|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ali je res
13.6.2009 18:24:18   
Anonimen
kamprianje z eno in poletnikom tako težko? Žicam moža, da bi šli za par dni na dopust s šotorom, pa še slišati noče. Naj omenim, da smo prvič kampirali, ko je bila hčera stara 3 leta, pa ni bilo nobenih problemov. 
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ali je res
13.6.2009 18:45:39   
Zala01
Mi smo kapirali tri leta nazaj z 10-mesečnim dojenčkom in malim kužkom po Toscani, s tem da smo se vsaki dan selili in menjali kamp, trajalo je 14 dni. Nismo se najbolj odpočili, no vsaj midva z možem ne user posted image , sinček in kuža sta uživala. Je bilo pa posebno doživetje in ga nikdar ne pozabimuser posted image .

Aja, pa nisva bila s kamperjem ali prikolico, ampak z navadnim šotorom (iglujem) za 3 osebe.

Samo čim manj kompliciraj, pa bo. Jaz sem hotela letos spet iti kaj podobnega, ampak sem zanosila in zdaj mi pa res ne paše.


_____________________________

Rastemo in radi se imamo...:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ali je res
13.6.2009 18:53:27   
Katjusa
mi smo s šotorom kampiral ko je bil mali star 1 leto in 2 meseca in je blo superuser posted image user posted image user posted image user posted image čist enostavno in preprosto užival smo vsi skupi 100/h.... ko je bil star 4 mesece smo bi pa v prikolici in je blo tud ful fajn....
le privoščite si malo dopusta in tak otroček tok uživa na morju jst sem mu na plažo dala mali čolnek in se je veliko kopal pa tud nonstop je v vodo hodu in kemenčke zlagaluser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
zdej imamo 3 letnika in 4 mesece starga dojenčka in naslednji vikend, če bo vreme držalo bomo šli verjetno kampirat s šotoromuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Zala01)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ali je res
13.6.2009 18:54:39   
Anonimen
Katjusa, v kateri kamp pa greste kampirat?
Sploh ne vem, zakaj moj user posted image tako komlicira. Se vidi, da se starauser posted image Kaj šele bo?user posted image
Na čim pa spITE?


< Sporočilo je popravil decembrka -- 13.6.2009 18:57:08 >

(odgovor članu Katjusa)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ali je res
13.6.2009 19:22:57   
Katjusa
Samo za vikend bomo šli al v maredo (novigrad) ali pa v valkanelo (vrsar) ta 2 kampa poznam in sta mi OK čeprav se plaža v maredi niti slučajno ne more primerjat z valkanelo....
spali bomo kr na napihljivih blazinah (vsak svojo enojno) dojenček pa kr samo na tisti podlahi za na plažo ker spi na trebuščku in more imet za zdej še dovolj trdo... imamo tud prenosno posteljo, ki pa smo jo pri 1. uporabljal zdej za eno alio 2 noči pa ne bomo kompliciral k lahko da bo tamali spal kr v prenosni torbi od vozičkauser posted image se še nismo odločliuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ali je res
13.6.2009 19:25:53   
Anonimen
Super steuser posted image . Lepo vreme vam želimuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Katjusa)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ali je res
13.6.2009 19:29:51   
Katjusa
sej veš čim manj kompliciranja pa je najboljše in največ užitkov....
upam, da si tvoj premisli in da boste šli mal uživatuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ali je res
13.6.2009 20:51:00   
mala zirafa
Srečno!

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ali je res
13.6.2009 20:53:25   
Naja31
Jaz v življenji nisem kampirala. Nekaj dni nazaj sem možu predlagala, da kupimo velik šotor in gremo kar kampirat vsi 4je (4 letnik in 1 letnik),pa je rekel, da ne. 

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ali je res
13.6.2009 21:00:08   
ljupka
Pri nama je bilo pa obratno je on vedno težil pa jaz nisem hotela.Sedaj ko sva v gradnji in smo še 4 po vrh,bi šla tudi kampirat samo da otroke peljem na morje.Pa še vsi pohvaljo kako je super.
Kaj se otrok tiče ,ko so dojenčki je še najmanj dela z njimi,ker več al manj samo spijo,sem mela pač takšno srečo,so pa zdaj že vse nadoknadli,ker niso čisto nič pri miru!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ali je res
13.6.2009 21:02:05   
mala zirafa
Mojga tudi komaj prepričujem, zaradi varnosti v kampih.Namreč strah ga je spat v šotoruuser posted image .Da ne govorimo o možnostih kraj ki mu rojijo po glavi.

(odgovor članu ljupka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ali je res
13.6.2009 21:08:41   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: mala zirafa

Mojga tudi komaj prepričujem, zaradi varnosti v kampih.Namreč strah ga je spat v šotoruuser posted image .Da ne govorimo o možnostih kraj ki mu rojijo po glavi.

pol ga pa spomni na dogodek mislim da iz rovinja pred leti in apartmaja.... ne vem zakaj je šotor bolj nevaren vrata in ključavnice so samo za pošteneuser posted image na žalost.....

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ali je res
13.6.2009 21:18:48   
mala zirafa
Šotor je najlon vrečka ki ga prerežš z nožem, lahko te kdo zaštiha.user posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ali je res
13.6.2009 21:23:49   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: mala zirafa

Šotor je najlon vrečka ki ga prerežš z nožem, lahko te kdo zaštiha.user posted image

ja a v apartma je pa kej težko vdret? al pa v hotelsko sobo? ne vem no sej pravim vrata in ključavnice ustavijo samo poštenjaka.....


(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ali je res
13.6.2009 21:39:05   
mala zirafa
Se strinjam s tabo.user posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ali je res
13.6.2009 21:41:02   
Katjusa
lej eni najdejo miljon izgovorov sam da ni treba it kampirat:) poznam eno je rekla da se mravelj bojiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , ki meni še nikol niso prišle v šotoruser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ali je res
13.6.2009 22:22:17   
Anonimen
V urejenem kampu se pa res ni potrebno bati. Smo pa bili ja, v nekem divju, (Punta križa FKK del), smo za dobro jutro poslušali od sosedov, ko so se pogovarjali (itak sami slovenci), koliko je podgan pa kač. A jaz se čudim, kaj je ponoči tako šumelo. Bognedaj, da si pustil kruh ali kakšno drugo hrano na mizi. user posted image
V San Marinu, ko smo kampirali čisto ob obrobju, pa so se  ponoči zraven našega šotora ovce pasle user posted image , nekdo je pustil odprta vrata kampa, pa so notri prišle. Priznam, da me je res malo stisnilo, ko se ponoči zbudim in nekaj diha in se giblje okoli šotora. Pa ven pokukam, pa le vidim zakaj se gre. Priznam, da sem se najbolj bala kače.user posted image
Pa še vedno bi šla kampirat. Se pa bolj bojim kampirati na vrtu pred hišo, kot pa v kampu, priznam.user posted image



< Sporočilo je popravil decembrka -- 13.6.2009 22:24:33 >

(odgovor članu Katjusa)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Ali je res
13.6.2009 22:30:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mala zirafa

Da ne govorimo o možnostih kraj ki mu rojijo po glavi.


A da bi brez šotora ostal?user posted image user posted image user posted image
Se hecam, ampak res ne verjamem, da bi šel kdo kamp opremo krasti. Okradejo te pa lahko kjerkoli, tudi v apartmaju ali hotelu.

(odgovor članu mala zirafa)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Ali je res
13.6.2009 22:43:16   
Marogica
Joj, no....ali vam je kampiranje všeč ali pa pač ne. Če boste iskale razloge proti, jih boste seveda našle, kakor tudi obratno.

Mene ne bi dobili na dopust nikamor drugam, kot v kamp. In starost otrok resnično ni problem, pa tudi za otroke ni nič kaj problematično. Probleme si delamo sami, ker tako želimo in vidimo.



_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Ali je res
14.6.2009 6:35:37   
Zala01
Točno tako je, kot je napisala Marogica. Ali ti je kampiranje všeč ali ni...user posted image

_____________________________

Rastemo in radi se imamo...:)

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Ali je res
14.6.2009 7:19:56   
mala zirafa
Sj jaz se sploh nič ne bojim, samo moj paničari brez potrebe.Zato bi v bodoče enkrat kupili prikolico.Naj bi se not zaklenil.user posted image
Kaj pa čuvaji na rampi so samo čez dan ali tud ponoči kdo straži vhod?

(odgovor članu Zala01)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Ali je res
14.6.2009 11:29:30   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: decembrka

Smo pa bili ja, v nekem divju, (Punta križa FKK del), smo za dobro jutro poslušali od sosedov, ko so se pogovarjali (itak sami slovenci), koliko je podgan pa kač.

-------------------
Daj, povej še kaj o tem kampu. Sem lani slišala zanj, pa me malo mika it pogledat. Imamo namen 14 dni prebit po kampih, za dva imamo že plan narejen, bi pa šli še tega pogledat. In še najpomembnješe vprašanje- koliko kač si sama videla? Meni je zelo fajn, če se lahko temu izognem user posted image .  

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Ali je res
14.6.2009 12:31:09   
Anonimen
Punta križa sestavlja tekstilni del (v začetku) in FKK del, ki je bolj v divjini (se pelješ čez tekstilni del). Mi smo bili v FKK delu. V začetku takoj za tekstilnim delom so čisto urejene parcele, malo dlje pa je  to bolj kamp v divjini. So prostorčki v šumadiji (med grmovji) in si res čisto zase. Bolj v začetku FKK dela se nismo nastanili zaradi plaže, ki je z majhnimi otroci težko dostopna in skalnata, nakar prostorčka med grmovji nismo dobili, kar pa je bilo boljših parcel na divjem delu pa je bilo vse rezervirano, zato smo se kar nastanili zraven gugalnic v enem izmed zalivčkov. To je bil majhen zaliv, kjer ne občutiš burje, valov, po tleh je mivka, edino slaba stran te plaže je bila, da je bilo že pred leti (recimo4-5 leti) pol zaliva v algah-travi.
Ko sva zvečer pila pivo, sva 3 kom piksne odložila na tla, da jih zjutraj odneseva v smeti. Gremo spat, nakar te piksne ropotajo. Grem ven, hitro posvetim, in seveda vidim en dolg rep, ki odhiti v grmovje. Čudila sem se, od kdaj imajo veverice take repe (in se prepičevala, da sem sigurno narobe videlauser posted image ), in kako da je odšla v grmovje, ker veverice ponavadi skočijo na drevo. Grem zjutraj v vodo, nakar slišim še dve slovenki, ki sta slučajno srečali tam in sta se pogovarjali o podganah. (preveč ne bi pisala o tem)
Nakar se spoznamo še z enimi slovenci, in povedo, da kampirajo s prikolico, pod prikolico so se jim zaredile mlade kače, punčka pa pove, da je taveliko videla in bi skoraj stopila nanjo.  S seboj so imeli eno kemikalijo (njihov očka celo uvaža to kemikalijo) in po odhodu domov so prikolico prešpricali. Ampak so vseeno rezervirali za naslednjo leto, seveda tisto bolj urejeno parcelo.
Glede na to, da so rekli, da na Cresu in Lošinju ni strupenih kač nismo zganjali panike, pospravljali smo pa hrano v nulo.
Pa jeleni so se tudi sprehajali po kampu.user posted image
Naj omenim, da se je ena "soseda"pogovarjala  z ljudmi, ki imajo prikolice v tekstilnem delu (PAVŠALISTI) in da so se tam samo čudili, ker teh problemov še niso zasledili.
Saj pravim, FKK del je bolj "šumadija", čeprav je pa prijeten z zalivčki in zelo domač, saj ni nobene gužve in lahko rečem da edini, kjer smo se spoznali in zaklepetali med seboj s sosedi. Meni je ostal v prijetnem spominu ravno zaradi domačnosti.
Lahko pa je sedaj čisto drugače, saj vsako leti preurejajo kampe in je lahko slika tam zdaj čisto druga.





< Sporočilo je popravil decembrka -- 14.6.2009 12:34:50 >

(odgovor članu Rožica I)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Ali je res
14.6.2009 22:49:57   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: mala zirafa

Sj jaz se sploh nič ne bojim, samo moj paničari brez potrebe.Zato bi v bodoče enkrat kupili prikolico.Naj bi se not zaklenil.user posted image
Kaj pa čuvaji na rampi so samo čez dan ali tud ponoči kdo straži vhod?

vedno je kdo tam pa rampa je dol spuščenauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Ali je res
15.6.2009 19:15:16   
Rožica I
Decemberka- najlepša hvala user posted image !
Slišim samo pohvale za ta kamp, tako da ga imam skoraj že na seznamu user posted image .

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?