.
Uživaj vsak trenutek, ki ti ostane,
kajti ta ima vrednost

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: A se vam smem pridružit'?
12.5.2006 11:58:05   
Anonimen
Smešno user posted image

(odgovor članu DORI )
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: A se vam smem pridružit'?
12.5.2006 12:16:24   
kitty
Hojli Kerensa, vidva kr veselo na delo. Midva z mojim že od lanskega avgusta skačeva user posted image user posted image user posted image en po drugmu pa nisva še mela sreče ugledat user posted image user posted image .

...ja Radha sej obe me s Kerenso vemo da čiki ne spadajo zraven otrok, ampak če pa včasih toooooooolk paše user posted image ! No, pa brez zamere.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   [Brisano sporočilo]
12.5.2006 15:05:09   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kitty)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: A se vam smem pridružit'?
12.5.2006 19:49:33   
Anonimen
Me veseli, da vse tiste, ki me ne poznajo, vedo več o meni kakor jaz sama. user posted image user posted image user posted image  Oh, ja, kako grem jaz nekaterim v nos... Le zakaj? Vse sproti pišejo, da mi ničesar ne zavidajo. Prav. Jih torej motim? Bom malce kopirala Gino - ne motim jih s svojim načinom življenja, ampak jim grem v nos zaradi njihovega lastnega načina razmišljanja. Zakaj naj bi se potem jaz sekirala? Nimam pojma, ej...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: A se vam smem pridružit'?
12.5.2006 20:04:35   
EnjA
Kerensa-odloči se kakor želiš, vendar včasih te resnično ne razumem-v enem postu napišeš, kako si na psu, v drugem razlagaš koliko zaslužite(kar po cifraf ni slabo), spet drugič, da nimaš za položnice in sedaj prideš z izjavo, da želiš še enega user posted image -vse lepo in prav, samo uskladi svoje pisanje, ker potem si res ne moremo ustvariti realne slike!
Da si pa brez redne službe, stanovanja, rednih dohodkov in vsega skupaj odločila še za enega otroka imaš pa res jajca!!! Pa še nekaj-cigarete pa res vrzi proč, pojdi malo na sprehod z mulčkom, namesto da visiš kar naprej za rač(glede  na objavo sporočil), pospravi stanovanje..ker če ti ob 2 ne sfolga vse skupaj, kako ti bo ob treh user posted image !
Tudi jaz pa mislim, da spet malo nakladaš!!!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: A se vam smem pridružit'?
12.5.2006 20:05:50   
Anonimen
Sem delala generalko za prvomajske praznike. user posted image user posted image user posted image
Vsega ostalega pa se mi, brez zamere, ne da ponavljat.

Pa zaključujem debato.

< Sporočilo je popravil Kerensa -- 12.5.2006 20:14:05 >

(odgovor članu EnjA)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: A se vam smem pridružit'?
12.5.2006 20:21:12   
jasnika
tud midva delama na 2 otroku sedaj že 3 mesec, upam da bo konec meseca +++, pa jaz nimam službe, zaenkrat pa še živima v hiši njegovih staršev ki je večinoma prazna pa kaj zato, mogoče res vsak dan ne bosta otroka mogla dobit čokolade, sladoleda al pa kaj parvim da MOGOČE, pa se ne sekiram, pa pa sedaj hčera več ljubezni kot verjetno marsikateri otrok pa je tud sita pa lepo oblečena pa vse to z 1 plačo, in vse gre če se hoče.
tiste ki pa vse gledajo skozi denar pa bojo še ki nazadnje same ostale, brez otrok, mislim da vseeno denar ni vse.
pa veselo na delo da bomo skupaj v pričakovanjuuser posted image user posted image
lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: A se vam smem pridružit'?
12.5.2006 21:07:39   
Ocenia
Kerensa, zakon si! user posted image  le tako naprej!
Včeraj sem brala prispevke in mnenja na tvoje vprašanje. Sama ti sicer nisem napisala nič, ti pa pišem sedaj. Če si želiš otroka, upam, da ti bo uspelo, in če se boš s tvojo kamikazo zares odločila za, VSA ČAST! Upam, da boš ravnala tako kot se ti zdi prav... Ti pa privoščim luškano, simpatično, nagajivo, šarmantno punčko, ki ti bo živčke navijala in kravžala v nedogled user posted image

lp


(odgovor članu jasnika)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Kaj način spanja v postelji pove o partner...
photo
Spita s partnerjem/-ko tesno drug ob drugem ali vsak na svoji strani postelje? Spita v 'stoličko/žličko' ali s hrbtom dr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?