|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ali kdo od prvošolčkov ni dobil vabila za vpis?
13.2.2008 13:36:52   
Anonimen
Ker mi ga nismo, naša šola ne pošilja.

Pa me čisto informativno zanima, če je še kje tako?

Tudi za pretekla leta, če imate otroka v šoli in če se spomnete, lahko poveste.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ali kdo od prvošolčkov ni dobil vabila za...
13.2.2008 13:40:05   
al1*
Pri naši šoli so letos prvič poslali vabila. Do sedaj so enostavno na vrata šole in vrtcev nalepili en list in to je bilo to. In moram rečt, da mi je ta način z vabilom veliko bolj prijazen. 

_____________________________

lp


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ali kdo od prvošolčkov ni dobil vabila za...
13.2.2008 13:40:53   
nuala
Moja sestra ga v Mengšu lani ni dobila.
Jaz sem ga v Črnučah dobila.

Baje ene šole pošiljajo, druge ne.

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ali kdo od prvošolčkov ni dobil vabila za...
13.2.2008 13:41:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: al1*

Pri naši šoli so letos prvič poslali vabila. Do sedaj so enostavno na vrata šole in vrtcev nalepili en list in to je bilo to. In moram rečt, da mi je ta način z vabilom veliko bolj prijazen. 


A ne no? Joooj, meni tudi. Za otroka je to bolje. No, pa za mamino dušo posledično seveda tudi.user posted image

(odgovor članu al1*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ali kdo od prvošolčkov ni dobil vabila za...
13.2.2008 13:57:02   
2.2.
jaz sem že pozabila kako to gre namreč moja je januarska pa me zanima v katero šolsko leto gre. rodila se je 2007; zdaj pa ali gre v letnike 2006 ali 2007. do katerega meseca je meja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ali kdo od prvošolčkov ni dobil vabila za...
13.2.2008 13:59:16   
Anonimen
2.2., če je januarja rojena, bo šla pač s svojim letnikov v šolo in bo imela mogoče na začetku malo prednosti pred mlajšimi. To je prav fajn včasih, če so rojeni na začetku leta.

(odgovor članu 2.2.)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ali kdo od prvošolčkov ni dobil vabila za...
13.2.2008 14:03:11   
orhideja
Na naši šoli pa pošiljajo tako lepa vabila, da moram priznati, da sem se jokala zraven ko sem ga prebralauser posted image .  Res se zelo potrudijo. Za fantke imajo modra vabila s fantkom s torbico na prednji strani, za punčke pa seveda roza s punčko spredaj.
Takrat ko imajo vpis, so povabljeni tudi v prvi razred, da malo začutijo vzdršje, kako bo jeseni. Prijazno do otrok. Nekatere mamice so mi povedale, da so svoje otroke kar težko dobile iz razreda, tako jim je bilo všečuser posted image .


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ali kdo od prvošolčkov ni dobil vabila za...
13.2.2008 14:04:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: orhideja

Na naši šoli pa pošiljajo tako lepa vabila, da moram priznati, da sem se jokala zraven ko sem ga prebralauser posted image .  Res se zelo potrudijo. Za fantke imajo modra vabila s fantkom s torbico na prednji strani, za punčke pa seveda roza s punčko spredaj.
Takrat ko imajo vpis, so povabljeni tudi v prvi razred, da malo začutijo vzdršje, kako bo jeseni. Prijazno do otrok. Nekatere mamice so mi povedale, da so svoje otroke kar težko dobile iz razreda, tako jim je bilo všečuser posted image .




Vau, kako lepo.

(odgovor članu orhideja)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ali kdo od prvošolčkov ni dobil vabila za...
13.2.2008 14:06:39   
orhideja
2.2. pri nas ni več tako, da če so rojeni januarja gredo pa z letniki prej v šolo. Pri nas je meja leto. To se pravi 1.1. - 31.12. So pa seveda izjeme, ki najbrž potrebujejo določeno obrazložitev, oz. zdravniška opravičila. Pa še to v smislu, da gre leto pozneje, nikakor pa da gre leto prej.

Vsaj tako je pri nas.

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ali kdo od prvošolčkov ni dobil vabila za...
15.2.2008 7:12:00   
Volga
Sem včeraj videla, da je še v vrtcu, pred njihovo učilnico obvestilo, kdaj so vpisi v šolo.

(odgovor članu orhideja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ali kdo od prvošolčkov ni dobil vabila za...
15.2.2008 10:46:27   
Shorty_
se pravi da bo majoa škratka najmlajša v skupini in bo šla v šolo s 5 leti?
Rojena je namreč 12.12.2006?user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj starši poljubljajo svoje otroke na u...
Odgovornost staršev je, da otroku pokažejo pomembnost poljuba. Poljub je dejanje, s katerim pokažemo, da nekoga ljubimo,...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?