|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ada Bojana
1.3.2011 12:29:42   
bozo2
Ali je kdo bil v kampu na Adi Bojani v Črni Gori?

http://ulcinjska-rivijera.com/me/index.php?akcija=25

Kako je tam v resnici?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ada Bojana
1.3.2011 17:21:56   
skuštrana
Mi smo bili poleti 2008. Kaj te zanima?

Kamp je ena livada, tuši in wc katastrofa - nihče ne čisti oz. enkrat na dan pride čistilka in vse pošprica s šlaufom, s tem da ne delajo vsi wc-ji..Tuši so notranji, dotrajani,  ni gretja, topla voda je samo na kolektorje in je hitro zmanjka. Vse okoli je divjina - prav džungla, tako da je kar dosti komarjev. Pa želv user posted image Po kampu (in celotni Adi Bojani) se prosto sprehajajo krave. Imaš pa še bungalove ter hotel. Vse je napol zapuščeno pa kar drago za to kar se nudi. No, kamp je bil poceni user posted image V kampu so samo 2 ali 3 drevesa in ni sence, rekli so nam da je poleti full gužva (mi smo bili sept). Plažo čistijo in je ograjena, takoj čez ograjo pa je koma - krave ležijo kar tako, pa kakajo tudi..Smeti, ki jih tokovi nosijo iz Albanije nihče ne čisti (pa tudi sam Ulcinj je full umazan in nasmeten, se full čuti drugačna kultura, ker tam so večinsko prebivalstvo Albanci)... Mi smo bili tam en teden in smo se kljub vsemu imeli super, je pa res da smo mi avanturisti za kakšne udobneže pač ni. Smo pa imeli s seboj 10 mesečnika in 3,5 letnico. Planiramo letos spet it malo pogledat, ker so nekaj najavljali da se bo celoten kompleks obnavljal. Ljudje so pa gostoljubni in super, mi smo se počutili kot kralji. Aja,včasih je to bil kao nudističen kompleks sedaj temu ni več tako - je vse odprto in lahko kar vsak pride. Domačini se kar prosto spehajajo in vozijo mimo, celo avtobus pride...Na plaži pa so sami nageci, ja user posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu bozo2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ada Bojana
1.3.2011 17:28:31   
skuštrana
Sem pogledala link. Če boste šli nikakor v tiste bungalove typeB, tisto je katastrofa. Leseno in na soncu. Tiste hiške so še kar ok, mogoče so res kaj obnavljali, takrat ni bilo nikjer klime itd...Itak pa ima samo 2 zvezdici in temu primerno pač je. 

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ada Bojana
3.3.2011 8:13:02   
bozo2
se mi je kar zdelo, hvala za zanimive informacije
letos še ne bomo šli tako daleč (otroka - 2 leti i 6 mesecev), kraj mi je pritegnil pozornost zaradi peščene plaže (otroci!) in da je vsaj plaža FKK
če boste šli letos spet, bo zanimivo brati ali se je kaj spremenilo - uredilo

lp

(odgovor članu bozo2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ada Bojana
3.3.2011 11:26:37   
viv_
Skuštrana:

a si bila mogoče v kerem od telih kampov:
http://www.naluka.montenegro.com/mn (tale je Herceh Novi)
http://www.autocamp-ivando.com/ljetne.htm (tale je pa na Durmitorju)

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu bozo2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ada Bojana
13.3.2011 16:40:45   
skuštrana
Viv, nismo bili, smo šli bolj na jug. Dobro preveri prej vse kampe če so sploh odprti, ker na netu vse super piše, potem pa prideš tja pa katastrofa oz. kampa sploh ni več. Sanitarije so v vseh bolj uboge, ampak če niste zahtevni bo šlo. Črna Gora ni ravno raj za tiste ki radi kampirajo. Na celino pa nismo šli, planiramo v prihodnosti in me bodo zanimale tvoje izkušnje.

Blizu Herceg novog je še http://www.full-monte.com/





_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ada Bojana
13.3.2011 18:47:16   
viv_
Ja sej to, ker na netu je eno, rela life pa drugo... ma prav zahtevni nismo, ampak da je približno OK bi nam bilo pa vseeno fajn...

Bom poročala kaj in kako, ker destinacija je 100% določena...

Kam imate pa vi v planu it letos?


_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ada Bojana
13.3.2011 21:36:01   
skuštrana
IZVIRNO SPOROČILO: viv RR

Ja sej to, ker na netu je eno, rela life pa drugo... ma prav zahtevni nismo, ampak da je približno OK bi nam bilo pa vseeno fajn...

Bom poročala kaj in kako, ker destinacija je 100% določena...

Kam imate pa vi v planu it letos?



Mah, letos nič nimamo v planu...Mož dela celo poletje, njemu je to sezona. Ponavadi smo hodili sep, letos gre najstarejša v šolo tako da sem kar malo žalostna...Čakamo šolski urnik, ker se zna naredi da se bo pri nas začela šola okoli 10.9 pa bomo na začetku sep kam šli...Mogoče celo v Črno goro user posted image Uživajte, nam je bilo dol super.


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?