|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ali je treba res vsak mesec po nove čevlje?
7.10.2005 9:55:40   
Klepica
Pred časom sem gledala oddajo na nemški televiziji o tem, kako proizvajalci čevljev za otroke delajo manjše čevlje kot je označeno s številko. Od mislim, da 15. modelov, sta se le pri enem paru ujamali dejanska in označena številka. V vseh drugih primerih so bili čevlji tudi za 5 številk manjši user posted image .

Verjetno vam ni potrebno posebej razlagati, kaj to pomeni za razvoj otroških nog in za denarnico. Posebej "nevarno" je s šablono izmeriti stopalo in potem na osnovi tega izbrati čevelj. Tudi metoda palec je včasih netočna, ker otroci enostavno potegnejo prste noter, še posebej, če jim je čevelj všeč. V Avstriji pa tudi po netu www.kinderfuesse.com  se dobi poseben meter, s katerim se izmeri otrokova noga in določi dejanska številka čevlja.

Pa da me ne bo kdo obtožil, da delam reklamo. Meter sem si naročila, bom poročala o ugotovitvah. 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ali je treba res vsak mesec po nove čevlje?
7.10.2005 10:01:07   
Urša
Zanimivo. Ne delaš reklame, brez skrbi. Ti kar sporoči svoje ugotovitve. user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu Klepica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ali je treba res vsak mesec po nove čevlje?
7.10.2005 10:06:49   
Marogica
Tudi jaz sem gledala in je res zaskrbljujoče. Mi smo ponavadi kupovali čevlje tako, da smo vzeli kakšen star čevelj s seboj ali pa otroka. Seveda tudi to ni idealno. Si pa imam namen naoržiti meter. Hvala za link.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ali je treba res vsak mesec po nove čevlje?
7.10.2005 12:16:11   
kofetek2010
jaz še zmeraj prakticiram tako, da mu podplat premerim s podplatom čevlja, saj smo imeli velike probleme, ker je imel bolj močno nogico in največkrat v širino ni pasala v čevelj user posted image  
še posebej Nike so tiste, ki imajo dost manjše modele od številk user posted image  

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ali je treba res vsak mesec po nove čevlje?
7.10.2005 14:57:06   
rainbow
V mb trovinah Pika in Ciciban imajo meter in zmerijo nogico, tako da se takoj vidi. Drugje pa  še res nisem kupovala.

lp

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ali je treba res vsak mesec po nove čevlje?
7.10.2005 18:55:02   
Pupica
Hmmm...se nisem zavedala. Nisem pa tudi oddaje gledala. Hvala za link!

(odgovor članu Klepica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pravice iz naslova krajšega delovnega časa
photo
Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?